Skoči na vsebino

Yamaha YZF 250 R


LordVader

Priporočene objave

Ne bi bilo slabo če bi se začel razvoj 250 kubičnih motociklov. Če bojo pa še cenovno tako ugodni kot pa ninja bo pa sploh super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hoho:P ko bi le pršla....je takoj moja:D če bo cena nekje enaka.....bo pomoje ta yamaha pokosila ninjo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tud neki zasledu pa je pisalu da navadna verzija nej bi mela 34 konjičkov mal močnejša pa okul 45. Cena pa nej ne bi presegla 6000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena naj nebi presegla 6000€??? To je skoraj 40% več kot kawa, pa še yamaha je, to mi je še najmanj všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Mislim da je to blo misleno za USD. Kar je 6.000,00 USD = 3.853,56 EUR. Kar je na nivoju Ninje 250.

Popravljeno . Popravil LordVader
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale yamaha zgleda dost bolš kokr kawasaki...

Če pa se spotaknem še ob ceno... po mojem sklepanju bo malenkost pod 6000€ glede nato da imajo v ponudbi že WR250R kateri ima ceno 5500€...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko da je Kawa delana na Kitajskm?

Če bo tud Yama MadeInChina pol bo cena najbrž nekje enaka, drgač pa :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

postaja zelo popularen med ljudmi, ki so z večjih in močnejših motociklov presedlali na te varčne in agilne strojčke

da ga vidim junaka, ki presedla iz R6 ali R1 na tole ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ampak če je 125=3550,00 pol bo tu že sam zard bremz pa agregata vsej 5000,00.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:alien1: Novica da naj bi bil prihod spomladi naslednje leto krožijo po francoskih online moto straneh :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so pri Yamahi vidli eno "slabo" stran Ninje 250, zavore in to popravili na svojem motociklu. Bo treba počakat na uradne fotografije B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

6259yamahayzr250r4abajoz.jpg

:worship: :worship: :worship:

A ma mogoče kdo kakšno novo informacijo kdaj pride ta motor vn?

Sm cel net okol zvrnu in prebrskou pa nikjer nč novga. Eni so pisali, da naj bi prišel ven 2009, spet drugi da 2010. :headbang:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo tej kupi 250 :headbang: :headbang: :headbang: ?To je za nežnejši spol pa še za une bolj...Vsak ded bo kupo vsaj 600 in mu umejil kilowate,razen.če ma zfukanega fotra :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak. Zame je največji idiot tisti, ki da 6000€ al pa več za za 600ccm+ motor in ga pol zablokira na 25kW :headbang: :headbang: :headbang: Pa tud če daš blokado vn.

NAJVEČJA NEUMNOST KAR EN NORMALEN ČLOVK LAHKO NAREDI.

Raje počakam še tisti 2 dve leti in si pol izberem nekaj konkretnega, seveda po svojih finančnih zmožnostih, ne pa da očka pa mami kupita motor za sineka.

Sam tolk :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kakšne sveže informacije o tej yamahi oz. njenem prihodu na trg...

Sem prebrskal celoten splet pa niti ene konkretne informacije.

Vsaj za okvirno ceno bi bila dobrodošla, bi vedeli takoj za kakšno zadevo gre.

:)

Popravljeno . Popravil kikicar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak. Zame je največji idiot tisti, ki da 6000€ al pa več za za 600ccm+ motor in ga pol zablokira na 25kW :headbang: :headbang: :headbang: Pa tud če daš blokado vn.

NAJVEČJA NEUMNOST KAR EN NORMALEN ČLOVK LAHKO NAREDI.

Raje počakam še tisti 2 dve leti in si pol izberem nekaj konkretnega, seveda po svojih finančnih zmožnostih, ne pa da očka pa mami kupita motor za sineka.

Sam tolk :wacko:

Ti bi se raje 2 leti ne fural kot pa imel motor zablokiran na 25kW :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak. Zame je največji idiot tisti, ki da 6000€ al pa več za za 600ccm+ motor in ga pol zablokira na 25kW :headbang: :headbang: :headbang: Pa tud če daš blokado vn.

NAJVEČJA NEUMNOST KAR EN NORMALEN ČLOVK LAHKO NAREDI.

Raje počakam še tisti 2 dve leti in si pol izberem nekaj konkretnega, seveda po svojih finančnih zmožnostih, ne pa da očka pa mami kupita motor za sineka.

Sam tolk :wacko:

Utemelji?!

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak. Zame je največji idiot tisti, ki da 6000€ al pa več za za 600ccm+ motor in ga pol zablokira na 25kW :headbang: :headbang: :headbang: Pa tud če daš blokado vn.

NAJVEČJA NEUMNOST KAR EN NORMALEN ČLOVK LAHKO NAREDI.

Raje počakam še tisti 2 dve leti in si pol izberem nekaj konkretnega, seveda po svojih finančnih zmožnostih, ne pa da očka pa mami kupita motor za sineka.

Sam tolk :wacko:

Če slučajno to "ja itak" leti na moj post ga preberi še enkrat!Jz glih ne razumem ljudi,ki kupijo 250 namesto 600 ali več in zablokirajo!Pa še neki kje pa piše da jima kupijo motor očka ali mamica???Osebno sem sem si prvi kot tudi vse ostale motorje kupil sam kot vso opremo!Saj mi ne mama ne ata nista nič dala zraven!!Prej je pol neumnost it iz 50ccm na 125ccm 4t!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!