Skoči na vsebino

Zbiljski kofetkarji 2008


JMatic

Priporočene objave

haha :) zmagov ne ebay :) kupu nov disk za lc4 suprmoto za 60€... sam se zment se morm s svabam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :) zmagov ne ebay :) kupu nov disk za lc4 suprmoto za 60€... sam se zment se morm s svabam :)

lol, scene...k da bi poker igrov :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa si ti, a se poznamo? :)

Srečal smo se zadnic..Se edn je biu z mano..Pa s cagivo planet je biu s tabo edn..Takt k je biu dž...Tko nasplošno pravm da je blo izredno mal motoristov vidt tko an cesti kot na zbilju..

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečal smo se zadnic..Se edn je biu z mano..Pa s cagivo planet je biu s tabo edn..Takt k je biu dž...Tko nasplošno pravm da je blo izredno mal motoristov vidt tko an cesti kot na zbilju..

Aaaa, of course... .)

Danes vreme v Kranju ni bilo ravno naklonjeno motoristom...jaz sem bolan, Fingi je na Dunaju, Fifty dela...tko, da našga postroja danes ni bilo moč videti na cesti, hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste meli dž??? Sm vidu da so bli črni oblaki..Ker kle dolenska stran oz. ljubljana je bla skoz sončna, sm mislu da vs bo kej gor sam na žalost nikogar samo par folka z avtomobili... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste meli dž??? Sm vidu da so bli črni oblaki..Ker kle dolenska stran oz. ljubljana je bla skoz sončna, sm mislu da vs bo kej gor sam na žalost nikogar samo par folka z avtomobili... :unsure:

A jebiga...jutri bodo pa v vrsti stali za mizo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo fifty tenx haha :DD

haha :D npaahhh

pa je dougčs...fajn de majo komp. :P

Jutr Zbilje, Mici? :unsure:

haha :D odvisnica..

pridm še js mugoče :) ampak nism 100% ker drgač delam.. ampak sm rezerva, tko da morm bit vedno v pripravljenosti :P

Fifty dela...tko, da našga postroja danes ni bilo moč videti na cesti, hehe :)

pa neizpravn motor ma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj zdej..sam žuraš ga!!!!a kje sm js??jao jao.. :cry:

Zate brez zoooooooob preglodau bi svet, prebavil celo pico, se zapru u skret! :lol: jap..

a greva? :naughty:

Ko ugasne luč se v mojem stanovanju....(nadaljuj).. :whistle:

zbilje..ja lah ja..sam kako da pridm do ke? :unsure:

Joj Mici...uno čer oz. dons...sploh ne vem....a smo bli mi na morju? Jst mam kr eno listje v glav....pa kr na ridah sm bla vmes...pa obup od družbe sm bla... :cry: Pa nesramna...en model me praša, zakaj ma pa on vstopnino 10€ in ne 5, kt ostali....pa mu rečm:''Zato k si tok grd.'' :( NIKOL VEČ! :headbang:

hehe, kera varjanta... :D

...plešem po mizi v rahlo čudnem stanju.

Premalo čaja je bilo v rumu....(go on)

Mela sm plan.....sam je padu v vodo, k sm zbolela dns....sorry. :cry:

haha :D npaahhh

haha :D odvisnica..

pridm še js mugoče :) ampak nism 100% ker drgač delam.. ampak sm rezerva, tko da morm bit vedno v pripravljenosti :P

:trance_33_sleep: Vem ja...poljom sm. :( :cry:

Ne bo mene....mam vročino, vrti se mi, ne vem zase.... :( mybe next week enkat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo mene....mam vročino, vrti se mi, ne vem zase.... :( mybe next week enkat. :)

preveč pjače :D tudi mene ne bo danes :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Mici...uno čer oz. dons...sploh ne vem....a smo bli mi na morju? Jst mam kr eno listje v glav....pa kr na ridah sm bla vmes...pa obup od družbe sm bla... :cry: Pa nesramna...en model me praša, zakaj ma pa on vstopnino 10€ in ne 5, kt ostali....pa mu rečm:''Zato k si tok grd.'' :( NIKOL VEČ! :headbang:

hehe, kera varjanta... :D

...plešem po mizi v rahlo čudnem stanju.

Premalo čaja je bilo v rumu....(go on)

Mela sm plan.....sam je padu v vodo, k sm zbolela dns....sorry. :cry:

:trance_33_sleep: Vem ja...poljom sm. :( :cry:

Ne bo mene....mam vročino, vrti se mi, ne vem zase.... :( mybe next week enkat. :)

kroniiiiiik!!!!in pol sm js kronca,ah kje ti se sam ne spomnš nč!fino...da ne omenm sms-ov k si mi jih pošilala...omg! :slap:

jebote..sej bl mi na bed useka k mene ni blo zravn ne, da se še js neb nč spomnla..he he

pa ne lubica nismo bli na morju to gremo kmal..:D

...ga zlijm vase da nihče ne bo posumu.

Ljubezen moja, kaj vodke nam počnejo..(kulči)

se ga vidjamo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoč zarad podpisa.... se ni tkooo čez pov strani an :)

Nč ne vem o tem :whistle: ... tam je drugač navidezni L nakoncu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!