Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Se pravi, če stoji kot si omenil proti LJ in se jaz peljem proti LJ me ne more slikati, domnevam!?

Ne,ker nimamo tablice spredaj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar lahko slika tudi v drugo stran, torej motorista v tablico.

Lahko slika tudi v drugo stran... samo pravijo, da ravno ta rdeči clio nima možnosti slikanja na ta način, zato ga pa vedno prestavljajo. Sem mislil, da ima kdo kaj več informacij, kakšen Vrhničan?!.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko slika tudi v drugo stran... samo pravijo, da ravno ta rdeči clio nima možnosti slikanja na ta način, zato ga pa vedno prestavljajo. Sem mislil, da ima kdo kaj več informacij, kakšen Vrhničan?!.

Lej prestavljajo radarje zato, da neveš kje je in da te mogoče "preseneti" in slika. Slika ziher v obe smeri (oziroma je dejansko v eno smer, samo da izpiše hitrost prihajajočega vozila +50, odhajajočega -50... Pač sm mel možnost videt več slik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a ni cenej,če bi tablico namazu z blatom po naj pa slika.Ker mene je enkrat ustavu polcaj in me opozoriv,da bom plačov kazen,če ne bom spucov tablice.To je blo takrat ko kazni niso ble tok svinsk visoke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a ni cenej,če bi tablico namazu z blatom po naj pa slika.Ker mene je enkrat ustavu polcaj in me opozoriv,da bom plačov kazen,če ne bom spucov tablice.To je blo takrat ko kazni niso ble tok svinsk visoke.

sem tudi jaz nekaj takega razmišljal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radar lahko slika tudi v drugo stran, torej motorista v tablico.

kolkr jst vem,velja za pravilno izmerjena hitrost samo tista,ki slika prihajajoče vozilo,za odhajajoče pa ne,torej te z motorjem na stacionarni radar ne more ujet,oz.slika in izmerjena hitrost ne veljata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem,velja za pravilno izmerjena hitrost samo tista,ki slika prihajajoče vozilo,za odhajajoče pa ne,torej te z motorjem na stacionarni radar ne more ujet,oz.slika in izmerjena hitrost ne veljata.

Će bi blo to res ne bi smel pošiljat položnic.

Čeferin bi jih že zdavnej ustavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem,velja za pravilno izmerjena hitrost samo tista,ki slika prihajajoče vozilo,za odhajajoče pa ne,torej te z motorjem na stacionarni radar ne more ujet,oz.slika in izmerjena hitrost ne veljata.

Ne bo držalo! Mojega kolega je na motorju stacionarni radar slikal v "odhajajočem stanju" ... mesec dni odvzema pa jurčka EUR ...

Popravljeno . Popravil boych
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Će bi blo to res ne bi smel pošiljat položnic.

Čeferin bi jih že zdavnej ustavu.

tko mi je obrazložu en,ki dela na policiji...in se sam tudi tega drži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr jst vem,velja za pravilno izmerjena hitrost samo tista,ki slika prihajajoče vozilo,za odhajajoče pa ne,torej te z motorjem na stacionarni radar ne more ujet,oz.slika in izmerjena hitrost ne veljata.

Ja če gledaš za pištolo oz. radar za "1x meritev" je dejansko tako, da gre v smeri prihoda vozila.

tko mi je obrazložu en,ki dela na policiji...in se sam tudi tega drži :D

Ta ki dela na policiji in ti je to razložo, zgleda ni vido terena in neve kak in kaj se dejansko dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ki dela na policiji in ti je to razložo, zgleda ni vido terena in neve kak in kaj se dejansko dela.

čist možn...ne bom nč reku... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem že dubu položnico od tega radarja, tako da te slika v ''odhajajočem stanju'', sej potem sploh nebi mogel nikol ujet motoristov na stacionaren radar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so mi poslali že sliko, bi lahko naredil malo bolj čisto,da bi jih lahko uporabil še kje drugje. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so mi poslali že sliko, bi lahko naredil malo bolj čisto,da bi jih lahko uporabil še kje drugje. :devil:

Iz lastnih izkušenj (tako avto kot motor) ti lahko povem, da je slika tako čista in prepoznavna, da si sploh ne moreš mislit. To velja seveda v primeru, da je bila v trenutku slikanja normalna vidljivost. Vendar pa potem po pošti pošljejo sliko, ki je malo zamegljena, izstopa pa predvsem reg. tablica. To je kao varovanje osebnih podatkov. Ko so me slikali pred tunelom Kastelec, sem mislil, da so skenirali avto iz kataloga, na katerem je moja reg. tablica. Po glavi so mi že rojile razne laži in izgovori, ko sem še v pravem trenutku dobil nasvet iz prve in prave roke, da naj se raje umirim, ker bo še slabše. Tudi lanskoletna slika na motorju (ob žegnanju, malo pred Mirno pečjo), ko me je tetka v plavem slikala v hrbet, je b.p. Bodi siguren, da slikajo z dovolj dobro opremo, da se jim ni potrebno ukvarjati s tovrstnimi reklamacijami.

Lp

Mac

Popravljeno . Popravil mac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lastnih izkušenj (tako avto kot motor) ti lahko povem, da je slika tako čista in prepoznavna, da si sploh ne moreš mislit. To velja seveda v primeru, da je bila v trenutku slikanja normalna vidljivost. Vendar pa potem po pošti pošljejo sliko, ki je malo zamegljena, izstopa pa predvsem reg. tablica. To je kao varovanje osebnih podatkov. Ko so me slikali pred tunelom Kastelec, sem mislil, da so skenirali avto iz kataloga, na katerem je moja reg. tablica. Po glavi so mi že rojile razne laži in izgovori, ko sem še v pravem trenutku dobil nasvet iz prve in prave roke, da naj se raje umirim, ker bo še slabše. Tudi lanskoletna slika na motorju (ob žegnanju, malo pred Mirno pečjo), ko me je tetka v plavem slikala v hrbet, je b.p. Bodi siguren, da slikajo z dovolj dobro opremo, da se jim ni potrebno ukvarjati s tovrstnimi reklamacijami.

Lp

Mac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

zdravo. Me zanima če kdo ve kej več.

Na razcepu malence pač ko se lahko odločas a boš šu za smer NM al pa KP. No v tem ovinku ko je hitrost 80 (na to te še opozarja merilnik če si prehiter). Ko greš takoj mimo nadvoza je na vrhu ena zelo podobna škatla radarju. Ima vodoravno dve luknji. V primeru da je to radar je usmerjen tako da slika v rito. Ga je zelo težko opazit. Sem prebral na forumu avtomobilizem in se potem tudi sam prepričal glede tega in je res. Sedaj pa nevem ali je to radar ali ne. Ko greš mimi nadvoza se moraš čisto obrniti nazaj u desno in vidiš na vrhu belo škatlo. Pregoglav sem vse in nič našel da bi kje omenjali postavitev tega "radarja" samo na tiste prej omenjenem forumu. Uglavnem razcep Malence smer NM proti tuneloma bodte za vsak slučaj pozorni. Č eje radar so ga dobro skrili.

lp

jutri še slika če bo možno

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ogledu še enega viadukta proti grosupljem je čisto enaka škatla. Usmerjena nekam z viadukta torej predvidevam da gre potem kar pri obeh primerih za darsove kamere. Upam da nism kšnga strašil preveč. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skatla na koncu viadukta ce se peljes proti ljubljani, je radar in to aktiven...omejitev 130, ce ne te flesne...

Na ovinku iz drugega tunela, proti jugu, kjer je omejitev 80, pa ni radarja, ce bi bil, bi ze sedel dolgoletno kazen, ker se vsak dan na tem odseku razvrstim na prehitevalni pas in potegnem krepko preko 80, da se izognem gneci, ki nastaja, ko pripeljes do odcepa, kjer se prikljuci cesta iz vzhodnega konca...ce pa je na tem odcepu kaka sprememba glede radarjev, pa boste izvedeli iz prve roke...hehe

Darsove kamere pa so okrogle, kot solzice in na kandelabrih...ne mores zgresit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni neki ne gre v glavo ... glede motoristov in prekoračitev hitrosti ... opažam da se skoraj nobeden motorist ne drži omejitev v naseljih, ne vem a policaji tolk tolerirajo motoriste , ker veliko se jih vozi npr. na omejitev 50km/h kar 80 ali celo 90km/h. Jaz osebno nimam tolk denarja, da bi plačal 500€ kazni zaradi tolikšne prekoračitve. A mi lahko malo povete kako in kaj ... ker imam že kar nekaj let izpit za avto in motor in še nisem kdaj dobil kazni. Drugače je zame letos 2. motoristična sezona ... sej ne rečem ... tudi sam prekoračim hitrost ... ampak v naselju pa nikoli več kot za 10km/h.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ne tolerirajo če prekoračiš. Jaz sem v pol leta dvakrat dobil kazen od od radarja , ki me je slikal za 10 km prekoračitev..... Sedaj pa vseeno malo bolj pazim , ker nebi rad nabral 18 pik....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 72km/h...pa niti naselje ni bilo, samo omejitev, ker je odcep za naselje, sem kasiral 500€(na pol seveda) in 5 pik. Ujet na laser. Nasvet policaja: naslednjič poglejte a kasiramo. Moj predlog: že 10 km več od dovoljenega je nevarno, če ne gledaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!