Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

Pol bosta pa res vidva tok dobra, ker to so namreč aktualni podatki ... ženski čas je bil letos 15. februarja popravljen na 46.14 - Florence Kiplagat ... 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

58 minutes ago, Natty said:

In koliko je potem moški? Če moj preteče 15 km v 38 minutah? 

verjetno gre za 10km.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, boych pravi:

Pol bosta pa res vidva tok dobra, ker to so namreč aktualni podatki ... ženski čas je bil letos 15. februarja popravljen na 46.14 - Florence Kiplagat ... 

 

Mislim...kot, da je kaj važno kok kdo lahko in kok kdo ne...Jaz zase vem...ane ;) in to je dovolj...

LP.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Natty said:

In koliko je potem moški? Če moj preteče 15 km v 38 minutah? 

Tvoj ljubi bi s tem tempom podrl vse svetovne rekorde na 21km. Pretekel bi v 52 minutah. 

Negov tempo bi bil 2,5min/km, oziroma za netekače malo bolj razumljivo 24 km/h. Če to pretvorimo v tek na 100m, bi ga zmogel v 15 sekundah. In to enega za drugim, 150 takih z istim tempom.

Kakorkoli, važno da sta z rezultati zadovoljna, konec koncev res niso slabi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, motolover pravi:

Tvoj ljubi bi s tem tempom podrl vse svetovne rekorde na 21km. Pretekel bi v 52 minutah. 

Negov tempo bi bil 2,5min/km, oziroma za netekače malo bolj razumljivo 24 km/h. Če to pretvorimo v tek na 100m, bi ga zmogel v 15 sekundah. In to enega za drugim, 150 takih z istim tempom.

Kakorkoli, važno da sta z rezultati zadovoljna, konec koncev res niso slabi. :)

Lej, saj nima veze...Ti si vprašal, jaz sem povedala...Tok je pokazal na urci...in men je rezultat čisto realen, ker tečem že kar nekaj časa...on pa tudi..

Bi blo pa fajn na en pravi maraton it...pa da vidmo...tam pa urca ne laže ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem letošnji Ljubljanski polmaraton pretekel v 1h:29min. Zato sem pridno treniral dve leti, nabralo pa se je preko 4000 pretečenih kilometrov. Zraven ne štejem kilometrine kolesa, vaj za moč in stabilizacijo trupa. Teči polmaraton pod časom 1h in 1/2 ni mačji kašelj, saj je potrebno zato vložiti ogromno časa, truda in potrpljenja. Zraven tega, pa moraš imeti še veliko srečo, da ti zdravje ob takih naporih dobro služi.

@Natty, še enkrat preveri razdaljo, najbolje da jo izmeriš z GPSom. Bo ti potem bolj jasno, kaj ti drugi želijo povedati. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am....ne mors kr rect, men je tko pokazal, js sm zadovoljna in okol govort :) Cas je res mal nerealen, za rekreativko.....No, sej ne vem, mogoce si pa res gepard al neki....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, motolover pravi:

 

verjetno gre za 10km.

Tudi za 10 km je čas zelo soliden ... tipično žensko pač, bog ne daj priznati pomote, jaz pa se že ne morem zmotiti ... :D 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, boych pravi:

Tudi za 10 km je čas zelo soliden ... tipično žensko pač, bog ne daj priznati pomote, jaz pa se že ne morem zmotiti ... :D 

...če ne trenira vsaj 2x do 3x tedensko, je še to zelo dober čas za 10ko...ma sej ni važno, natty je sam povedala...Hehehe...mamo svetovno rekorderko in rekorderja v eni družini...

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej... da vprašam strokovnjake:

... kolk je to dobro... 5 km  v 30 min ?

... čist tko... za rekreacijo..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Zivnorc pravi:

...ej... da vprašam strokovnjake:

... kolk je to dobro... 5 km  v 30 min ?

... čist tko... za rekreacijo..  :D

 

tok js pretečem po rokah :ras: 

sicer pa ... zakaj bi teku, če te noben ne lovi .. ne razumem čist :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

tok js pretečem po rokah :ras: 

sicer pa ... zakaj bi teku, če te noben ne lovi .. ne razumem čist :?

 

... sam da po trepalncah ne laufaš tolk hitr..  :P

.. :hmm: ... postavi se na drugo stran... kaj pa če ti hočeš kaj ujet..  a ?!? ka pa pol?!?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... sam da po trepalncah ne laufaš tolk hitr..  :P

.. :hmm: ... postavi se na drugo stran... kaj pa če ti hočeš kaj ujet..  a ?!? ka pa pol?!?

če bo hotla bit ujeta, pač nau hitr tekla ... pa tut ne previsoko na drevo splezala .. ajnfok :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ekola.....jest sem tut odlaufal tavelik krog ...brez da bi se ustavil....

....no ja....sem se ustavil doma...

:D

20160101_174937.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DinDiin pravi:

Men se zdi kr solidno, posebi ce laufas v klanc.... :)

:eek:

.. pa sej je logično... v klanc moraš laufat.. po klancu se pa lohka kotališ....

... kva tle ni jasno... :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 12. 2015 at 12:25, Zivnorc pravi:

...ej... da vprašam strokovnjake:

... kolk je to dobro... 5 km  v 30 min ?

... čist tko... za rekreacijo..  :D

 

Nisem strokovnjak, ampak čas je za rekreativca čisto ok. Odvisno kakšne namene ima rekreativec pač. Jaz nisem prav hiter tekač in če 5 km pretečem v 25-ih minutah, je to že kar dobro. Če pa porabim 30 minut, zaradi tega nisem preveč obupan, saj ne tekmujem s samim seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Ob 14. 12. 2015 at 21:34, Andrejcer pravi:

Jaz sem letošnji Ljubljanski polmaraton pretekel v 1h:29min. Zato sem pridno treniral dve leti, nabralo pa se je preko 4000 pretečenih kilometrov. Zraven ne štejem kilometrine kolesa, vaj za moč in stabilizacijo trupa. Teči polmaraton pod časom 1h in 1/2 ni mačji kašelj, saj je potrebno zato vložiti ogromno časa, truda in potrpljenja. Zraven tega, pa moraš imeti še veliko srečo, da ti zdravje ob takih naporih dobro služi.

@Natty, še enkrat preveri razdaljo, najbolje da jo izmeriš z GPSom. Bo ti potem bolj jasno, kaj ti drugi želijo povedati. ;)

Jaz sem pretekel 10km v 59min in moram reči, da se mi zdi 21km v 89minutah res super rezultat. In če vem, koliko sem jaz moral pretrenirati za teh 10km v takem času....ni problem trenirati za 10km ne ozirajoč se na čas...moj način treninga je bil, preteči vsak drugi dan 45min, koliko bo v tem času razdalje, ni pomembno. Na koncu sem iz 3km prišel na 7km. Ko sem probal iti do konca kolikor le gre, sem pretekel 17km v 1 uri in 20km, ampak so me začela boleti kolena, pljuča pa bi zdržala brez problema ta tempo. Telo potrebuje čas, da se navadi na novo gibanje, jaz sem bil prehiter. V 18 mesecih sem imel poškodovani tetivo (hudo vnetje) in stegensko mišico (nisem šel slikat, tako da ne vem kaj je bilo, sem pa z počitki in masažo težavo odpravil). 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sel letos pretekel istrski polmataton (21 km) v 2h in 5 min. Rezultat je pod pod M.J. Če kdo ne vrjame. En dan pred sem popil 1 liter refoška, 5 min pred startom pa 3 wiskije. Neki so se mi smejal, de nam pršu do cilja, pa sm.

Evo oktobra pa trezn na Ljubljanskega-al pa tud ne-trezn mislem :D

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skalar36 pravi:

Jaz sel letos pretekel istrski polmataton (21 km) v 2h in 5 min. Rezultat je pod pod M.J. Če kdo ne vrjame. En dan pred sem popil 1 liter refoška, 5 min pred startom pa 3 wiskije. Neki so se mi smejal, de nam pršu do cilja, pa sm.

Evo oktobra pa trezn na Ljubljanskega-al pa tud ne-trezn mislem :D

Mogoče na Ljubljanskem bolje, da kej spiješ, ker so jutra kr frišna, čeprav lanski maraton je bil na 10km dokaj hladen, 21 in 42 pa sta imela tak sonček, da bilo kar vroče glede na oktober. Zakaj ne bi verjeli, da si tok spil? Enim to sede, meni vem, da ne bi. ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jz sm šou večer prej na eno žurko, pa me je zjutraj potem glava bolela in sm pol na startu hitr skoču na na trojni wisky. Pol so me pa sotekmovalci, ki so stal v vrsti za wc full čudn gledal, en je še dodal "a ti res laufaš?". Sm hribuc, s hribu doma vsega hudga navajen.:D

Na Lublanskem pa itak kešn šnopčk, da se ne prehladim.

Evo jutr zjutri pa tek na Ratitovec. Na vrh pa, korenince. Itaq!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!