Skoči na vsebino

Pesmica za fantke


Gregs

Je to pesem, da moski lazje zdrzimo z zenskami?!  

3 članov je glasovalo

  1. 1. Je to pesem, da moski lazje zdrzimo z zenskami?!

    • Da.
      13
    • Ne.
      6
    • Gregs, spet bljuzis?!
      18
    • Ne razumem anglesko.
      3
    • Gregs, ti si navaden prasec sovinisticni.
      3
    • Ne razjujem nic spljoh.
      2


Priporočene objave

Jejjej... ah... nihce ne pomisli, da bi kar pomivalni stroj kupil... :roll: ... :P :twisted: ... no, vidim, da mormo res zenske na vse mislit...

Pomivalni stroj je... ampak kaj, ko je vedno premalo posode.... ali pa je to samo izgovor?! :o :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in izmed vseh živali, ki smo jih imeli v prazgodovini na izbiro, smo morali glih žensko udomačit ?? :wink:

Predvidevam da nimas boljse polovice ce jo pa mas pol pa ne prebira forum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr sem do sedaj dojel zadeve, tud same zenske ne razumejo zensk, al pa same sebe... (pravjo, da tako je) 8)

Se mi zdi, da maš kar prav (pa čeprav pljuvam v lastno skledo).... Priznam.... :wink: :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in izmed vseh živali, ki smo jih imeli v prazgodovini na izbiro, smo morali glih žensko udomačit ?? :wink:

A tako, dej no dej, kdaj pa smo jo udomačili?? Kolkor vidim, še vedno grizejo pa praskajo. Tega mi moja psička doma nikoli ne naredi! Kužki so udomačeni, kužki, ne pa ženske. Se mi zdi, da smo moški tisti, ki smo bolj zdresirani. Ženske to delajo na počas pa zihr. Nimaš šans! Kajneda Alla?! :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dresiranje nas moških? :roll:

Ja to je pa njihov življenski projekt, ki se mu posvetijo po prvem zmenku, planirajo ga pa od svojega ranega otroštva :onfire: :wink: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..in izmed vseh živali, ki smo jih imeli v prazgodovini na izbiro, smo morali glih žensko udomačit ?? :wink:

A tako, dej no dej, kdaj pa smo jo udomačili?? Kolkor vidim, še vedno grizejo pa praskajo. Tega mi moja psička doma nikoli ne naredi! Kužki so udomačeni, kužki, ne pa ženske. Se mi zdi, da smo moški tisti, ki smo bolj zdresirani. Ženske to delajo na počas pa zihr. Nimaš šans! Kajneda Alla?! :wink: :lol:

Vem da to ne spada v to temo sam bom vseen prasala... Kuzka mas? Kere pasme pa? je fantek al punka? Ime? Kok je pa kej str hihihihihi sej vem sam kaj morm ce sm pa nora na pse ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Vem da to ne spada v to temo sam bom vseen prasala... Kuzka mas? Kere pasme pa? je fantek al punka? Ime? Kok je pa kej str hihihihihi sej vem sam kaj morm ce sm pa nora na pse ;)

- res ne paše!

- Brak jazbečar

- P.ička

- Bisa

- 17 mes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako, dej no dej, kdaj pa smo jo udomačili?? Kolkor vidim, še vedno grizejo pa praskajo. Tega mi moja psička doma nikoli ne naredi! Kužki so udomačeni, kužki, ne pa ženske. Se mi zdi, da smo moški tisti, ki smo bolj zdresirani. Ženske to delajo na počas pa zihr. Nimaš šans! Kajneda Alla?! :wink:  :lol:

O ja, HHV, ti si pa že zelo pameten (kar je za moške kar malce nenavadno). :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to pesem, da moski lazje zdrzimo z zenskami?!

Kaj pa v obratni smeri je kdo kaj razmišljal?

Bo treba še en topic na to temo odpret..... :wink: :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejjej... ah... nihce ne pomisli, da bi kar pomivalni stroj kupil...  :roll: ... :P  :twisted: ... no, vidim, da mormo res zenske na vse mislit...

Pomivalni stroj je... ampak kaj, ko je vedno premalo posode.... ali pa je to samo izgovor?! :o :twisted: :D

Jah, vec bos kuhal, pa bo vec posode, ne da samo na pizzo hods... :D :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, počasi a nezadržno dobivaš šefico....

Welcome to the club... :onfire:

Zakaj bi mu bilo lepše, kot je nam! Matr, kolk je men hudo. :lol: :lol:

Jejjej... ah... nihce ne pomisli, da bi kar pomivalni stroj kupil... :roll: ... :P :twisted: ... no, vidim, da mormo res zenske na vse mislit... :twisted: :twisted: :wink:

Odgovor moških na emancipacijo žens......KUPIŠ POMIVALNI STROJ!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cist tko btw ... zakaj ravno Bladzota? Saj sem verjetno kak kljucen post spregledal al pa kej  :?

Ne trudi se....razumeti...."mišn imosibel" :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj cmo vcasih smo zenske za vas tecne in nerazumljive kakor tudi vi za nas ampak ce ne bi bli taksni b,i kakor pravi vragica, dolgcajt blo in nezanimivo!

Pac taksni smo!

no ja se nebi strinjal, dolgcajt se da namrec zelo dobro pregnat z motorjem ali mosko druzbo :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!