Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

Joj ... vse so tako zgužvali tam okoli krmila, da je še za kontaktni ključ zmanjkalo prostora; npr. : če si pomagaš s kakšno tank torbo ja kar nerodno tam na rezervoarju ... tudi sama armaturka je za mene čisto preveč v stilu aj-ped, aj-fon, aj-var ... za mladino že mogoče ... aja še eno vprašanje kar tako: zadnje stopalke so, kje je pa sedež???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prav, nekaterim je všeč ker ni evropski in naj tak tudi ostane. Men osebno je všeč ker je zanesljiv- fun bike, za razliko od evropske konkurence, ki se gre večinoma vesoljsko tehnologijo s super high komponentami, ki jih na cesti ne moreš izkoristiti. Pa tut na servisih se mi ne da skozi viseti, z razliko od evropske konkurence.

a upaš to pastat v temo o evropskih nakedih? npr. v tuono. si ga takoj najebo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se kdaj zdi da je vse skupaj podobno basni o lisici in grozdju, ker do njega ne more, je itak zanič pa kislo :P

sicer pa japonci itak delajo moped za svoje kupce, ki pa nimajo istih zelja kot kupci recimo tuono, bmw, ktm, ducati in ostalih evropejcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se kdaj zdi da je vse skupaj podobno basni o lisici in grozdju, ker do njega ne more, je itak zanič pa kislo :P

sicer pa japonci itak delajo moped za svoje kupce, ki pa nimajo istih zelja kot kupci recimo tuono, bmw, ktm, ducati in ostalih evropejcev.

vsak proizvajalec dela mopede za "svoje" kupce. če še nisi, pa še boš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se kdaj zdi da je vse skupaj podobno basni o lisici in grozdju, ker do njega ne more, je itak zanič pa kislo :P

sicer pa japonci itak delajo moped za svoje kupce, ki pa nimajo istih zelja kot kupci recimo tuono, bmw, ktm, ducati in ostalih evropejcev.

 

vsi delajo za svoje kupce ...  ki pa potem niso več njihovi kupci, ampak so od druzga kupci, in se pol izboljšajo in delajo za svoje kupce in za druge kupce, ki bodo postali njihovi kupci ... a sm mal zakompliciru :?

 

na slikci je za ameriški trg .. za evropski trg bo lahko imela žmigouce u riti :?

 

p.s. siks .. prehitu si me :krneki:

 

:P

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slabo napisala, ciljajo na kupce z drugimi željami. a bo boljše?

je pa res škoda da niso dali res agregata od ninje s 180 konji me zanima kakšni bi bili potem komentarji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm slabo napisala, ciljajo na kupce z drugimi željami. a bo boljše?

je pa res škoda da niso dali res agregata od ninje s 180 konji me zanima kakšni bi bili potem komentarji ;)

za vas ljubitelje evropskih mopedov in vrhunskih komponent od a do ž, bi samo agregat od ninđe sigurno sprožil komentarje v smislu " kaj mu bo tak agregat, če je pa vse drugo zanič"! (kot dan in noč proti evropski konkurenci bi pisalo v temi "tuono" :grim )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje bi se dal dobit takšen nosilec tablice za zja ?

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7820040

 

 

Narišeš, vržeš na laser, pa ga maš narejenega iz nule v dveh urcah...

 

Joj ... vse so tako zgužvali tam okoli krmila, da je še za kontaktni ključ zmanjkalo prostora; npr. : če si pomagaš s kakšno tank torbo ja kar nerodno tam na rezervoarju ... tudi sama armaturka je za mene čisto preveč v stilu aj-ped, aj-fon, aj-var ... za mladino že mogoče ... aja še eno vprašanje kar tako: zadnje stopalke so, kje je pa sedež???

 

Placa je še preveč, ni to moped za dvomesečne dopuste, še sopotnikov sedež je čist odveč! :)

 

a upaš to pastat v temo o evropskih nakedih? npr. v tuono. si ga takoj najebo. :kva2:

 

Neupam, nočm bajkerju pritisk dvignit, bo reveš zaradi mene še infarkt doživel...

 

sm slabo napisala, ciljajo na kupce z drugimi željami. a bo boljše?

je pa res škoda da niso dali res agregata od ninje s 180 konji me zanima kakšni bi bili potem komentarji ;)

 

Slabo bereš punca :), glih to je prav fajn da ni 180hp, ker bi potem sigurno poskočila še za kakšnih 1000€. Sej je dovolj tistih 142 na gumi, al kako ;), tko mi je blo rečeno, ne me zdej za jajca obesit češ kako grdo se lažem, da ima toliko konjev na gumi.

 

...pa ne mi zdej primerjat KTM.ja superduka, ker kaj mi na cesti pomaga toliko konjev, če je grd k strela, pa ne mi spet rint toune, ker je moped za moje pojme prehvaljen...

 

Sicer bomo pa na koncu 2014 pogledali statistiko največ prodanih nakedov, pa vam bo takoj jasno koliko je ura...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO mi je všeč in resen kandidat za moj naslednji motor!

 


...pa ne mi zdej primerjat KTM.ja superduka, ker kaj mi na cesti pomaga toliko konjev, če je grd k strela,

 

 

 

Tukej pa ne vidim povezave, konji in lepota (ali grdota).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narišeš, vržeš na laser, pa ga maš narejenega iz nule v dveh urcah...

 

 

Placa je še preveč, ni to moped za dvomesečne dopuste, še sopotnikov sedež je čist odveč! :)

 

 

Neupam, nočm bajkerju pritisk dvignit, bo reveš zaradi mene še infarkt doživel...

 

 

Slabo bereš punca :), glih to je prav fajn da ni 180hp, ker bi potem sigurno poskočila še za kakšnih 1000€. Sej je dovolj tistih 142 na gumi, al kako ;), tko mi je blo rečeno, ne me zdej za jajca obesit češ kako grdo se lažem, da ima toliko konjev na gumi.

 

...pa ne mi zdej primerjat KTM.ja superduka, ker kaj mi na cesti pomaga toliko konjev, če je grd k strela, pa ne mi spet rint toune, ker je moped za moje pojme prehvaljen...

 

Sicer bomo pa na koncu 2014 pogledali statistiko največ prodanih nakedov, pa vam bo takoj jasno koliko je ura...

evo kj mi bo grozdje itak je kislo. dejte bit kawasaki fani vsaj konsistentni v svojih izjavah. pejdi par strani nazaj gledat kaj ste pisali o špekulacijah o motorju od ninje. in sej se popolnoma strinjam da ne rabis. za na cesto je itak 70 konju dovolj. lepota je pa itak relativna. prve slike so ble grde in photoshop zmazek, zdej k so prsle uradne in ni na hitro pogledano nobenih sprememb je pa kul?

sploh ne bi bil zabavno vas mal špikat, če ne bi spreminjali svojega mnenja tako kot kawasaki piha :P

bom pa zdej pridna in vas pustila na miru. upam da kmalu vidimo tega panterja na cesti.

over and out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......

sploh ne bi bil zabavno vas mal špikat, če ne bi spreminjali svojega mnenja tako kot kawasaki piha :P

......

 

upisu sm te ... agejn :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a upaš to pastat v temo o evropskih nakedih? npr. v tuono. si ga takoj najebo. :kva2:

upam, pa sej sami vejo...od Benelija. aprilie, ducatija dalje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO moje všeč in resen kandidat za moj naslednji motor!

 

Boljše da ne, kupi Italjana, v tvojih koncih se bo počutil prav domače, pa še cika ne bo mela Kawl kompleksa :P

 

evo kj mi bo grozdje itak je kislo. dejte bit kawasaki fani vsaj konsistentni v svojih izjavah. pejdi par strani nazaj gledat kaj ste pisali o špekulacijah o motorju od ninje. in sej se popolnoma strinjam da ne rabis. za na cesto je itak 70 konju dovolj. lepota je pa itak relativna. prve slike so ble grde in photoshop zmazek, zdej k so prsle uradne in ni na hitro pogledano nobenih sprememb je pa kul?

sploh ne bi bil zabavno vas mal špikat, če ne bi spreminjali svojega mnenja tako kot kawasaki piha :P

bom pa zdej pridna in vas pustila na miru. upam da kmalu vidimo tega panterja na cesti.

over and out

 

Punca jaz res nevem kaj sem ti naredu, da si tak našpičena proti men, pa sem mislu da se dobro razumemo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am, novi superduke ima servisni interval na 15k kilometrov recimo, tako da ne vem, zakaj naj bi z njim skozi visel na servisu.

Vpraš tiste, ki rentajo Multistrado, ki ima tudi interval na 15 (vmes pa še 2x popravilo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se kdaj zdi da je vse skupaj podobno basni o lisici in grozdju, ker do njega ne more, je itak zanič pa kislo :P

sicer pa japonci itak delajo moped za svoje kupce, ki pa nimajo istih zelja kot kupci recimo tuono, bmw, ktm, ducati in ostalih evropejcev.

2 stavek se strinjam.

1. stavek, o čem govoriš? Kok si ti dala za tvoj "evropski" moped? Jaz sm za japonca dal več. Dejte razumet, da nekateri nimamo "evropejcev" ker nimamo keša (zaenkrat), ampak zato, ker jih nočemo imeti in so nam rižarji bolj všeč :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo kj mi bo grozdje itak je kislo. dejte bit kawasaki fani vsaj konsistentni v svojih izjavah. pejdi par strani nazaj gledat kaj ste pisali o špekulacijah o motorju od ninje. in sej se popolnoma strinjam da ne rabis. za na cesto je itak 70 konju dovolj. lepota je pa itak relativna. prve slike so ble grde in photoshop zmazek, zdej k so prsle uradne in ni na hitro pogledano nobenih sprememb je pa kul?

sploh ne bi bil zabavno vas mal špikat, če ne bi spreminjali svojega mnenja tako kot kawasaki piha :P

bom pa zdej pridna in vas pustila na miru. upam da kmalu vidimo tega panterja na cesti.

over and out

 

Uradne slike podajo bolj globji videz in bolj realno stanje o samem motorju. Sem pa seveda bil ob tistih slikah rahlo šokiran sploh zaradi tega, ker je bila oblika spremenjana do zadnjega detaila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZELO mi je všeč in resen kandidat za moj naslednji motor! Lajkam

 

 

Tukej pa ne vidim povezave, konji in lepota (ali grdota).

 

Če mene vprašaš, je sedanjih cca 140konjev tista zgornja meja, da se ga z malo previdnosti še da odpirat na polno, vse ostalo rabi elektroniko.

 

pa še odgovor za Ciko:

ja raje bi mel mašino od ZXa tja nekih 160-180 konju in elektroniko.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, je sedanjih cca 140konjev tista zgornja meja, da se ga z malo previdnosti še da odpirat na polno, vse ostalo rabi elektroniko.

 

pa še odgovor za Ciko:

ja raje bi mel mašino od ZXa tja nekih 160-180 konju in elektroniko.

 

lahko se mojga dotakneš :P

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko se mojga dotakneš :P

 

:krneki:

si ne upam :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ne upam :(

 

ne samo da maš okus za dobre motorje, tut pameten si :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHOW must go ON!!

 

z1000abs-8.jpg

 

z1000abs-11.jpg

 

z1000abs-3.jpg

 

z1000abs-6.jpg

 

z1000abs-12.jpg

 

Armaturka se mi ne dopade, ampak za lepoto je treba potrpet, je za analogni kazalc čist preveč napredna oblika in premalo prostora na sprednjem delu. :)

A to je to? to bo zdej u salonih? to ni kako ugibanje? Boze mili kako grd je. Pa to ma lahk sam mama rada. Skor tako nakazno kot bmw. Al pa Agustin endurc. :SS: joj joj.

Mk1 in Mk3 sta mi super strojcka. tole pa...better be good.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!