Skoči na vsebino

Zastopstvo za Tomo Vinkovič in ostalo mehanizacijo


Priporočene objave

no sej, najlaži je zakomplicirat, škrtica.. sem vedla da se morm km drugam it za kufe ment :devil: kdo se je ze prej punuju?

Ti si se nekaj drla da daš za kufe, zdaj pa fehtaš... CCC

Mi smo ju3 u bazi. Realno, ne izza monitorja. Tu se ti pa mal zaplete realizacija, a? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej, najlaži je zakomplicirat, škrtica.. sem vedla da se morm km drugam it za kufe ment :devil: kdo se je ze prej punuju?

kulk se jaz spomnem si ti govorila da daš za kavo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si se nekaj drla da daš za kufe, zdaj pa fehtaš... CCC

Mi smo ju3 u bazi. Realno, ne izza monitorja. Tu se ti pa mal zaplete realizacija, a? :whistle:

kva drla, sm rekla da nou snega, da dam za kufe.. morm pogledat če mogoče že pada :whistle: realizacija je dobra, zej u plusu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej, najlaži je zakomplicirat, škrtica.. sem vedla da se morm km drugam it za kufe ment :devil: kdo se je ze prej punuju?

Slišim da imaš rada mleko.Kafe bo počasi kuhan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že pozabla... :grim

Saj veš.. Taki pridejo pa grejo...

tud tko k včer, pršla, odprla forum, pa sm po dveh urah mogla it, k ga zaprl... bulš da grem, drugač bo štala še tuki O:-) :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tko k včer, pršla, odprla forum, pa sm po dveh urah mogla it, k ga zaprl... bulš da grem, drugač bo štala še tuki O:-) :OK:

a ja?

kdo kaj zaprl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud tko k včer, pršla, odprla forum, pa sm po dveh urah mogla it, k ga zaprl... bulš da grem, drugač bo štala še tuki O:-) :OK:

tHJA, ČE MAŠ ČRNE MISLI GLEDE TUKAJ, POTEM PA NAJBOLJŠ DA TI RES ZAŽELIMO SreČno če grEŠ, Če SI SE TAKO odlOČLA.. :trance_33_sleep: :cry:

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tHJA, ČE MAŠ ČRNE MISLI GLEDE TUKAJ, POTEM PA NAJBOLJŠ DA TI RES ZAŽELIMO SreČno če grEŠ, Če SI SE TAKO odlOČLA.. :trance_33_sleep: :cry:

jaz zmer vidim clear, a ti bi men srečno sam da nou treba dat za kufe... :krneki: :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bom pa rdečo mrežo spletla.... kuker češ.... pa še za kufe bom dalal. k vidm da skoz neki se vadite vun :krneki: :grim

Boš dala za kufe ja... :grim Saj vsi verjamemo v tebe. :grim Te podpiramo. :grim Vzpodbujamo. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš dala za kufe ja... :grim Saj vsi verjamemo v tebe. :grim Te podpiramo. :grim Vzpodbujamo. :grim

kuga pa zej u rit lezeš... pa da se nouš razpočla :devil:

grem še mal na maserja ga srat... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuga pa zej u rit lezeš... pa da se nouš razpočla :devil:

grem še mal na maserja ga srat... :whistle:

Si kar seronja ja.. ;) Ampak ne take vrste, da bi mela kako željo kakorkoli vate lezt. Kamorkoli. In sploh blizu.. :grrr Pfej!

Drugače pa... Ja se vidimo jutri ane? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kar seronja ja.. ;) Ampak ne take vrste, da bi mela kako željo kakorkoli vate lezt. Kamorkoli. In sploh blizu.. :grrr Pfej!

Drugače pa... Ja se vidimo jutri ane? :OK:

pajkica sm.... .) ninj se jz bojim :xx: jim tud bliz ne pridm, za jutr pa se loh vidmo ja... a maš kamero na kompu? :OK: k druge ideje o videnju glih nimam :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morgen....;-)

Kako kaj banda???

Kad če ta petek... :whistle: :whistle:

BTW....ZDRAVOOOOOOOOOOOO ŠEFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :naughty: :naughty: CAR SI!!!!!!!! :rolleyes: :rolleyes:

CAR DECUF!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!