Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Meni so poslali sliko piše tržaška cesta ni pa označeno kje na tržaški (hišna številka ali km).Če gledam sliko vidim motorista in voznika BMW avta in to slikana v liniji. Kako naj vam a sam bil jaz prehiter ali avto mislim da so tablice pogledali in obema poslali kazen Pa še to na sliki se vidi del strehe prej od nastreška kakor hiše na nasprotni strani se ravno začenja odbojna ograja in pa na drugi strani ni hiš temveč gozd. mamo jim ....500(250)€ in 5 kazenskih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato jih na cesti Dobrova -Horjul ze ene par dni ni.... drugace kar reden radar v Dobrovi, slika iz smeri Horjula, in v Horjulu pri Metrelu... Viden parkrat na dan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se skoraj vedno pokvari avto ravno za radarjem. Pokličem mehanika, ta lump pa potrebuje celo uro da prileti s skuterjem do mene. No če sem iskren se mi je to naredilo ene 3 x od takrat jih na tem mestu ne vidim več. :grim :grim

rezervni-deli-013.jpg

ti . . . . . a neb biu cajt da zamenaš auto!?? :kva2: :notworthy: .)

svaka čast . . . . ti . . . . če me kje vidiš . . . . .me pocukej za rokav, dam ti za trojno pijačo! :beer2:

auto ti je pa full pameten . . . . . dobr ve kje se mora pokvart .) :P:worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bodo ta vikend smrkci na polno zasedali ceste, tako da previdnost ne bo odveč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... drugace kar reden radar v Dobrovi, slika iz smeri Horjula,

Kateri del Dobrove? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezovica pri Ljubljani, "streljal" v smeri Vrhnike, parkiran na južni strani ceste ob pločniku

post-22275-0-29642300-1332411519_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje bodo ta vikend smrkci na polno zasedali ceste, tako da previdnost ne bo odveč!

Intenzivno od 22. do 25. marec 2012

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od dons naprej pa do nedelje jih lahko pričakujemo na vseh mogočih in nemogočih krajih. Imajo poostren nadzor, tako so tudi po radio povedal, na objestno vožnjo, tehnično breshibnost vozil in psihofizično sposobnost motoristov. Mi je kolega povedu, ki pri policiji dela da bojo vse ''pajsji''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne, ko sem šel na šiht, sem v Cerknici na Petrolu srečal ene 10 letečih pa 2 karavana pa marico... Suša v rezervarjih zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne, ko sem šel na šiht, sem v Cerknici na Petrolu srečal ene 10 letečih pa 2 karavana pa marico... Suša v rezervarjih zgleda...

Včeraj so mel leteči skupinsko al kaj - iz Idrije proti Logatcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend bodo poostreno pazili na "agresivne motoriste" tako da bo radarjev verjetno cel kup

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa so? Tud na eno patrolo ne naletu danes 23.marca. :D

Relacija:

Domžale, Moravče, Izlake, Zidani most, Sevnica, Mirnska dolina, Trebnje, Radohova vas, Ivančna

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem jih videl vsaj 20 z motorji okoli 12:45, ko so šli čez Lavrico proti Ljubljani. Se je tudi za njih začela sezona, mi je potem povedal kolega, ki jih je spremljal v avtu.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 10h na Vrhniškem klancu rdeč Clio in ob 14:30 Planina beli Kango....

Ta clio meri v obe smeri,je pa vedno v akciji,zato previdno skozi Vrhniko...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta clio meri v obe smeri,je pa vedno v akciji,zato previdno skozi Vrhniko...

Nekateri pravijo, da meri samo v eno smer in drugi v obe smeri.

Zadnji podatek od domačina pravi takole, da je radar občinski in meri voznike skozi zadnjo steklo. Glede na tvoje besede pa lahko pričakujem položnico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tud zdi, da sem v soboto pičil mimo...

Mater. Kolk hit pošiljajo položnice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pravijo, da meri samo v eno smer in drugi v obe smeri.

Zadnji podatek od domačina pravi takole, da je radar občinski in meri voznike skozi zadnjo steklo. Glede na tvoje besede pa lahko pričakujem položnico :OK:

Rdec clio je obcinski in ima radar zadaj.Ko stoji na Vrhniskem klancu,je obrnjen proti Lj.in nas meri ko se peljemo proti morju.Vcasih stoji tudi pri nekdanji IUV in te ustreli,ko pritisnes v lep desni ovinek Vrhniskega klanca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdec clio je obcinski in ima radar zadaj.Ko stoji na Vrhniskem klancu,je obrnjen proti Lj.in nas meri ko se peljemo proti morju.Vcasih stoji tudi pri nekdanji IUV in te ustreli,ko pritisnes v lep desni ovinek Vrhniskega klanca

Se pravi, če stoji kot si omenil proti LJ in se jaz peljem proti LJ me ne more slikati, domnevam!?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri pravijo, da meri samo v eno smer in drugi v obe smeri.

Zadnji podatek od domačina pravi takole, da je radar občinski in meri voznike skozi zadnjo steklo. Glede na tvoje besede pa lahko pričakujem položnico :OK:

Sej vseeno al je občinski al ne, če ma radar kot policija in slika skozi zadnjo šipo je načeloma namenjen oni smeri na kateri je pariran... Itak pa da slika tudi obe smeri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!