Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

Jutro banda. Kam gremo danes na furo? :naughty:

ja na Golico...baje je danes vroče gor...9 stopinj...bo treba naluknjan leder oblečt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na Golico...baje je danes vroče gor...9 stopinj...bo treba naluknjan leder oblečt

A dans pa malo kasneje? Ko bo sonce šlo dol, da se mi ne bo treba spet na šiht zgovarjat, ker men ni za po vročini švicat, tako pol proti večeru bi pa šlo...nebi rad švicu, pol se bo treba tuširat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dans pa malo kasneje? Ko bo sonce šlo dol, da se mi ne bo treba spet na šiht zgovarjat, ker men ni za po vročini švicat, tako pol proti večeru bi pa šlo...nebi rad švicu, pol se bo treba tuširat :lol1:

To je še posebej neprijetno,če si se letos že stuširal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je še posebej neprijetno,če si se letos že stuširal .)

Ma ja sem se celo že dvakrat letos, enkrat na poti v Bazo ko je bog tko hotu, pa še prejšnji vikend pr enmu na obisku, sem mogu izkoristit zastojn (no zame :glare: ) vodo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sem se celo že dvakrat letos, enkrat na poti v Bazo ko je bog tko hotu, pa še prejšnji vikend pr enmu na obisku, sem mogu izkoristit zastojn (no zame :glare: ) vodo :whistle:

A ti si se tudi tam? :lol1: Stari, zaj ko račun dobiva... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si se tudi tam? :lol1: Stari, zaj ko račun dobiva... :grrr

Računa ne bo...Lahko še kdaj prideta...zgleda da vam Posavska voda dobro dene... :worship: :worship: :naughty: :naughty: no ja...eni se mal ulenijo po njej...bi pol kr spali :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si se tudi tam? :lol1: Stari, zaj ko račun dobiva... :grrr

:yes: :yes: :yes:

...ene 7 hektilitrov Trejzikinih tekočih dobrot...

:drunk:

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računa ne bo...Lahko še kdaj prideta...zgleda da vam Posavska voda dobro dene... :worship: :worship: :naughty: :naughty: no ja...eni se mal ulenijo po njej...bi pol kr spali :rolleyes: :rolleyes:

Aja?? Men pa ni blo jasn zakaj sem ta teden neki zaspan, zgleda zakasnjeni stranski učinki :zzz: :zzz:

Drugač pa hvala, še pridemo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja sem se celo že dvakrat letos, enkrat na poti v Bazo ko je bog tko hotu, pa še prejšnji vikend pr enmu na obisku, sem mogu izkoristit zastojn (no zame :glare: ) vodo :whistle:

Ker je preveč je preveč,ne pretiravaj,kdaj pridete kaj v naše konce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je preveč je preveč,ne pretiravaj,kdaj pridete kaj v naše konce?

Ja ko dobimo uno kar bi ti rad probal :naughty: ...ampak sam za probo prnesem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ga bandita...na gibanco ni hoto it...šnops bi pa mel... :krneki: :naughty:

Sreči je Greenka tako zrihtala,da sem dobil OMMC direkt,če bi tebe čakal,dvomim,da bi blio v tem dvajsetletju :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kJE JE gALLUS?

Danes odsoten....se suši od včeraj...sej veš stare kosti... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odsoten....se suši od včeraj...sej veš stare kosti... :naughty: :naughty: :naughty:

Aham. Čudno.. :hmm:

In drugače kak smo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odsoten....se suši od včeraj...sej veš stare kosti... :naughty: :naughty: :naughty:

... jaz sem bil včeraj suh, malo vlagice pa ne škodi nikomer (razen sissyem) ...

... sicer pa, da pridem do računalnika, moram uporabiti malo sile .... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jaz sem bil včeraj suh, malo vlagice pa ne škodi nikomer (razen sissyem) ...

... sicer pa, da pridem do računalnika, moram uporabiti malo sile .... :rolleyes:

Za enga tacga boš pa že zbral :lol:

post-592-1216925501.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!