Skoči na vsebino

Rover


motorbike

Priporočene objave

Pozdravljeni,

napisal bom vprašanje, ki teče na avtomobilizem, in sicer zanima me, če ima kdo kakršnekoli izkušnje z avtomobilom znamke Rover? Zanimajo me mnenja tega avtobomila, na splošno vse kar se da povedati.

Hvala,

lp

Popravljeno . Popravil motorbike
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....

Imajo motor pa menjalnik pa 4 kolesa.

Starejši so imeli veliko skupnega z istovelikimi hondami.

Kupi 75 ker je nobl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, zanima me še kje dobiti športni filter in pa, rad bi imel tonirane stekla na avti. Slišal sm, da mareš nareti neke teste, da lahko maš zatemljene okne. Ve mogoče kdo kaj o tem?

Hvala,

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Boš moral povedati vsaj približno za kateri model in letnik gre.

Stekla ti pa lahko zatemni katerokoli podjetje, ki se s tem ukvarja na tvojem koncu. Oni imajo že vse homologirano. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

lp!

Če bo koga zanimalo naj vam povem izkušnjo ki sem jo imel z Roverje 214si, 16v

Še prej naj povem da sem imel avto čisto razšraufan in ko sem ga skupaj sestavil je avto vžal v prvo ( nisem mehanik!! ) problem tule je le orodje in torks ključi!

No, avto je meu čez 200.000 km in mašina - Brezhibna! Edin problem v vseh 4 letih kar sem ga imel je bil računalnik za vžig- kar sem dobil za 30€ (odpad)

Problem pri roverjih je VEEELIKA poraba goriva. Ampak glede na to, kok konjev ima in kok fajn potegne- se ne obremenjuješ kaj velik z gorivom.. ( na avtocesti mi ga je uspelo spravit do 200km/h )

No in da še omenim CENA!! na avtonetu je nenormalno visoka za tak avto.

Jaz sem imel letnik 98 in mi ga je zavarovalnica ocenila po evrotaksi le 650€, ker sem imel prometno nesrečo in je avto bil totalka.

Torej cene so absolutno previsoke..

Če pa kdo rabi kak del za roverja pa mi naj piše.. imam vse razen haube, odbijačev in luči

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, zanima me še kje dobiti športni filter in pa, rad bi imel tonirane stekla na avti. Slišal sm, da mareš nareti neke teste, da lahko maš zatemljene okne. Ve mogoče kdo kaj o tem?

Hvala,

lp

forumaš Perimund je zelo dobr naslov za temnenje šip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prijatelj ima rover 214 104 konje mislim da. Avto res veliko žre, naredi 500km s tankom, s tem da vozi kar počasi.

Probleme ima, ker težko dobi dele in na splošno ima dosti težav tudi z avtom samim.

Avto ima 10s do 100, končno pa ima tovarniško 174, sem ga vozil in gre razmeroma slabo, vrti se sicer dobro vendar ne

kaže kakšne moči. Lahko da je razštelan, ampak že itak star.

Sam sem nakaj gledal za 200VI, 1.8 145 konj (205 km/h top) ampak mi noben ni svetoval.

Včasih so imeli honda motorje, potem pa je firma tonila in potonila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!