Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

Ma naj gre nekam to vreme tu.. :BUA:

Pa saj točno vem kako bo danes. do 4 bo se vleklo ko satan s temi oblaki tu čez, 4 pa 15 se bo pa vlilo. :angry:

ah dež bo, sprijaznite se vsi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dež bo, sprijaznite se vsi :closedeyes:

Pr nas se pa mal jasni :P Sicer pa ne sprijazni se tko hitro bom pa z avtom prišu pa boš vseeno lahka dal za kufe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nas se pa mal jasni :P Sicer pa ne sprijazni se tko hitro bom pa z avtom prišu pa boš vseeno lahka dal za kufe .)

ah za kafe pa vedno dam :whistle: tak da ni panike, pa smena je danes tudi močna kolikor mi je znano :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah za kafe pa vedno dam :whistle: tak da ni panike, pa smena je danes tudi močna kolikor mi je znano :naughty:

a je spet nagrada za 100 evrov???

ma jest bom počakal...da pridem nove ledre u bazo pokazat...ufffffff... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je spet nagrada za 100 evrov???

ma jest bom počakal...da pridem nove ledre u bazo pokazat...ufffffff... :whistle: :whistle:

hja nagrada dela tak da :whistle: . uuu novi leder mas :naughty: ves kak se bodo leple zaj

aja mrčes mislim pa to :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje vi žvite??

ekola vremensko poročilo direkt iz Rakeka in pogleda tja do ljubljane in obale

se pravi sonce sije na nebu se nahaja lepa svetlo modra barva in povečini belkasti oblaki,vmes se najde kakšn mal bolj grdega videza ma ne povzroča skrbi

povzetek na motorju vroče bl ga žgeš bolj je vroče postanek na soncu pa kaj kmalu prilepi obleko na telo in med prsi se pojavi močna vlaga :winkiss:

skratka:za danes sm zaključila motoriranje,vzrok v tem je da ob 14h nastopi šiht :headbang: tako da se zapeljem samo do službe in ob 22h domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kje vi žvite??

ekola vremensko poročilo direkt iz Rakeka in pogleda tja do ljubljane in obale

se pravi sonce sije na nebu se nahaja lepa svetlo modra barva in povečini belkasti oblaki,vmes se najde kakšn mal bolj grdega videza ma ne povzroča skrbi

povzetek na motorju vroče bl ga žgeš bolj je vroče postanek na soncu pa kaj kmalu prilepi obleko na telo in med prsi se pojavi močna vlaga :winkiss:

skratka:za danes sm zaključila motoriranje,vzrok v tem je da ob 14h nastopi šiht :headbang: tako da se zapeljem samo do službe in ob 22h domov

sanda tu pr nas na balkanu se je vlaga pojavljala v obliki škropljenja..in čudnih oblakov....ampak kaže na bolje...tak da bomo eni začel motoriranje verjetno...no upam... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUKAJ JE CELO VREMENSKO SRANJE AMPAK KER SO TILE TU SKOS NEKAJ POSEBNEGA Z VREMENOM, PIČIM OB 4 V PREKMURJE PA POL GASA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja nagrada dela tak da :whistle: . uuu novi leder mas :naughty: ves kak se bodo leple zaj

aja mrčes mislim pa to :closedeyes:

Ma ne zaj se bo mrčes majn lepu, novi leder pa Honda, zdej bo še sam po servisih hodu pa šminkiru...no ja koker bo med oštarijam pobral mrčesa :rolleyes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne zaj se bo mrčes majn lepu, novi leder pa Honda, zdej bo še sam po servisih hodu pa šminkiru...no ja koker bo med oštarijam pobral mrčesa :rolleyes: :D

Ja sej kuker te poznam...me boš ti s Kawlom pa belino merku :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej bejba sprav se vn iz tiste vukojebine

drgač pa na avtocesto pa na Uncu dol ob 22h končam šiht,priložnostni krevet mam že narjen tako da fukneš cote dol pa greve na pir,dva,tri,več pa že ne se treba mal pršparat :naughty: :naughty: premisli če te piči me pokliči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAF

Kdaj prideš na čevape pa kufe, pa ne skrbi MONETA je.... :whistle:

Kamot plačaš čevape z vsemi karticami in moneto, so meli med prvimi, so moderni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RAF

Kdaj prideš na čevape pa kufe, pa ne skrbi MONETA je.... :whistle:

Kamot plačaš čevape z vsemi karticami in moneto, so meli med prvimi, so moderni :worship:

stari tebe pa neki informatika hebe... :naughty: :naughty:

ja se slišiva ob 15 h....čeprav sm mislo...da boma mal zakruzala po nižini...pol pa šla šefici lušte delat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gallus: včeraj sem vprašala kje si, ker je nekaj do pike tebi podobnega mimo prlekije letelo.. :yes:

... vsaj eden še ima dober okus ... :worship:

Da je bil tolk grd karavan :hmm:

... ti sploh nimaš pojma .... :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej bejba sprav se vn iz tiste vukojebine

Ne govori tako o domovini nam priljubljene OMMC :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej kuker te poznam...me boš ti s Kawlom pa belino merku :whistle: :whistle: :whistle:

a-a, nimam vedno dovoljenja zanj, pa ga mirkam za ohcet, ka pa veš mi ga kaki ljubosumni kelner polije z kufejom pol pa bo hudič :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a, nimam vedno dovoljenja zanj, pa ga mirkam za ohcet, ka pa veš mi ga kaki ljubosumni kelner polije z kufejom pol pa bo hudič :whistle:

ni panike...sej un bo kufe pozabo...tk da ne bo polil... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a, nimam vedno dovoljenja zanj, pa ga mirkam za ohcet, ka pa veš mi ga kaki ljubosumni kelner polije z kufejom pol pa bo hudič :whistle:

u ohcet bo pa to :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah za kafe pa vedno dam :whistle: tak da ni panike, pa smena je danes tudi močna kolikor mi je znano :naughty:

Bli včeraj na servisu, deža popoldan ni bilo, vse suho, kava bila tudi z jajci ampak za nas na srečno ne :rolleyes: , bili pa neki novi serviserji????

Tako da, sreča da se nismo sprijaznili, prav lepo vreme se je nardilo :worship:

Pa DOBRO JUTRO vsem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja šment tesko je za kafe dat :whistle:

hilton ob prvi priliki pade kofe in pa cedevita....;-)...

sicer sem pa polši detektiv kot ti...že najdo :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hilton ob prvi priliki pade kofe in pa cedevita....;-)...

sicer sem pa polši detektiv kot ti...že najdo :whistle: :naughty:

zalezovalec. :whistle: :whistle: aja se nisem niti uspel vprasat bemti :unsure: mam guzvo neko na terenu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zalezovalec. :whistle: :whistle: aja se nisem niti uspel vprasat bemti :unsure: mam guzvo neko na terenu :naughty:

prekleta cedevitaaaaaaaaaaaaa :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!