Skoči na vsebino

tipi in čenče


Schumy

Priporočene objave

Vem kako je v moški družbi, vem za marsi katere njihove debate itd...pa vseeno :)

Me čist tko malo firbec matra pa me zanima sledeče:

Tisti tipi/moški...ko spoznate kašno novo punco ali to takoj poveste prijateljem?

pa ne v smislu da ste s katero preživeli noč ali bili na zmenko pa potem razlagate kako in kaj je huda, kaj vam dela :D ne ne

da ima na primer vaš kolega eno simpatično kolegico, ki večkrat na zabavah pride do njega poklepetat in s časoma se tudi vidva začneta pozdravljat in tako...kasneje klepetate po MSN in podobno in ugotovite da imata veliko skupnega...

sicer se ne poznata nevem kaj, je samo prijateljeva kolegica...

no ali take stvari razlagate okol? poveste v družbi da ste klepetali po msn-ju in koliko skupnega imata in kaj si mislite oz da ste jo spoznali...?

ali pa tko se skregate s svojo bejbo in ali poveste to kakšnemu kolegu tako kot me bejbe ker itak da morš nekomu povedat ker drugače te bo raznesl.....nevem no......

_________________

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

joj kako ste se pa sedaj zlagali :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh joj...seveda DA...doskrat sm tkole v motoristični družbi kjer si razlagajo vse mogoče, kaj šele ko ni nobene babe zravn..seveda povejo ampak tukaj ne bo nihče priznal :P face it, it`s true :D

s tem ni nič narobe, tudi oni so ljudje in se mi ta vprašanja ne zdijo na mestu, valda morajo nekomu zaupat no... :yes:

jst če bi se skregala s tipom, pa da bi bla jezna nanjga sem taka oseba ki morm obvezno komu zaupat če ne me raztrga :oops:

vsak zravn partnerja rabi ob sebi še osebo/osebe ki jim res zaupa in ki mu stojijo ob strani ob težkih trenutkih....seveda je pa to samo moje mnenje in iz te teme bo sevda nastala samo zajebancija in jebanje v glavo kot povsod drugje .)

in sm povedala svoje, THE END :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kako je v moški družbi, vem za marsi katere njihove debate itd...pa vseeno :)

....

okej scary ti se pa to že na nekem drugem forumu spraševal(a), haha....funny :D

ene bomo že vedle na kerem :whistle: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ženske se to itak ve in nobena tega ne zanika, moški pa zanikate, čeprav ste isti oz. še hujši znate včasih bit. po vrhu vsega pa še lažete, da ne govrite o tem :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ženske se to itak ve in nobena tega ne zanika, moški pa zanikate, čeprav ste isti oz. še hujši znate včasih bit. po vrhu vsega pa še lažete, da ne govrite o tem :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ti si kar tišči glavo v pesek ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh joj...seveda DA...doskrat sm tkole v motoristični družbi kjer si razlagajo vse mogoče, kaj šele ko ni nobene babe zravn..seveda povejo ampak tukaj ne bo nihče priznal :P face it, it`s true :D

quote]

Motoristična horda je drugačna. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ima na primer vaš kolega eno simpatično kolegico, ki večkrat na zabavah pride do njega poklepetat in s časoma se tudi vidva začneta pozdravljat in tako...kasneje klepetate po MSN in podobno in ugotovite da imata veliko skupnega...

sicer se ne poznata nevem kaj, je samo prijateljeva kolegica...

no ali take stvari razlagate okol? poveste v družbi da ste klepetali po msn-ju in koliko skupnega imata in kaj si mislite oz da ste jo spoznali...?

ali pa tko se skregate s svojo bejbo in ali poveste to kakšnemu kolegu tako kot me bejbe ker itak da morš nekomu povedat ker drugače te bo raznesl.....nevem no......

_________________

:rolleyes: .... a ni to nekaj kar je pogojeno s starostjo in ne spolom?

in koji klinac koga zanima s kom debatiram po msnju :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka si ti ja nora....pa da mi jo takoj ker spizdi. Prvo jst pol pa ostali (a nisem dober kolega)....red mora bit :whistle:

PS.:Mam dobre kolege :evilgrin:

PSS.: Taka enostavna stvar, pa tako zakomplicirala :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ista tema je odprta na mobisuxu kle in kozmopolitantu wow

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

odgovor: NEEEE, komu se da čvekat, pir mir pa gas :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!