Skoči na vsebino

kombinezon na 125


alenn46

Priporočene objave

Ko bo prvi dež in malo topleje, pojdi s kombinezonom na ene 50km turo. Bi se moral kar konkretno skrčit in se prileči tvoji postavi. Lahko ga pa tudi zamenjaš.

Čamac: Spet enaka dilema, kot za kombinezon ja ali ne. Torej, če imaš denar, kupi kombinezon z grbo, če ga imaš malo manj pa brez. Dodatna zaščita ne škodi. Pa tudi, ponavadi se ne pada pri hitrostih večjih od 100km/h.

Kombinezon se ne bo skrču, kvečjemu se bo stegnu...ko sm ga jst kupoval mi je prodajalc reku da se bo na meter stegnu 3 cm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon se ne bo skrču, kvečjemu se bo stegnu...ko sm ga jst kupoval mi je prodajalc reku da se bo na meter stegnu 3 cm :whistle:

Meni so se usnjene rokavice ob dežju, res konkretno skrčile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo prvi dež in malo topleje, pojdi s kombinezonom na ene 50km turo. Bi se moral kar konkretno skrčit in se prileči tvoji postavi. Lahko ga pa tudi zamenjaš.

Čamac: Spet enaka dilema, kot za kombinezon ja ali ne. Torej, če imaš denar, kupi kombinezon z grbo, če ga imaš malo manj pa brez. Dodatna zaščita ne škodi. Pa tudi, ponavadi se ne pada pri hitrostih večjih od 100km/h.

Grba je kvecjemu namenjena za aerodinamiko (manj trese).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grba je kvecjemu namenjena za aerodinamiko (manj trese).

Mogoče. Čamac je grbo omenil kot neko varnostno prednost. Vsaj tako sem ga jaz razumel.

Mislim, da Alpinestars SP-2 niso ravno cheap-shit rokavice. Obstajajo dražje, normalno. Samo dvomim, da so tako zelo nekvalitetne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče. Čamac je grbo omenil kot neko varnostno prednost. Vsaj tako sem ga jaz razumel.

Mislim, da Alpinestars SP-2 niso ravno cheap-shit rokavice. Obstajajo dražje, normalno. Samo dvomim, da so tako zelo nekvalitetne.

mal je blo za hec misljen, ker tezko vrjamm, d se ti tok opazno usnje skrc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam popolnoma enakega. Koliko si odštel zanj v TC-ju? Pa nisi kupil malo prevelikega?

Morda sem zamešal, ampak ali ne misliš ti kupiti Yamaho YZF-R125? No ja, ne vem čemu enodelni kombinezon z grbo pri nekaj čez 100km/h na uro in pospeških, slabših kot v avtu.

Hehe...kot kaže se še nisi peljal z čisto mal predelano 125ccm da praviš da gre nekaj čez 100km/h. Js mam Aprilio RS125 pa mam 160km/h kar hitro gor 100% hitrej kot avto.

Aja...pa pomoje???tut če pri 100km/h padeš ni preveč "udobno"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...kot kaže se še nisi peljal z čisto mal predelano 125ccm da praviš da gre nekaj čez 100km/h. Js mam Aprilio RS125 pa mam 160km/h kar hitro gor 100% hitrej kot avto.

Aja...pa pomoje???tut če pri 100km/h padeš ni preveč "udobno"!

Rs125 je 2t, gre občutno bolj kt tale yamaha. Drgač je mel pa čamčy že mitota pa če cbr600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rs125 je 2t, gre občutno bolj kt tale yamaha. Drgač je mel pa čamčy že mitota pa če cbr600.

aja...sorry...nism mislo direktno da se ni peljal ampak pregovorno...!

Tk da brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sebe napopi sm not, d te vidmo :OK:

matex ti si mi neki nevarn s temi gejevskimi :headbang:

mal je blo za hec misljen, ker tezko vrjamm, d se ti tok opazno usnje skrc

ej men se je na ush do zdej skrcu pa je res da sm kr ene par ur prevozu na dzju in snegu...

od dainese do onih ixs pa nevem kva se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Off: ti sploh veš kolk so dragi privezi.. :krneki:

ma ja no pol ti pa se zaracunajo jebeno elektriko pa vodo pa skret pa to.... neviđeno

Vsaka stvar ima svoje prednosti in slabosti. Avtobus ima svoja prednosti in moped ima svoje slabosti. Kaj je pa za nekoga luksuz, pa naj odloči vsak sam.

dej mi povej prednosti tastare trojke u avgustu pr 40C v avtobusu? raj dam 2E vec u usakem primeru...

:grim :worship: :lol1:

men tud deluje konkretno prevelik (m.g.: rokice mi delujejo tanke - mal ojaci to).....

dobr nocm pluvat sam ti je res tale kombenizon kr prevelik... sej mas zdej cas pejt u fitness pa ful z beljakovinami polnih jedi (pa ne zdej mene pluvat k se mi neda na dolgo in siroko razlagat kaj se je :D) jej :D :D

drgac pa cez kksn let, dve bo pa k ulit! za tistih 100kmh bo pa ze!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alen46 bom jst bolj prijazen.

Glede na to da opažamo da je kombinezon občutno prevelik, ti priporočam, da ga neseš zamenjat. Glede na to da je nerabljen in predvidevam da imaš vse račune, zadeve ne bo problem zamenjati.

No ja še da ti povem... kombinezon more bit tok stisnen, da hodiš ko pajac, pa da še prdnt ne morš :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, mal mi je velik tko u pasu. sam problem je, da sem jaz bol tko suhcat roke pa noge mam pa kar dolge :unsure: in je kar težko najd čist ta pravo št. ker recimo pri tem kombinezonu so mi rokavi skor prekratki. tko da bo treba mal fitnes it pogledat ja :whistle: . drgač pa kombinezon stane 790e,so mi pa dal 10% popust,škornje pa sem dobu za 110e.

eh, slike neom popu zraven, pa sei lahk se dobiva kdaj kje :winkiss: . heec, da neo kdo si kaj mislu :winkiss: .

fantje, a gre kdo 2.maja na grobnik dol???

aiia, pa fala vsem za koristne nasvete! :worship: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš da je stisnen tok da komi hodš kolkor da ti je prevelik. Se usnje raztegne tako da nič bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je moj malo prevelik :D Ampak se tko velik bolš počutm kt da bi biv v čisto stisnjenemu :) Itak pa se bo še napolnu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja no pol ti pa se zaracunajo jebeno elektriko pa vodo pa skret pa to.... neviđeno

dej mi povej prednosti tastare trojke u avgustu pr 40C v avtobusu? raj dam 2E vec u usakem primeru...

dobr nocm pluvat sam ti je res tale kombenizon kr prevelik... sej mas zdej cas pejt u fitness pa ful z beljakovinami polnih jedi (pa ne zdej mene pluvat k se mi neda na dolgo in siroko razlagat kaj se je :D) jej :D :D

drgac pa cez kksn let, dve bo pa k ulit! za tistih 100kmh bo pa ze!

lp

Saj pravim, obe stvari imata prednosti in slabosti.

Povej mi ti prednosti mopeda pri -4 na zasneženi cesti?

P.S.: Glede teh tvojih dveh eurov... ... če se voziš z mopedom, si finančno na boljšem (vsaj v mojem primeru). V štirih letih obiskovanja srednje šole odplačaš začetno investicijo (npr. 2000EUR) in si povrneš stroške bencina- pa še nekaj ti ostane.

Sicer pa najina posta nista ravno v skladu s tematiko pogovora v tej temi. Sorry za OFF, moderatorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finančno na boljšem oziroma da prihraniš, si lahko le s 4T 125ko....

Na vseh ostalih (pravih) motorjih so stroški milo rečeno VELIKI in boljše da ne razmišljaš o finančni plati, ker računice pa res ni nobene.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :worship: :lol1:

men tud deluje konkretno prevelik (m.g.: rokice mi delujejo tanke - mal ojaci to).....

rokce zgledajo še dodatno bolj suhe, ker je mal prevelk kombi :)

kaj morš, niso usi nabiti kot Toseland recimo.. so bolj McCoy-like :D med McCoye pa Rossije tudi sam spadam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je moj malo prevelik :D Ampak se tko velik bolš počutm kt da bi biv v čisto stisnjenemu :) Itak pa se bo še napolnu :D

rokce zgledajo še dodatno bolj suhe, ker je mal prevelk kombi :)

kaj morš, niso usi nabiti kot Toseland recimo.. so bolj McCoy-like :D med McCoye pa Rossije tudi sam spadam :P

kako vama uspeva tolažba!?! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da nimam samo jaz probleme z velikostjo kombinezona bom napisal še tukaj, čeprav sem že v temi kombinezoni.

Jaz sem zase po dolgem času našel kombinezon, ki mi je kot ulit. Probal sem Dainese, Berik, Alpinestars..... različne modele, pa mi je bil le od Alpinestars-a prav, pa še to samo en model. Vsi ostali so mi bili preširoki, če je bila dolžina prava (183 cm, 70kg), neglede na cenovni razred. Probajte še model Alpinestars Octane, dobi pa se v dvodelni in enodelni izvedbi in je ožji od ostalih.

07_oct1pc.jpg

Pa še ta nasvet. Ko probaš kombinezon in se ti zdi da je velikost prava probaj še eno številko manjšega. Sem imel že rezerviranega 52 (se mi je zdelo da je prava velikost), pa sem potem na srečo probal še 50, ki mi je za razliko od 52 kot ulit in me ne ovira pri gibanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(183 cm, 70kg)

:eek: :eek: :eek: :hmm:

184cm, 90kg pizda se pozna tist en centi :kva2: !

kombi je pa nanesu na hlače 56, jakno 58, manših številk nisem spravil nase (pozabil lubrikant :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: :hmm:

184cm, 90kg pizda se pozna tist en centi :kva2: !

kombi je pa nanesu na hlače 56, jakno 58, manših številk nisem spravil nase (pozabil lubrikant :lol1: )

sam sem velik 187cm in imam 90kg............pa mam tut št 58 :D malce mi je prevelik, ampak se ne sekiram :D Št 56 niso imeli. Št. 54 pa sem komaj spravil nase :D

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ampak najbrž samo po rokicah :lol1:

sj tko sm tut mislu. po strukturi telesa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!