Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

hah, to bi pa rd slišou :P

nč.. grem js gledat muvi :D na telefonu :closedeyes:

:D se slišmo/vidmo/tipkamo/beremo... :D

čau bau end gutnajt :alien1:

Ne daj Bože.... :lol: ....

Uđiiiivi te! :D Jst pa še en gadn čaj spijm (bodo procedure... ), tablete zgoutam, seminarsko sprintam...pol sm pa na kravi! :D Adijo komp za en cajt, dost te mam.... :alien1:

Kunoooooć! :alien1: (ti tud? ... pol se srečamo ... )

Popravljeno . Popravil Minnie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ua-ua :D i'm frej tudej :P

zih mas pohn nacrtov :) zvecer bos pa pogruntov da je blo brezveze ker nis nc od tega naredu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zih mas pohn nacrtov :) zvecer bos pa pogruntov da je blo brezveze ker nis nc od tega naredu :)

a veš da dons nimam nč načrtov.. :D itak pa ne morm nkamr it s svojmu avtam, ker je na servisu (ga grem iskt ob 17:00) :D bremze so šle v maloro ker sm jih par dni nazaj skuru :P mal smo dirkal pa to :D hehe. sj to se mi velikrat zgodi.. najpogosteje se mi je to dogajal pri AXu :D pri AXu sm jih pa skuru v dveh urcah.. poj je blo pa treba vržt mal čez 120€ da smo par stvari zamenal :P

na renault 19 sm jih tokrat prvič (saj pumoje) :D pa mislm da ne zadnjič :P ja ja, kle v okolici je kr ene par fajnih cest za bremze kurt :D haha

dons nimam nč načrtov.. tko da se bom praskou po jajcih :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sm šu po avto kr že zdj, ker je reku da je zrihtan :)

pa dobu sm še nov auspuh.. zdj pa avto nima več zvoka :closedeyes: zdj je vse stock.. brezveze :D

bremze pa primejo za en kurac.. mal bolš k prej, toj pa to :D še zmer premal za moje pojme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mors sam bl mocno gor stopt pa je :) alpa bols gume :whistle:

sj morm bl močno gor stopt da prime :D

i peeeeeeeed :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...pozabu drzavo...ampak nekje sredi ZDA majo zakon da ne smes streljat s topovi med hisami, pa da ne smes lovit kitov....sredi ZDA...:DDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...pozabu drzavo...ampak nekje sredi ZDA majo zakon da ne smes streljat s topovi med hisami, pa da ne smes lovit kitov....sredi ZDA...:DDD

hahaha kr s topam ne smeš strelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbrali smo nekaj najzanimivejših, lahko bi rekli tudi neumnih, zakonov z vsega sveta. Največ jih prihaja iz ZDA.

Ja sej nč novga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa vidla petnulo v dotiku :naughty: :whistle: :D

oo kolk je blo fajn dons :rolleyes: :blush:

tut js sm te vidu :D

je blo kr vredu ja :)

haha... za lovit miši rabš dovolene... pa vsi v en občin morjo nost brado :eek: tud ortoc?

haha, usi z brado :D to so vrjetn tisti "Jabadaiah" (pa folk s podobnmu imenam) k niti štroma nimajo pa to.. pizda k se ne morm spomnt kuko se jim že reče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid do mene, bova kšno rekla, haha :D

na-a :D pa baje si bovn neki? :hmm: nočm se nalezt :D pa ju3 mam šiht, bom mogu "kmal spat" :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na-a :D pa baje si bovn neki? :hmm: nočm se nalezt :D pa ju3 mam šiht, bom mogu "kmal spat" :D hehe

Ma ja, mal sm smrkov pa zjutri sm meu vročino...Zdej je kul, no dons mi pa le ni treba v šolo :D

Zvečer, če boš za kako pjačko...poklič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, mal sm smrkov pa zjutri sm meu vročino...Zdej je kul, no dons mi pa le ni treba v šolo :D

Zvečer, če boš za kako pjačko...poklič :)

hehe, sam da negreš v šolo :D

za ju3 zvečer lohk že zdj povem da nam meu cajta.. je en kolega sam doma, pa ns je povabu na PS2 pa par pjačk :D hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!