Skoči na vsebino

PM mi ne dela!?


Priporočene objave

In sicer pojavil se mi je problem, hočem poslat PM, normalno mi napiše da je poslano, samo sporočilo pa ostane v mapi čakajoče in ne v poslano !??

Kaj je narobe???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočilo ti izgine (se prestavi v poslano) šele takrat, ko oseba sprejme to sporočilo. To je to... :D

Torej, če naslovnika ni nič na forumu, potem tudi ne dobi sporočila, zato je pri tebi v mapi čakajoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočilo ti izgine (se prestavi v poslano) šele takrat, ko oseba sprejme to sporočilo. To je to...  :D  

Torej, če naslovnika ni nič na forumu, potem tudi ne dobi sporočila, zato je pri tebi v mapi čakajoče.

Ne bo drzalo.Ker jaz sem recimo poslal nekomu, ki je gor, pa ni dobil. Tako, mimogrede... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da nima nastavljeno opozarjanje na PM, pa sploh ni opazil, da ga čaka PM, torej ga ni prevzel oziroma prebral. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal na dopustu, pa pravkar sem prodal motorček, pa že kupil drugega. Saj drugače forum kar redno spremljam, samo pišem bolj malo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočilo ti izgine (se prestavi v poslano) šele takrat, ko oseba sprejme to sporočilo. To je to...  :D  

Torej, če naslovnika ni nič na forumu, potem tudi ne dobi sporočila, zato je pri tebi v mapi čakajoče.

Ne bo drzalo.Ker jaz sem recimo poslal nekomu, ki je gor, pa ni dobil. Tako, mimogrede... :wink:

Če naslovniki noče prebrati tvojega PM, potem ni forum kriv za to. :lol: :lol:

Sporočilo se iz čakajočega prestavi šele, ko naslovnik dejansko odpre PM in ne ko slučajno zaide na forum za 1 sekundo.

In če naslovnim nima vklopljenega avtomatskega sporočanja o prispelih PM in če sploh ne ve kaj to je, obstaja velika možnost, da ga nikoli ne bo prebral, torej sporočilo ne bo nikoli zapustilo "Čakajoče", pa četudi je dotična oseba vsak dan cel dan gor na forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!