Skoči na vsebino

BMW R 1150 GS


marting

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni, pri BMW 1150 GS sem izgubil vijak za nastavitev trdote zadnjega amotizerja. Ne vem kako je to mogoče, saj je pritrjen na vrhu. Amotizer deluje enako, le nastavljati ga ne morem.

Je imel kdo enako težavo in zakaj pride do tega.

Če ima kdo zamenjan amotizer in starega še doma bi odkupil vijak ali če kdo ve kje lahko ta vijak dobim mi naj sporoči. Prilagam fotografije ko je bil vijak še na motorju in brez njega.

V5.jpg

V.JPG

V3.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ljubo63 pravi:

Pozdravljeni, pri BMW 1150 GS sem izgubil vijak za nastavitev trdote zadnjega amotizerja. Ne vem kako je to mogoče, saj je pritrjen na vrhu. Amotizer deluje enako, le nastavljati ga ne morem.

Je imel kdo enako težavo in zakaj pride do tega.

Če ima kdo zamenjan amotizer in starega še doma bi odkupil vijak ali če kdo ve kje lahko ta vijak dobim mi naj sporoči. Prilagam fotografije ko je bil vijak še na motorju in brez njega.

V5.jpg

V.JPG

V3.JPG

Če je isti kot pri 1200 ti dam celi amotizer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, solorider pravi:

Če je isti kot pri 1200 ti dam celi amotizer...

Ne vem, bom vrašal mehanika in sporočim.

Hvala in lep dan še naprej.

Ljubo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 6. 2023 ob 15:14, ljubo63 pravi:

Ne vem, bom vrašal mehanika in sporočim.

Hvala in lep dan še naprej.

Ljubo

Ne paše, je drugačen. Sem dobil pravi vijak od 1150 gs.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
On 7/13/2023 at 2:33 PM, ljubo63 said:

oj, zanima me če ima kdo ali  ve kje lahko kupim črne pokrove cilindra in zadnje stopalke, komplet z nosilci za 1150 gs

Tule imaš spletno stran, kjer najdeš kataloško številko. Potem pa vprašaj na servis in ti bodo dali predračun. Boš videl, da je še najceneje. Drugače pa poizkusi še ostale ustaljene spletne strani.

https://shop.maxbmw.com/fiche/PartsFiche.aspx

ali 

https://www.realoem.com/bmw/enUS/select

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 7. 2023 ob 11:11, tomash pravi:

Tule imaš spletno stran, kjer najdeš kataloško številko. Potem pa vprašaj na servis in ti bodo dali predračun. Boš videl, da je še najceneje. Drugače pa poizkusi še ostale ustaljene spletne strani.

https://shop.maxbmw.com/fiche/PartsFiche.aspx

ali 

https://www.realoem.com/bmw/enUS/select

 

 

 

Tomash hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Motor mi se mi je, ko sam ga postavil na tačko preveč "ulegel" bil sem večkrat, če je bil neraven teren v strahu da se prevrne in sem podkladal deščice, ravne kamne. Ker nisem hotel rezati tačke sem naredil dodatno peto in sedaj motor lepo stoji.

00.jpg

01.JPG

02.JPG

04.JPG

05.JPG

06.JPG

07.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj ima kdo izkušnje z led žarnico (BMW 1150 gs) ali se lahko kupi nov homologiran led žaromet. Če zamenjam samo žarnico,  kako je z homologacijo, oziroma če gre skozi na tehničnem pregledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ja, leto dni je že pri meni gs1150 in prevozila sva malo več kot 10 000 km. Motor dela super, zato bi mu za nagrado zamenjal izpuh. V Louisu  sem našel Akrapoviča za nekaj več kot 500 eur, kar se mi zdi razumna cena. Ne vem pa, ali je potrebna nova nastavitev agregata in ali je lonec fomologiran.

Sprašujem ali ima kdo izkušnje in ali se motor bolje odziva še posebej  v nižjih obratih in ali se čuti večja moč pri navoru.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 30. 10. 2023 ob 16:10, ljubo63 pravi:

Ja, leto dni je že pri meni gs1150 in prevozila sva malo več kot 10 000 km. Motor dela super, zato bi mu za nagrado zamenjal izpuh. V Louisu  sem našel Akrapoviča za nekaj več kot 500 eur, kar se mi zdi razumna cena. Ne vem pa, ali je potrebna nova nastavitev agregata in ali je lonec fomologiran.

Sprašujem ali ima kdo izkušnje in ali se motor bolje odziva še posebej  v nižjih obratih in ali se čuti večja moč pri navoru.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Z kitajsko zaščito prvega žarometa nisem bil zadovoljen, saj imajo pregosto mrežo in  zmanjša vidljivost. Našel mojstra ki mi je na laser izrezal zaščito kot jo ima adventure in vidljivost je boljša. Dodal sem še PIAA halogenske luči, tako da veliko bolje vidim v temi.

mreža 2.JPG

mreža 3.JPG

mreža 6.JPG

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!