Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

Hehe že viden fifty 2x enkat pred gimnazijo pa enkat k si ga nažgav po jelenovmu klancu gor hahaha :D matr se lepo dere kwa bo šele z kšnmu aftermarket aspuham :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm ga glihkar :)

phah.. ve babe si kr zatiskejte oči.. men je vseen :D važn da vem kaj je res :)

sj bi lohk z mici mal prej povedale da bosta v KR, ne pa da poj k sm odpisou, sta ble že na zbilah :) tm šele smrdi, ne pa v KR:)

Hya...ne vem kdo si zatiska oči, hehe. :) Jst sm na trdnih realnih tleh, z odprtimi očmi. :P

Ja no...jst sm bla sam šoferka, nč ne vem....je pa Mici rekla, d ti je že prejšn dan povedala, d bova v Kranju...ma kaj ko ti nimaš nikol časa...c.c.c. Mah, na Zbiljah sploh ni tok smrdel...v Kranju pa ne vem kaj ste mel...vsa polja okol so pognojil, tk d je bilo res ekstremno prijetno. :naughty:

Yamaha R6 2007 competition white :D

:P :P WUHUU!!! :)

post-5337-1235736956_thumb.jpg

post-5337-1235737007_thumb.jpg

najbol mi je :P

zdj pa pejmo skupi nabirat km :)

wooohooo, nooorooo. :o :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmmmmmm :]

ane ^^

Hehe že viden fifty 2x enkat pred gimnazijo pa enkat k si ga nažgav po jelenovmu klancu gor hahaha :D matr se lepo dere kwa bo šele z kšnmu aftermarket aspuham :worship:

haha :D a takrt sm meu že tablco al ne? :)

a veš da nevem sploh kuko se dere.. enkrat bi me mogu kšn posnet al pa kj :D haha.. a se fajn sliš? ^^

fifity viden na krožnem pr mamutu :D se dobr pele?

yap :D sva poj prek tel. klica ugotovila da sva se vidla :P uf, zelo lepo :)

goupc sm slisou da si ti tut ze sou po novga :]

opa

Hya...ne vem kdo si zatiska oči, hehe. :) Jst sm na trdnih realnih tleh, z odprtimi očmi. :P

Ja no...jst sm bla sam šoferka, nč ne vem....je pa Mici rekla, d ti je že prejšn dan povedala, d bova v Kranju...ma kaj ko ti nimaš nikol časa...c.c.c. Mah, na Zbiljah sploh ni tok smrdel...v Kranju pa ne vem kaj ste mel...vsa polja okol so pognojil, tk d je bilo res ekstremno prijetno. :naughty:

wooohooo, nooorooo. :o :kva2: :kva2: :kva2:

bla bla bla :)

nč mi ni rekla da bosta v kranju.. sam rekla je da nj bi se ga šu zvečer napit kao, haha :D

zgleda da nista ble glih v KR :P haha

yap yap ^^

lepaaaa fifty cestitke pa velik varnih km

hvala :)

:OK: čestitam :worship: vlik varnih kilometrou.. pa a še vela turca na vršič:P :whistle:

hehe, hvala. to pa itak :)

Ewo R6ka je že u garaž wuuuhuuuuu :kva2: matr dons bi kr pr nej spau :D

OPA! :)

čeestitkeee!! :D kdaj gremo na turco? ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest prisegam na Sharkove dobre so kvalitetne in varne(govorim po svojih izkušnjah) pa še lepe po vrhu,idino treba je pazit na njih če ti pade na tla jo maš lohka samo še za na moped.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest prisegam na Sharkove dobre so kvalitetne in varne(govorim po svojih izkušnjah) pa še lepe po vrhu,idino treba je pazit na njih če ti pade na tla jo maš lohka samo še za na moped.

Tako je pri vseh čeladah? Seveda, če ti ornk pade na tla...

Ei Pero čestitke! Zares lepaaaa... Kdaj jo boš pripeljov pokazat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :D a takrt sm meu že tablco al ne? :)

a veš da nevem sploh kuko se dere.. enkrat bi me mogu kšn posnet al pa kj :D haha.. a se fajn sliš? ^^

OPA! :)

čeestitkeee!! :D kdaj gremo na turco? ^^

Tablco si že meu gor ja :) Pa poj isti dan sm te vidu še na Tržaški u LJ smo bli prvi u vrst pred semaforjem pa prikolco smo mel hehe :D

Ja hvala, čestitke tud teb :OK: Turca bo pa k bo registriran pa 25kw u prometni :cry: upam da čimprej. Delamo na tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa vem kdo je speedseeker ^^

folk..celada....400-500 eur... kaj naj kupm?

če si prpravlen še mal več dnarja odštet kup tole lepotico

;)

imperial-roman-helmet-8112-1.jpg

hahah!! funny :P

Ewo dons sm meu cajt jo poslikat :D lih s prve furce še neregistriran pa vs svinski :D

post-16610-1235839154_thumb.jpg

post-16610-1235839180_thumb.jpg

post-16610-1235839231_thumb.jpg

post-16610-1235839260_thumb.jpg

tele vaše ploščice sm pa zmer prekljinjal kadar je bil dž, al pa sneg.. drsijo k kurba :) a tvoja sestrca dostkrat naroči za jest.. no, vsaj učasih je :D mugoče je občutila moje sovraštvo do vaših ploščic :P

Tablco si že meu gor ja :) Pa poj isti dan sm te vidu še na Tržaški u LJ smo bli prvi u vrst pred semaforjem pa prikolco smo mel hehe :D

Ja hvala, čestitke tud teb :OK: Turca bo pa k bo registriran pa 25kw u prometni :cry: upam da čimprej. Delamo na tem :)

haha, vidm da me je povsod dost :D ja, takrt sm se zgubu v LJ.. sm iskou matexa.. sm biu že kr dostkrat pr nemu, ampak še zmer se zgubim v fakin LJ :)

uf.. to boš pa še neki cajta mogu čakat pumoje :/ na homologacijo kšn mesc baje.. tko pravjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ridah ^^

post-5337-1235869283_thumb.jpg

poj pa še na morju :P

od leve proti desni lastniki motorjev: Schmid87 (ex.FiFTY_), Tony, Rocco

post-5337-1235869830_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda no, a si mogu zamenjat nick :D :D :D Unga smo se preveč navadl...zame boš še zmeri Fiftyyyyyyyyyyy :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!