Skoči na vsebino

kit 70ccm


Priporočene objave

Jaz sem pregladal dosti po iskalniku in nisem našel kaj dosti zato prosim teme ne izbrišite, HVALA.

Živjo mene pa zanima kateri kit 70cc za yamaho dt50x je boljši in da ima dokaj ugodno ceno.

nepoznam kaj veliko te zadeve ali se bi se mogoče splačalo kit 80cc in kok mašina pri tem trpi.

zato bi vas prosil da mi malo bolj razložiteto zadevo kakšne firme ga izdelujejo itd.

vse informacije so dobrodošle.

LP.Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na cilinder.si

Maš pa AM6 mašino.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam na cilinder.si sm najdu cilindre+glava če je to vse kar rabm pa kerga priporočate bi prosu za link.

Pa kje je še kakšna trgovina s tem k majo mogoče kej več za pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu na moji rs-ki takle cilinder samo da je bil 75ccm klik pa frgazr 19 pa gianeli avspuh....zdej odvisno kolko dnarja si pripravljen dat, ce oces vec moci rabis nujno menjat glavno gred. Mors pa vedt da aluminjast cilinder manj casa zdrzi in ce ti zariba ga nemors enostavno pobrusit ampak nanovo nanest tist bla bla bla neko zmes u cilinder.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si ti forgazar zamenov al je biu že original gor tak. Pa kok ti je pol šla rska.

to je use kar rabš za kit. al še kej. cena mi pa ugaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si ti forgazar zamenov al je biu že original gor tak. Pa kok ti je pol šla rska.

to je use kar rabš za kit. al še kej. cena mi pa ugaja

frgazr je biu menjan (dellorto) sla je pa 120 po stevcu, sam tebi bo sou verjetno mal manj kr ma dt-jka kr ma drgacne prenose

Ja no rabs se kaksne bol trde fedre za sklopko pa novo sesalno koleno (za 19 frgazr)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

kaj pa gussov bat je kej dle časa zdrži. pa še če bi gred pa še ostale stvari menov k jih še potrebujem bi prosu za kšno dobro priporočilo in link zraven

pa še mal sm firbca, naj še kdo kej priporoča al pa pove.

Popravljeno . Popravil DT50X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa gussov bat je kej dle časa zdrži. pa še če bi gred menov bi prosu za kšno dobro priporočilo in link zraven

pa še mal sm firbca, naj še kdo kej priporoča al pa pove.

ja gus zdrzi vec kot pa alu(cly) ampak se pa vrti na nizjih obratih

ce pa bi teu yverino pa kupi take dele...cilindr

gred

izpuh

frgazr

ce ti slucajo ostane se kej kesa pa kupis se to hehe navitje

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe vse lepo in prov sam men je bil tisti prejšen cilinder bolj ušeč, jst nebi za use tisto kar se nujno rab novo več ko 300€ u skrajnem primeru 350€ ali malo več, sam auspuha nrabm še za enkrat. jst bi kupu sm tisto k je res nujno za kit 70 ali 80.

auspuh mam pa arrow ogledan če je ured.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja gus zdrzi vec kot pa alu(cly) ampak se pa vrti na nizjih obratih

ce pa bi teu yverino pa kupi take dele...cilindr

gred

izpuh

frgazr

ce ti slucajo ostane se kej kesa pa kupis se to hehe navitje

Pač si mu zdaj dal lkinke do delov za high end. On pomoje išče nekaj takega da bo dobro za vsakdanjo rabo, se pravi sport kit. Za sporta ne rabiš menjati gredi, mogoče edino lagerje za ziher. Pa še en fergazer 17,5 pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač si mu zdaj dal lkinke do delov za high end. On pomoje išče nekaj takega da bo dobro za vsakdanjo rabo, se pravi sport kit. Za sporta ne rabiš menjati gredi, mogoče edino lagerje za ziher. Pa še en fergazer 17,5 pa je to to.

sej sm mu ze prej povedov kar je rabu....drgaci pa dej raje leovinci v6 ampak tudi arrow ni slaba izbira (skori isti kurac) sam fregazr pa bi jst usen dau 19 nebi stavu gor 17....ce si blizu italije se ti bol splaca it ke dol iskat jst sm dau za tisti top performance cilindr 75ccm (tisti vijolcen) 175evrov u trstu. Drgaci pa bo treba verjetno dat mal vec kot 350 evrov racunej cilinder 200 pa frgazr z kolenom +fedri za sklopko 100 pa se avspuh 150+...se kr nabere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

no zdej sem se že skor mal zgubu med vašmi idejami. no zdej bi vas prosil če mi nardite ene 2 ali 3 spiske različnih kombinacij tega kar potrebujem brez auspuha tam nekje do 300€ res maximum 350€. tim cnej tim bolš za dle bo tolk bulš.

hvala

Popravljeno . Popravil DT50X
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en tak frgazr klik

fedri za sklopko klik

cilindr klik

kolena za frgazr pa nimajo tuki

poglej si se malo na tej strani (uvoznik za pollini)klik

pa se en link za frgazr in sesalno koleno..klik

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za TP-ja bi blo pomoje treba gred menjat. Čeprav kolegu dela na originalni, ampak on ga nikoli res nikoli ne drži na visokih več kot par sekund.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za TP-ja bi blo pomoje treba gred menjat. Čeprav kolegu dela na originalni, ampak on ga nikoli res nikoli ne drži na visokih več kot par sekund.. :whistle:

jst sm meu tp 75 pa nisem menju gredi (so rekli da ni potrebe) pa sm z njim naredu kr neki kilometrov pa ni blo nč narobe (pa skoz je laufov na 12k rpm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala fantje tale zadna ponudba mi je dost bolj ušeč ku prva. seprav da pol če to nabavm gredi nebi rabu menat. mal se bom še s fotrom zmenu za u italijo pa bo-kje prbližn pa je ta trgovina ka trst glih ni majhn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nek me še zmer zanima pa bom kr vas 2 uprašou k sta bl izkušena. Jst sm dost slišov da k daš kit not al pa če motor preveč rihtaš da zariba all pa se hitru uniči a je tu res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jst sm daw tist kit notr ,fergazar delotro 18 ,leovinča,.....................

pa se mi ni nč sfukalo, blajarce(gredi) pa nism menov pa mam narjenih skorej 11.000km. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga prov uštimaš nesme ribnt...prov naštelan frgazr pa povečan dotok olja in lepo ulavfan motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa fajn bom ta kit kr počas nabavu hvala za informacije. :rolleyes:

Zdej me pa še zanima kje je prbližn tista trgovina v trstu k majo celinder pa bat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa fajn bom ta kit kr počas nabavu hvala za informacije. :rolleyes:

Zdej me pa še zanima kje je prbližn tista trgovina v trstu k majo celinder pa bat.

ce gres cez mejni prehod Lipica se spustis dol u trst in takoj ko prides cist do trsta (tm je ena avtohisa) krenes u kriziscu desno in prides na cesto ki pelje skozi trst (skozi tisti tunel star) in cez 100m je ena avtohisa na levi strani (pedzo al pa citroen...nevem kera) in tm pr tisti avtohisi krenes levo notr in pol hmal desno po enmu klancu in tm je na levi strani trgovina motostar (tm sm dou ta cilindr takoj brez da bi mogli kej narocat) ......upam da si kej zastopu

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!