Skoči na vsebino

kit 70ccm


Priporočene objave

Js sm tvojega takrat do v rdečo polje stisno tak da bo zaribal počasi :D :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tvojega takrat do v rdečo polje stisno tak da bo zaribal počasi :D :krneki:

ja kiti se itak vrtijotud ćez rdeče polje....tisti od flejma je šou do 14k (se mi zdi) rdeče polje je pa od 10 do 12 (kokr se spomnem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm z uprašanji za kit končal :whistle:

Zdej k je naslov teme kit 70ccm pa še drugi ki se zanimate za kit za svoj motor,KAR Z BESEDO NA PLAN

LP.Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Imam yamaha dt50 letnik 2000, notri mam že 70kit in 19 frgazer. zdaj me pa zanima kaj bi se dalo še nardit ker zdaj ma končno sam okol 80 več ne.. in ker auspuh bi bil najbol primern za ta motor.. oz. kterga se najbol splača kupt...

Lp Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.. Hvala.. Ka mogoče veš kje ma tud ta yamaha dt letnik 2000 blokade ? :hmm:

Izpuh in mislim da se je nekaj govorilo o elektroniki in mozno da fergazer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95% skuterjev ima blokadi na izpuhu in pod variomatom! Govorim 2T brez elektronke;na vlplinjaču in kjerkoli drugje jo še nisem videl;LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kko pa veš če maš blokado u auspuhu.. k men začne ko mam u ene 5 al pa 6 mi noče več nabirat.. ko d bi meu neko blokado al kaj.. notr je pa 70 kit.. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na izpuhu mora bit neka cevka, tam iz krivine(na začetku), ki štrli stran in je zaprta! ene 5 cm dolga,ozka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na izpuhu mora bit neka cevka, tam iz krivine(na začetku), ki štrli stran in je zaprta! ene 5 cm dolga,ozka

Mudel pa a ti ves kaj govoris zadne par objav isti šmorn, motor je motor, vsi delujejo enako sory k yamaha dt50 nima blokade u variomatu kukr si ti napisu pa tutu da tm ena cevka visi iz krivine nima to usak motor se usak skutr nima slepe cevi, majo samo doloceni modeli.Kaj ti misls da je model tok mutav da nebi vidu cevke k bi mu dobesedno strlela vn? Ce mu motor blokira pri 7.000 obratov je to elektronska blokada. Ce imas 70 kit bolje da na internetu najdes sporten izpuh. Sam bos tezko odkriv kje je izpuh zablokiran zato pelji na servis od yamahe in povprasaj ali naj ti oni to naredijo. Po vse vrjetnosti ti pa morajo odpreti CDI

Popravljeno . Popravil -baSe-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no fantje mal se umirte ta tema je za use motorje ne samo za supermoto :headbang: . če daš v motor kit 70cc ali 80cc in drug izspuh so use blokade odstranjene.

drugače ti pa na servisu znajo povedati kje so blokade. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no...imam yamaho dt 50r,mam jo 2 leti pa pou,ko sem jo dobil domov ni šla nikamor tud z zaletom po ravnini zato smo pelali nazaj kjer so dali blokade ven,evo zdej ko sem jo dobil je šla 90km/h,čez cajt se mi je zamašil auspuh (zaradi premočne mešanice najbrš),kadilo se je je full vn,in pa zlo se je moč poslabšala ker ga je dušilo,zato sem ga kar sam uzadaj odžagal in dal ven tiste pizdarije tako da je šel 94 km/h,itak čez cajt se je to use mal zjebal pa to in gre prbližno 85 km/h (nvm,sam full odvisno je od vremena,če je mrzlo mi gre tud do 90 potem ko se mašina bolj ogreje,gre 80) rabu bi pomoč kako to stvar navit,vem da obstaja kiti,auspuhi pa ene kup stvari sam se ne spoznam na te svari tok

pa bi prosu če bi mi mal pomagal kako ga naviti da bi šou vsaj 100/110 km/h in pa prbližno kok bi me to koštal

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Takole je! Ti imaš končno zdaj okoli 90,da bi ti šlo malo bolj ene 5kmh več moraš menjati ta izpuh za športnega.

potem daš notri še kit 70cc ali 75cc in bo končna okoli 110kmh. če boš pri kitu notri dau samo nov cilinder pa bat nisi naredil ni ker ti lahko gre blajerca itd. pri kitu moraš menjati uglavnem use v motorju

ležaje, blajerco, cilindr, bat, tesnila,...itd

kit če zraven ušteješ use potrebne dele z izspuhom te pride od 300€-500€ odvisno katero fermo kita uzameš pa izspuha tle je pa tud kvaliteta

če TE ŠE KEJ ZANIMA PA KR UPRAŠ :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Jest bi neki prasu ker kit je bolsi za malaguti xsm 50 am6 mašina mam uzu blukade pa bi se kit notr dau pa zbiram med parimi :D

http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...1cf628a9a4f70d5

http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...1cf628a9a4f70d5

http://trgovina.cilinder.si/product_info.p...1cf628a9a4f70d5

Pa se neki me zanima kok mi bo su ce bom dau notr kit k zej mi gre nekaj cez 80 po steucu, pa ce je treba se kej zamenat ce kupis kit:D

Hvala za odgovore Lp Martin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se najprej odloč al hočeš met za vsak dan al pa sam za 1x na teden, pa kolk dnarja mislš dat ker boš mogu pol še druge stvari kupt ne samo cilinder

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest bi tak cilindr da nebi blo kej prevec za menat recmo na tej stani sm dubu neki tazga http://www.scootparts.nl/epages/Scootparts...roducts/KT00114

Pa mislm da za tega tut nerabs kej prevec za menat?? http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=222_411_223&products_id=364&osCsid=5ccff6a8fd2e713872bd958398b9e0da

Kva vi kej miste sej frgazer je 17 tko da ni take krize

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no tazga mam jst zj duma in čaka da ga namontiram. fajn je pol še kupt drug fergazer recmo 17.5 pa fedre za sklopko pa ležaje za gred druge pa je to to aja pa avspuh ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!