Skoči na vsebino

Dograjevanje avtomobila


JaRaNe

Priporočene objave

Imam Škodo Felicio letnik 99, ker sem precej na tesnem z denarjem in si ne morem privoščiti novejšega avta s klimo, mi je prišlo na pamet, da bi v avto dodatno vgradil klimo (bliža se poletje :) ) ...... sprva sem mislil zamenjati avto, vendar sem se premislil, ker avto dobro dela, njegova edina pomankljivost je klima, avto pa je že 7 let pri hiši, tako da vem vse kaj se je z avtom dogajalo, pa še denarja ni kaj veliko.... v avto bom imel možnost vložiti max 500€, najbolj nujna mi je klima, rad pa bi tudi dodal električni pomik stekel spredaj.

Najbolj me zanima, kako se stvari lotiti ozr. kje se pozanimati o približnih cenah, prednosti, slabosti itd., uglavnem karkoli glede tega.

Če pa koga zanima imam informacijo, da stane centralno zaklepanje z dalincem 120€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punca je imela mazdo 323 in si je hotela vgraditi klimo, pri mazdi so ji izdali predračun 400.000SIT pred slabimi tremi leti. avto je prodala in kupila novejšega s klimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej frajer, pr naši familliji se že vozmo 10let brez klime v avtu B) :naughty:

ko se boš ti tolko navozu k sm se jst brez klime pa jokej B) (z avtom sred poletja čez celo yugo v grčijo, barcelono, pariz, rim, sicilija, korzika)

hvala bogu da pride nov avto... mam dost vročine za cel življenje :krneki:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej frajer, pr naši familliji se že vozmo 10let brez klime v avtu B) :naughty:

ko se boš ti tolko navozu k sm se jst brez klime pa jokej B) (z avtom sred poletja čez celo yugo v grčijo, barcelono, pariz, rim, sicilija, korzika)

hvala bogu da pride nov avto... mam dost vročine za cel življenje :krneki:

sem se vozil v družinskem avtu brez klime vse od rojstva 1989 do leta 2003, ko smo kupil fabijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se vozil v družinskem avtu brez klime vse od rojstva 1989 do leta 2003, ko smo kupil fabijo.

jah eno se je vozit do ene hrvaške, drugo pa po evropi potovat... sploh pa jst sm se vozil od 89 do 2007 brez klime B)

jst sm samo tko reku, ker pred letom 1998 so komej vedli kaj je to klima, in so jo imeli le najpremožnejši...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah eno se je vozit do ene hrvaške, drugo pa po evropi potovat... sploh pa jst sm se vozil od 89 do 2007 brez klime B)

jst sm samo tko reku, ker pred letom 1998 so komej vedli kaj je to klima, in so jo imeli le najpremožnejši...

sicer pa namen teme ni to kolk časa se je kdo vozil brez klime.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa namen teme ni to kolk časa se je kdo vozil brez klime.....

ne zgleda tako :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si ziher da ma felicia dovolj moči še za klimo?

je 1.6 bencinar, 75 KM, more bit dost, če majo klimo avtomobili, ki majo po 50 KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozi se kot si se do sedaj, ker ne napovedani stroški pridejo pre hitro. V avto se ne splača vlagati,

ker je preprosto mrtvi kapital, za omenjeni znesek si raje kupi dodatno, še kakšno zaščitno opremo

za brezskrbno vožnjo z motociklom, če ne pa vloži, kjer misliš, da ti bo znesek zrastel.

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 500Eurov......kolkor misliš vlagati v avto.......raje kupi naprimer.....Daewue Espero.......in imel boš vse.........pa še ostalo ti bo vsaj 100Eurov za bencin.

Naknadna vgradnja klime je bedarija!!!.....lahko pa poiščeš kje na avtoodpadu......ampak, pazi keč.......samo filanje s plinom te pride vsaj 50 eurov........kje je še montaža, pa razne dihtunge.....itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Škodo Felicio letnik 99, ker sem precej na tesnem z denarjem in si ne morem privoščiti novejšega avta s klimo, mi je prišlo na pamet, da bi v avto dodatno vgradil klimo (bliža se poletje :) ) ...... sprva sem mislil zamenjati avto, vendar sem se premislil, ker avto dobro dela, njegova edina pomankljivost je klima, avto pa je že 7 let pri hiši, tako da vem vse kaj se je z avtom dogajalo, pa še denarja ni kaj veliko.... v avto bom imel možnost vložiti max 500€, najbolj nujna mi je klima, rad pa bi tudi dodal električni pomik stekel spredaj.

Najbolj me zanima, kako se stvari lotiti ozr. kje se pozanimati o približnih cenah, prednosti, slabosti itd., uglavnem karkoli glede tega.

Če pa koga zanima imam informacijo, da stane centralno zaklepanje z dalincem 120€.

:eek: :eek:

:lol1: :lol1:

Glej

Prvič;500eur je premalo..

Drugič;Klime mislim,da sploh ne boš dobil ne original ne od konkurence za tak avto...

Tretjič;Prodaj Škodo,dodaj tistih 500eur in kak cent več in boš dobil rabljen avto z klimo,el. pomikom stekel,centr. in daljinslim zaklepanjem,...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

semo montiral v renault trafica dodatno klimo, pa je bla mašina mislim da 2.5 če ne več pa ga od takrat naprej vse zajebava! avto mu je ugašal, crkovale razne varovalke, na koncu smo mu zamenjali še alternator ki je bil prešvoh in še nekaj stvari ki pa se ne spomnim oz me takrat že ni bilo več pri firmi, aja pa to ni osamljen primer! tko da če si taka "pička" (ne zamert) da ne morš mal potrpet pod plehom al pa vsaj malo okna odpre pol si pa naštimej... velik sreče! Lp. aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima bi rad dal športni filter v megana, pa ma tam na sesalni cevi ene 2 senzorja prkloplena (cevi)- pomoje brez tistga ne bo delalo ?? A bi bla v redu varianta da odrežem sesalno cev na koncu (tam ko pride navadni filter) in dam gor športnega ? Drugač me pa kej dost ne briga, gre se mi samo za zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Mene zanima bi rad dal športni filter v megana, pa ma tam na sesalni cevi ene 2 senzorja prkloplena (cevi)- pomoje brez tistga ne bo delalo ?? A bi bla v redu varianta da odrežem sesalno cev na koncu (tam ko pride navadni filter) in dam gor športnega ? Drugač me pa kej dost ne briga, gre se mi samo za zvok.

menjaj avto :grim

hec ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!