Skoči na vsebino

Fiat Bravo


Ice

Priporočene objave

tegale mislim.

uploadnullbravo111007_9.jpg

dizel 120-150 KM. opisi izkusenj (ce so ze kaksne) dobrodosle.

mamljiva je 5 letna/250k km garancija in masine tudi niso najslabse (baje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, avto se mi zdi bomba. Tudi po testih so ga pohvalili, da za razumno ceno veliko ponudi. Oblikovno pa je v svoji klasi daleč pred vsemi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, avto se mi zdi bomba. Tudi po testih so ga pohvalili, da za razumno ceno veliko ponudi. Oblikovno pa je v svoji klasi daleč pred vsemi ;)

Kk to misliš v svoji klasi? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa pride konkretno ta model pri vas?

naj-naj izvedba (oprema, masina) ca. € 24.000.-. sem pa videl zadnjic enega z 890 km, 150 KM, naj-oprema za pod € 20.000.-.

verzija z 120 KM bi se dobila za ca. € 18.000.-.

malo me matra da je fiat. se mi po glavi pletejo slike "rje na kolesih" (mogoce neutemeljeno, a tako je).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo me matra da je fiat. se mi po glavi pletejo slike "rje na kolesih" (mogoce neutemeljeno, a tako je).

predsodki?

kolega je pravkar prodal tipota, 15let starega brez, da bi menjal kakšen del pleha zaradi rje.

moje izkušnje z alfo 155 podobne, po 14 letih nisem opazil rje... 145 po 7 letih rjavi okrasna letev pri oknu, 166 po 5letih brez rje....

pa lohk, da te samo napenam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj-naj izvedba (oprema, masina) ca. € 24.000.-. sem pa videl zadnjic enega z 890 km, 150 KM, naj-oprema za pod € 20.000.-.

verzija z 120 KM bi se dobila za ca. € 18.000.-.

...

Tole se mi pa ne zdi ravno ugodno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predsodki?

kolega je pravkar prodal tipota, 15let starega brez, da bi menjal kakšen del pleha zaradi rje.

moje izkušnje z alfo 155 podobne, po 14 letih nisem opazil rje... 145 po 7 letih rjavi okrasna letev pri oknu, 166 po 5letih brez rje....

pa lohk, da te samo napenam?

Stari Tipo-ti so bili rjasti ob ne pravem negovanju, kar je pa zadeva Alfe imajo pa pocinkan pleh od leta 95 dalje,

tako, da ni možno da jih udari rja.

Bravo hmmm, za 20kT Eur :blink: , NO GO vsaj MO: raje Švaba, Škodilaka ali pa Japaneza.

Dober nakup "wish you" :yea1: .

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam izkušnje z turbo bencinarji in dizli, sicer ne fiati. Lahko ti povem, da bencinar vleče veliko bolj enakomerno, sploh lepše laufa in ima večje območje uporabnih vrtljajev kot dizel. Tko da jest tukaj sploh nebi pomišljal kaj vzeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa bi priporočil bencinarja 1.4 turbo :worship:

prevec km na leto da bi se izplacalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrdim glede tipota. Sploh nikjer rjast, pa ima 330k km in je star 15let. Leti pa ko sneta skira :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam izkušnje z turbo bencinarji in dizli, sicer ne fiati. Lahko ti povem, da bencinar vleče veliko bolj enakomerno, sploh lepše laufa in ima večje območje uporabnih vrtljajev kot dizel. Tko da jest tukaj sploh nebi pomišljal kaj vzeti.

eden redkih, ki tako opisuje delovanje bencinarjev, sploh pa turbo dizli in dizli so že skoraj desetletje zadaj, zato prav gotovo ne velja taka trditev, vsaj zame ne, kar se tiče izbire za bravota pa mislim da je odličen avto za ta denar, vrh svoje klase, predvsem na daljši rok pravilna izbira, oblikovno in tehnično svež avto na trgu, varnostno pa tudi na samem vrhu, če bi kupoval bi bil gotovo v mojem izboru, pa ne bencinar !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, vprašaj na Fiat forumu o mnenju, jih ima že kar nekaj Bravote nove.

Glede predskodka o rji, pa se mi zdi bedasto razpravljat. Vse je pocinkano (že od nekdaj), tako da če se ne zaletiš pa da ti šlampasto popravijo, se nimaš kaj bat za to (ima Fiat za razliko od drugih znamk, zelo malo problemov s tem).

Dobiš dober avto za ok denar, s tem da pač moreš tu pa tam pogledat čez prste Italijanom. Samo vsak avto ma svoje probleme, tako da...

Idi peljat, če se vredu počutiš za volanom, pa če ti vse drugo ugaja----go for it!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede predskodka o rji, pa se mi zdi bedasto razpravljat. Vse je pocinkano (že od nekdaj), tako da če se ne zaletiš pa da ti šlampasto popravijo, se nimaš kaj bat za to (ima Fiat za razliko od drugih znamk, zelo malo problemov s tem).

saj sem napisal, da je bolj subjektiven predsodek kot kaj drugega. a tako je. :)

Dobiš dober avto za ok denar, s tem da pač moreš tu pa tam pogledat čez prste Italijanom. Samo vsak avto ma svoje probleme, tako da...

zato me je tudi pritegnil; solidno narejen, ugodno ocenjen.

Idi peljat, če se vredu počutiš za volanom, pa če ti vse drugo ugaja----go for it!

vendar zal, danes peljal 90 KM verzijo in me ni preprical. nekako pac ni to to, kar iscem. 120 ali 150 KM pa niso imeli.

da pa se na slabi cesti slisi "cricke" iz armaturke pri avtomobilu s komaj 1200 km je malo cudno.

moti me, da sta pedala za zavoro in plin tako blizu.

drugace zavore odlicne, odzivnost na cesti zelo dobra, samo 90 KM je (zame) premalo. pa oprema je bila bolj boga (neka spar-verzija).

aja, pa pretrd je. najbrz sem kot xantia-voznik razvajen, vendar np.r. civic i-cdti ima veliko bolj civilizirano vzmetenje (bmw 1 pa obup od trdote).

hvala vsem za komentarje in trud glede nasvetov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

brat ima 1.4tJet (benzin) 120km in kar lepo poje zadeva, predvsem so mi pri tem avtu všeč nastavitve turbine, ki lepo vleče od nizkih obratov... je bistvena razlika za primer sem vozil 1.9 tdi ibizo in če ga zahodiš, do 2k rpm no go, z razliko, začne bravo takoj vrteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem napisal, da je bolj subjektiven predsodek kot kaj drugega. a tako je. :)

zato me je tudi pritegnil; solidno narejen, ugodno ocenjen.

vendar zal, danes peljal 90 KM verzijo in me ni preprical. nekako pac ni to to, kar iscem. 120 ali 150 KM pa niso imeli.

da pa se na slabi cesti slisi "cricke" iz armaturke pri avtomobilu s komaj 1200 km je malo cudno.

moti me, da sta pedala za zavoro in plin tako blizu.

drugace zavore odlicne, odzivnost na cesti zelo dobra, samo 90 KM je (zame) premalo. pa oprema je bila bolj boga (neka spar-verzija).

aja, pa pretrd je. najbrz sem kot xantia-voznik razvajen, vendar np.r. civic i-cdti ima veliko bolj civilizirano vzmetenje (bmw 1 pa obup od trdote).

hvala vsem za komentarje in trud glede nasvetov.

ko sem ga sam vozil so me motile čisto iste stvari...prešibak motor(bi raje peljal kakega dizla, pa ga niso imeli), trdo vzmetenje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kk to misliš v svoji klasi? :rolleyes:

Ja, to se ena taka klasa, ko majo iste dimenzije gum pa enako anteno na strehi :rolleyes: Po merah, jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem ga sam vozil so me motile čisto iste stvari...prešibak motor(bi raje peljal kakega dizla, pa ga niso imeli), trdo vzmetenje....

vozil sem 90 KM JTD (ergo dizla).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!