Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

mene pa sam nekaj zanima mam power commander3 na svojem suzukiju gsxr600 k5 in sedaj sem kupil se qickshifter senzor....zdej pa mi ni jasn al ga priklopim kr na pc3 ali moral posebej se modul kupiti tisti ignotion al kak je ze.....ce je to pol raj prodam senzor hehe....upam za cim prejsni odgovor hvala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam nekaj zanima mam power commander3 na svojem suzukiju gsxr600 k5 in sedaj sem kupil se qickshifter senzor....zdej pa mi ni jasn al ga priklopim kr na pc3 ali moral posebej se modul kupiti tisti ignotion al kak je ze.....ce je to pol raj prodam senzor hehe....upam za cim prejsni odgovor hvala....

Tole piše v navodilih za DynoJet Ignition Module:

Plug the white 10 pin connector from the ignition module into the expansion port of the PCIII. If you are using a quickshifter then unplug the quickshifter from the PCIII and connect to the expansion port of the igntion module harness.

Torej - če nimaš modula za vžig, imaš QuickShifter priključen direktno na PC3...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

 mene pa zanima predvsem za Grobnik če si kupiš motor SS600kubiku+ in bi šel rad na grobnik vozit (dol ga pelaš na prikolci) in če si prvič tam moreš narediti kakšno šolo ali pa kej podobnega ali lahko takoj voziš 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prideš, plačaš, pelješ...

Se je pa dobro prej saj malo poinformirat o pravilu vožnje po stezi in raznoraznih zastavicah ter kako ravnati vprimeru padca, kako signalizirat, da odhajaš v bokse in kje imajo dobre čevapčiče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stezi ni cppja :)

Je pa fejst, da se "znaš" lepo obnašat na stezi in obvladaš motor, da ne povzročiš nevšečnosti sebi in ostalim udeležencem.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam to :D :D

ka pa kej kompricirajo če nimaš ispita za neomejeno

ker sam mam ispit do 35kw

Kašn izpit? A ti veš kdaj je že Katrašnikova 600ccm vozila? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam to :D :D

ka pa kej kompricirajo če nimaš ispita za neomejeno

ker sam mam ispit do 35kw

na reškem ovinku ponavad preverjajo izpit, prometno in prvo pomoč..pa če maš db kilerje not..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašn izpit? A ti veš kdaj je že Katrašnikova 600ccm vozila? :P

sm slišov ja :D sam usen raj oprašam kuker da bi se zajebov kr tu po cest ni nč sam gledaš iz kje bo modrec pršu hehe

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na reškem ovinku ponavad preverjajo izpit, prometno in prvo pomoč..pa če maš db kilerje not..

hahaha car :lol1:

Ven iz luknje je pa stacionarni radar :alko:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na reškem ovinku ponavad preverjajo izpit, prometno in prvo pomoč..pa če maš db kilerje not..

Dobra :)

Da nism oftopik.

Mogoče ve kdo za kak dobr merilc pritiska v gumah? Enga sm nabavu v bližnjem tramasu za 5e, pa je po parih merjenjih crnu oz nehal kazat, dokler ga nism do konca polomu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra :)

Da nism oftopik.

Mogoče ve kdo za kak dobr merilc pritiska v gumah? Enga sm nabavu v bližnjem tramasu za 5e, pa je po parih merjenjih crnu oz nehal kazat, dokler ga nism do konca polomu :)

Sem najdel v Ktm trgoviniv Kopru Works Ktm merilec tlaka...profi zadeva,ima tudi ventil za izpustit zrak,merilec ne pleše ampak se vstavi na največjem izmerjenem tlaku tako da je branje lažje...cena 25 eur zelo poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem najdel v Ktm trgoviniv Kopru Works Ktm merilec tlaka...profi zadeva,ima tudi ventil za izpustit zrak,merilec ne pleše ampak se vstavi na največjem izmerjenem tlaku tako da je branje lažje...cena 25 eur zelo poceni

Tole mi je en priporoču, mogoče še komu prav pride, 10e ---> klikni me nežno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra :)

Da nism oftopik.

Mogoče ve kdo za kak dobr merilc pritiska v gumah? Enga sm nabavu v bližnjem tramasu za 5e, pa je po parih merjenjih crnu oz nehal kazat, dokler ga nism do konca polomu :)

Mislm da je prov od Dunlopa merilec samo 16€. Ima ga pa Čarman .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na reškem ovinku ponavad preverjajo izpit, prometno in prvo pomoč..pa če maš db kilerje not..

pr Hrčkih ne, na večini italijanskih dirkališč in na nekaterih v Evropi pa je omejitev glasnosti in preverjajo če imaš db kilerje, brez te ne pustijo na pisto. Preverjeno v Misanu.

Če pa preveč napihaš ti pa motor vzamejo ;)

Alkohol+motor = no go , Alko+ motor+pista= †

Tole mi je en priporoču, mogoče še komu prav pride, 10e ---> klikni me nežno

Imamo že cca 2 leti, dela ok, edino baterijo je blo treba zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tole uporablja kdo? Gre lepo mimo prvih diskov? Nekak je težko dobit ventilčke za italjana.

Špan mi je dau gor kr alu kotne ventile privijačene na feltno direkt, če se ne motm je vzeu 8 eur/kos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špan mi je dau gor kr alu kotne ventile privijačene na feltno direkt, če se ne motm je vzeu 8 eur/kos.

meni je Yamaha servis - Klemenčič osebno zatrdil, da imajo take samo čoperji, pa sem mu povedal, da jih imajo Triumfeki iz fabrike gor in to oni ta športni, pa ni bil v stanju zadeve nabavit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je Yamaha servis - Klemenčič osebno zatrdil, da imajo take samo čoperji, pa sem mu povedal, da jih imajo Triumfeki iz fabrike gor in to oni ta športni, pa ni bil v stanju zadeve nabavit.....

Jap, potrjujem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špan mi je dau gor kr alu kotne ventile privijačene na feltno direkt, če se ne motm je vzeu 8 eur/kos.

tudi jaz imam te kotne ventilčke direkt, obnesejo se odlično, pa še menjat jih ni treba, kot gumijaste, pa lažje se izmeri tlak. Če jih kdo potrebuje, se mi jeh nekaj še valja doma, 5e komad.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem vprašal že v drugi temi, pa bom še tukaj - več info boljša rešitev :whistle:

Ker moram menjati verigo me zanima koliko bi se poznalo če bi dal spredaj +1 zob zadaj -1? glede na to da bi rad naredil sv-ja malo bolj poskočnega ampak še zmeraj uporabnega?

Hvala za odgovore :D

Popravljeno . Popravil Sharko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!