Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Ma ne, te kar jih on prodaja so sigurno made in slo :grim .

 

 

Na ebay-u jih dobiš za 20€ z poštnino vred.

 

Če jih ne rabita, ni treba niti komentirat. Cena je taka če koga zanima, čene pa ne. Ni težko za zastopit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

za drkat :P

 

b82c9c7b6f2f05230429ef8bd95dba9d_L.jpg

 

Do slike je prvi prišel nizozemski spletni medij Oliepeil, kot trdijo sami, pa naj bi šlo za predčasno »izpuščeno« fotografijo Kawasakijevega litrskega naked modela. Podrobnosti za sedaj še niso znane, a model naj bi v groben ohranjal uspešno dizajenrsko podobo predhodnika, le še v nekoliko bolj agresivni podobi, večje mišice pa naj bi pokazal tudi s pomočjo zmogljivejšega pogonskega agregata, ki naj bi izviral iz hišne litre športnice, Ninje ZX10R. Na informacije o specifikacijah bo potrebno še malce počakati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za drkat :P

 

b82c9c7b6f2f05230429ef8bd95dba9d_L.jpg

 

Do slike je prvi prišel nizozemski spletni medij Oliepeil, kot trdijo sami, pa naj bi šlo za predčasno »izpuščeno« fotografijo Kawasakijevega litrskega naked modela. Podrobnosti za sedaj še niso znane, a model naj bi v groben ohranjal uspešno dizajenrsko podobo predhodnika, le še v nekoliko bolj agresivni podobi, večje mišice pa naj bi pokazal tudi s pomočjo zmogljivejšega pogonskega agregata, ki naj bi izviral iz hišne litre športnice, Ninje ZX10R. Na informacije o specifikacijah bo potrebno še malce počakati.

na prvi pogled so vsi vitalni deli enaki, optične spemembe so vidne na maski, zadku, stranskih plastikah, ogledalih, izpuhi so zelo lepi. vprašanje, če bodo na agregatu kaj veliko spreminjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi pogled so vsi vitalni deli enaki, optične spemembe so vidne na maski, zadku, stranskih plastikah, ogledalih, izpuhi so zelo lepi. vprašanje, če bodo na agregatu kaj veliko spreminjali.

 

Pa folk kwa kam ni jasn :D, Z800 zadek, KTM sprednja maska Z100SX izpuhi na platformi Z1000, če bruhnem lepši izpade, kot pa ta zmazek, k je uspel enemu pobu na popoldanskih delavnicah kako uporabljati photoshop :slap:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa folk kwa kam ni jasn :D, Z800 zadek, KTM sprednja maska Z100SX izpuhi na platformi Z1000, če bruhnem lepši izpade, kot pa ta zmazek, k je uspel enemu pobu na popoldanskih delavnicah kako uporabljati photoshop :slap:

pust fotošop, napovedali so (in jim verjamem) da bo to eden najbolj zabavnih in uporabnih mopedov...sicer men je tut ta lep, nekaj pa morjo prepustit tudi nam, da potem predelamo, izboljšamo itd

če bo pa še agregat od zx10r, bo itak špica...tja ene 170konju :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepanau :P

 

seveda da bo, in to na gumi :)

 

Nč pustmo se presenetit, če bo lep, takoj po izdaji pišem božičku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nepanau :P

Prov maš,že tastarga Z-ja zvija s tvojim agregatom ga bo pa zloml prvič ko boš gas stisnu :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov maš,že tastarga Z-ja zvija s tvojim agregatom ga bo pa zloml prvič ko boš gas stisnu :kva1:

važno, da mu kardan ne odpade, za drugo mi je pa itak vseeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov maš,že tastarga Z-ja zvija s tvojim agregatom ga bo pa zloml prvič ko boš gas stisnu :kva1:

 

Kr naj ga lomi, magar dve leti dokler je garancija, pol bomo pa že pobrusili pa mal ojačali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji zajklji l.2006 je počila plastična plošča pod repom. Uradnega izraza za ta del nisem našel, v angleščini je bila parkrat omenjena kot undertail fairing, je pa težava, saj na njej sloni zadnja luč in je privijačen nosilec registrske tablice s smerniki. Morda kdo ve, kam se obrniti po takšne dele? Lepljenje ne pride v poštev, je žal preveč poškodovana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji zajklji l.2006 je počila plastična plošča pod repom. Uradnega izraza za ta del nisem našel, v angleščini je bila parkrat omenjena kot undertail fairing, je pa težava, saj na njej sloni zadnja luč in je privijačen nosilec registrske tablice s smerniki. Morda kdo ve, kam se obrniti po takšne dele? Lepljenje ne pride v poštev, je žal preveč poškodovana.

 

V slaščičarno, mogoče :? al je bil pravi odgovor servis, recimo elisa v domžalah :hmm: zdej pa res ne vem ... ampak misli da je slaščičarna pravilen odgovor! 

 

res ne vem kako lahko tisti, ki niso na MS kej popravijo ker je za vse treba najprej po info na forum :slap:

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slaščičarno, mogoče :? al je bil pravi odgovor servis, recimo elisa v domžalah :hmm: zdej pa res ne vem ... ampak misli da je slaščičarna pravilen odgovor! 

 

res ne vem kako lahko tisti, ki niso na MS kej popravijo ker je za vse treba najprej po info na forum :slap:

Zenska ki ni nataknjena ponoci, je pa cez dan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zenska ki ni nataknjena ponoci, je pa cez dan.

priznaj da si hotu ti dat tak super nasvet pa sm te prehitela, pa si zdej fouš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji zajklji l.2006 je počila plastična plošča pod repom. Uradnega izraza za ta del nisem našel, v angleščini je bila parkrat omenjena kot undertail fairing, je pa težava, saj na njej sloni zadnja luč in je privijačen nosilec registrske tablice s smerniki. Morda kdo ve, kam se obrniti po takšne dele? Lepljenje ne pride v poštev, je žal preveč poškodovana.

 

Ugotovi prvo številko tega dela.

 

kawasaki 35023-1602 ali

kawasaki 36040-0077

 

Pa boš našel na ebayu ali v uk kakšen rabljen ok del ali original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni zgleda zelo japonsko, me spominja na mopede iz anime risank k smo jih kot mulci radi gledali na italijo :D  pa so se pol spremenili v kake super robote 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sexy,sexy sam da ti ne bom pol mogu spet svetet go greva na pot ponoč v ovinkih :P predn konc je kot predator,futuristično,mi je všeč!

upam, da kaj bolje sveti kot SX, kr jaz v temi bolj tipam kot vidim. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da kaj bolje sveti kot SX, kr jaz v temi bolj tipam kot vidim. :D

 

Zato so pa iznašli xenon sijalke ;)

 

Drgač pa zgleda orng vesolski barabin...pomojem bo kr super, če pustijo agregat nespremenjen, ker od ninje mašina, bo samo dvignila ceno.

 

KOmaj čakam, da mi enega prinese božiček :) Spet bomo šraufali :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!