Skoči na vsebino

Windows XP Service Pack 3


Priporočene objave

Windows XP SP3 že umaknjen

windowsxplogothumb001001.jpg

Potem ko je Microsoft 29. aprila izdal Service Pack 3 za Windows XP v okviru sistema Windows Update, smo že napovedovali njegov prihod tudi v druge distribucijske kanale, kot sta Microsoftov Download Center in sistem samodejnih posodobitev Automatic Updates. A le nekaj ur po izidu je Microsoft prenehal ponujati posodobitev, saj je zaznal kritično napako v primeru nekaterih namestitev.

Prišlo naj bi do težav z združljivosjto s programom Microsoft Dynamics Retail Management System (nekoč QuickSell), kar je še posebej nenavadno, saj ga izdeluje prav Microsoft in bi bilo za pričakovati, da so novo posodobitev preizkusili vsaj s svojo programsko opremo. Naj samo spomnimo, da je Microsoft skoraj enake težave imel že ko je umaknil Vista SP1, ki je bil nezdružljiv s programi kot sta Trend Micro Internet Security 2008 in The New York Times Reader.

///////////////////////////////////

A to ne vela več?

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm si ga naložu.. nism opazu nič kej posebnega da bi blo drugače.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega vem da se je piz*il, ker mu ni delala vec polovica programov, pa nekatere igrce

logicni korak je bil torej format pa sp2 gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mene pa zdaj nekaj zanima. Windows mi preko updata ze cel cas hoce instalirat SP3, ampak ga nikoli ne more. Vedno javi napako in potem vse ze instalirane komponente zbrise.

Po vsem tem pa mi se pove, da ce tega ne instaliram, nebo vec vseh posodobitev itd.

Ma kdo kako idejo, da bi na kak drug nacin instaliral SP, al pa ce se ga da kje dol potegnit kot .zip datoteko ali kaj podobnega, da nebi slo preko uradnega updata

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zdaj nekaj zanima. Windows mi preko updata ze cel cas hoce instalirat SP3, ampak ga nikoli ne more. Vedno javi napako in potem vse ze instalirane komponente zbrise.

Po vsem tem pa mi se pove, da ce tega ne instaliram, nebo vec vseh posodobitev itd.

Ma kdo kako idejo, da bi na kak drug nacin instaliral SP, al pa ce se ga da kje dol potegnit kot .zip datoteko ali kaj podobnega, da nebi slo preko uradnega updata

http://www.softpedia.com/get/Others/Signat...ws-XP-SP3.shtml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zdaj nekaj zanima. Windows mi preko updata ze cel cas hoce instalirat SP3, ampak ga nikoli ne more. Vedno javi napako in potem vse ze instalirane komponente zbrise.

Po vsem tem pa mi se pove, da ce tega ne instaliram, nebo vec vseh posodobitev itd.

Ma kdo kako idejo, da bi na kak drug nacin instaliral SP, al pa ce se ga da kje dol potegnit kot .zip datoteko ali kaj podobnega, da nebi slo preko uradnega updata

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

tule dol potegni iz njihove strani in inštaliraj...je enako kot avtomatski updejt le da to storiš ročno...

...dela 100% preizkušeno, brez težav.......... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jst sm pred kratkim tud dal avtomatic update pa mi je hotl to nalozt pa sm sred prekino pa se neke stvari ..zai mam pa problem ker mi desno spodi okno skoz kaze (you my be victim of software counterfeiting) ask for geniune microsoft software..matr pa neznam tega zbrisat:S :krneki: pa se tkoj k se mi pri zagonu prikaze tisto okno mi zbrise namizje in je crno pa spet nastimam namizje pa cez 15-20min spet crno..kok da resim ta problem da tisto sranje zbrisem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole rabiš ;)

*************************************

Zbrisano!

*************************************

Popravljeno . Popravil Codeine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole rabiš ;)

*************************************

Zbrisano!

*************************************

jst sm to preneso pa instaliro pa mi uno ikono dal gor ko se zai ne ofne..ka zdej da nardim??? oz kam to vstavim???

Popravljeno . Popravil Codeine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
dela mal bolš kt prejšni xpji drgač pa isti k... :rolleyes:

ma nč ne dela boljš... isti kurac je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a je mel kdo probleme z sp3 na amd procesorjih ??

Ker men je na dveh compih, k sm dal sp3 gor BSOD zajebu cel popoldne ... no potem sm z eno predelano SP3 verzijo zadevo postimal in zdej dela bp .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!