Skoči na vsebino

Kontaktne leče


dunker

Priporočene objave

hm.. vem da obstajajo, zanima me kako je s tem konstantnim nosenjem, poznam pa nobenga k bi mi lahko kej vec o tem povedu..

 

probi :D bom pol poznala eno osebo :D k bo lahko povedala izkusnje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj.

Včeraj sem dal leče v posodico, vendar pozabil nalit noter tekočino. Ne vem kako sem to pozabil ampak..to sploh ni važno.

Leče so seveda bile čisto trde. Tekočino sem nalil danes ko sem opazil in leče so se zmehčale. Ali jih lahko še uporabljam?

 

tut men se je to ze zgodil.. nism mela tezav z lecami pol..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mislim da misliš na dnevne (v paketu jih je 15 parov - za 15 dni po potrebi - predrago!!!) ali mesečne (v paketu 3-je pari - za tri mesece - nekje 38€ za CarlZeiss)..

Sam uporabljam mesečne skoraj vsak dan, če pa sem šihta frej, pa pustim očkam, da mal počijejo in nosim očala..

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf.. To pa prvič vidim..  :mellow:

 

Tu pa ne znam pomagat.. Najbolš da pokličeš kakega optika, pa boš dobil konkreten odgovor..

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, če lahko vprašam....zakaj poltrde?

 

Sam sem včasih nosil poltrde in presedlal na mehke...Novi svet;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika v udobju je očitna ... jaz uporabljam leče le občasno (parkrat mesečno, le poleti  po kak teden skupaj) in se mi oči navadijo dnevnih leč takoj, 14-dnevnih pa komaj po parih dneh nošenja. Do takrat me oči srbijo in ni najbolj prijetno. 
Isti princip je s trdimi in poltrdimi. Trde se večinoma uporablja samo še za večje korekcije dioptrije in/ali astigmatizma. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!