Skoči na vsebino

Kdo je pravi biker ????


hotschko

Priporočene objave

pred 43 minutami, Snečer pravi:

FB je čisto drug svet, površna zadeva, kjer je namen objave like. Tam se je škoda trudit za kvaliteto, ker v poplavi prispevkov "Mitas, Nika, GS, ..." prispevkov praktično ne moreš več najt.

To kar si ti pisal in se matral o svojem potovanju-izletu, probaj poiskat...

Na MS je trajno, FB je muha enodnevnica.

FB je nek zid, tam je 30k ljudi, ki pač klikajo, lajkajo, pozitivni komentarji in lajki so pa le potuha od poznanih. 

(Na blogu npr. nimam nobenga lajka, ampak od junija 4.600.000 ogledov)

Forum pa bi naj bil nekaj več, tu bi se naj pisalo bolj kvalitetno in na vsebini, seveda pa še vedno prevladuje sistem hit&run, v glavnem, nič prispevat, a vse pobrat in še mogoče težit.

Menim, da je MS bolj kvaliteten vir informacij od pozerskega in nepreglednega FBja, kjer te množica povozi.

Zakaj si pa imel tak odziv na svoje prispevke? :) brez tega pač ne gre, en del je tvoj stil pisanja in težave, drug del pa MS odzivi. Pa mislim, da je v teh odzivih veliko štosa, pač na poseben način. Če te ne bi bilo zanimivo čitat, tudi tega ne bi bilo.

"Bajkerji" pa dejansko izginjajo oziroma danes že vsak vozi motor...

p.s.

V Srbiji še nisem bil z motorjem oziroma Kosovo? :) 

če ti je FB merilo uspešnosti in kvalitete...grem v kot in se razjokam. :P

Če MS prebiram, da je tudi kaka pikra, ampak na koncu če je petim osebam všeč, če je petim osebam trip prinesel pozitivne in zanimive informacije je dovolj, je izpolnjen namen.

Jaz lahko zase povem, preberem marsikaj, vsak trip in tripec in marsikaj zanimivega se najde. Zadeve si zapomnim in jih poskušam realizirati, predvsem pa ne sodim avtorja po razdalji in blebetanju (sori nisem fen , niti potrebna milfa, ki bi nekomu lezel v rit, pa tudi ne tako naiven da ne bi vedel, kdaj mi rinejo v temo) pa četudi je ta zmogel samo do Bosne. Avtorja sodim po kvaliteti prispevka.

Je napisal nek "čurimuri" v vtise dnevnih voženj, da je Slovenija že zdavnaj odkrita in preslikana. Je moj qurac, pridi do mene te bom en dan vozil okrog Wajdušne pa boš videl kaj vse se še najde in kako je lahko zanimivo. Seveda je to moj pogled na "pravega bajkerja" brez šmira, drame in pretepov v prvem baru :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, DAMI34 said:

če ti je FB merilo uspešnosti in kvalitete...grem v kot in se razjokam. :P

Če MS prebiram, da je tudi kaka pikra, ampak na koncu če je petim osebam všeč, če je petim osebam trip prinesel pozitivne in zanimive informacije je dovolj, je izpolnjen namen.

Jaz lahko zase povem, preberem marsikaj, vsak trip in tripec in marsikaj zanimivega se najde. Zadeve si zapomnim in jih poskušam realizirati, predvsem pa ne sodim avtorja po razdalji in blebetanju (sori nisem fen , niti potrebna milfa, ki bi nekomu lezel v rit, pa tudi ne tako naiven da ne bi vedel, kdaj mi rinejo v temo) pa četudi je ta zmogel samo do Bosne. Avtorja sodim po kvaliteti prispevka.

Je napisal nek "čurimuri" v vtise dnevnih voženj, da je Slovenija že zdavnaj odkrita in preslikana. Je moj qurac, pridi do mene te bom en dan vozil okrog Wajdušne pa boš videl kaj vse se še najde in kako je lahko zanimivo. Seveda je to moj pogled na "pravega bajkerja" brez šmira, drame in pretepov v prvem baru :D

 

 

Like sem ti pritisnu zaradi zadnjega odstavka...

In ne, ne poskušam ti lesti kamorkoli...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, C eagle pravi:

Like sem ti pritisnu zaradi zadnjega odstavka...

In ne, ne poskušam ti lesti kamorkoli...:ras:

Sploh se ne šalim, ko sem začel kolesariti (prej sem motoriral) sem kar naenkrat videl mnogo novih cest in cestic, ter zadev ob poti...tut jaz ti ne lezem nikamor.

ps. lajk bom pa dal doma v okvir pa zabou na steno :D

pss. kdorkoli se kamorkoli zapelje in da je užival, je zame pravi bajker !!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem prehitel dva starejša možakarja iz Idrijsko Cerkljanskih hribov (po grbu na tablicah) z Tomosovima mopedoma, ko sta jo mahala proti Čepovanu. Pred tem sem ju srečal v restavraciji v Gorici, sta šla malo na izlet. Tudi sam sem šel le na kosilo v GO in potem doma gledal prenos MotoGP. Po moje se motoristi delijo na tiste, kateri imajo motor, ker se radi z motorjem vozijo in tiste, ki si motor kupijo bolj zaradi drugih, da se pred drugimi dokazujejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi dež ne moti. So pa vedrili "bajkerji" na Črnem Kalu v avtobusnih hišicah.... levo dva, desno pet komadov....

Dveh pa dež tudi očitno ni motil, sta se peljala malo bolj počasi... Sem ju prehitel, ker 50 pa res ni za nikamor....

Je pa res zlivalo. Čez cesto so bile prave reke. Tam greš pač malo bolj previdno..vlcsnap-2019-08-26-19h00m17s396.thumb.jpg.5062b9076cb3c314b68c9584d6dd4dd3.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kugelschreiber pravi:

:eek: Pa kaksno plovilo tko sfuka tbske?

Bremzu je z njimi. :D Drugače pa na FB objavljat potopise v različne skupine je res bolj tako, ker se vse skupaj v ozadju hitro izgubi. @Kmet2 naslednjič ko (če) boš še kaj objavljal, daj objavi na svoji strani v zapiske (notes). Kolega tako objavlja reportaže o sicer drugi temi, vendar je res pregledno in všečno. Tudi kadar hočeš prebrati nekaj za nazaj imaš vse na enem mestu. Lahko dodajaš slike, urejaš, tudi komentarje ostalih omogoča itd. Probaj, mogoče pa ti bo všeč. ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Snečer pravi:

primer samopromocijske kvalitetne objave iz fb :)

lajkov takoj več kot poljedelska azija... 

Screenshot_20190826-203122.png

ampak obvlada svoj posel, sicer pa temu se novodobno reče "influencerji", punca ima tudi druge prispevke po FB, kjer platforma služi temu kar mora.

Če je prava bajkerka...ah o tem ne bi sodil, ker niti ne vem kdo je pravi bajker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Snečer pravi:

FB je čisto drug svet, površna zadeva, kjer je namen objave like. Tam se je škoda trudit za kvaliteto, ker v poplavi prispevkov "Mitas, Nika, GS, ..." prispevkov praktično ne moreš več najt.

To kar si ti pisal in se matral o svojem potovanju-izletu, probaj poiskat...

Na MS je trajno, FB je muha enodnevnica.

FB je nek zid, tam je 30k ljudi, ki pač klikajo, lajkajo, pozitivni komentarji in lajki so pa le potuha od poznanih. 

(Na blogu npr. nimam nobenga lajka, ampak od junija 4.600.000 ogledov)

Forum pa bi naj bil nekaj več, tu bi se naj pisalo bolj kvalitetno in na vsebini, seveda pa še vedno prevladuje sistem hit&run, v glavnem, nič prispevat, a vse pobrat in še mogoče težit.

Menim, da je MS bolj kvaliteten vir informacij od pozerskega in nepreglednega FBja, kjer te množica povozi.

Zakaj si pa imel tak odziv na svoje prispevke? :) brez tega pač ne gre, en del je tvoj stil pisanja in težave, drug del pa MS odzivi. Pa mislim, da je v teh odzivih veliko štosa, pač na poseben način. Če te ne bi bilo zanimivo čitat, tudi tega ne bi bilo.

"Bajkerji" pa dejansko izginjajo oziroma danes že vsak vozi motor...

p.s.

V Srbiji še nisem bil z motorjem oziroma Kosovo? :) 

Pojdi fajn je Srbija, sploh ljudje so ljudje ne pičke!

pred 17 urami, Borutt pravi:

Kako smešno, ko nekdo jokca, ker kritizirajo na MS njegov reli, sam pa isto počne z njihovimi furami do  zbirališča brad. Pravi bajker je. 

Treba kdaj kam dlje od svojega dvorišča.

Mogoče potem ne boš tako neveden in zaplankan.

 

 

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

Bremzu je z njimi. :D Drugače pa na FB objavljat potopise v različne skupine je res bolj tako, ker se vse skupaj v ozadju hitro izgubi. @Kmet2 naslednjič ko (če) boš še kaj objavljal, daj objavi na svoji strani v zapiske (notes). Kolega tako objavlja reportaže o sicer drugi temi, vendar je res pregledno in všečno. Tudi kadar hočeš prebrati nekaj za nazaj imaš vse na enem mestu. Lahko dodajaš slike, urejaš, tudi komentarje ostalih omogoča itd. Probaj, mogoče pa ti bo všeč. ;)

 

 

Ni potrebe po filozofiranju.

Ko greš na motoriste vpišeš Sergej K in dobiš vse na kupu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Kmet2 pravi:

Pojdi fajn je Srbija, sploh ljudje so ljudje ne pičke, kot slovenci!

Treba kdaj kam dlje od svojega dvorišča.

Mogoče potem ne boš tako neveden in zaplankan.

 

 

z motorjem še nisem bil

drugače pa sem 10 let hodil tja večkrat na leto in določene dele države solidno poznam pa tudi ljudi in njihovo kulturo, sem prepričan da bolje od tebe, ker sem dejansko tam "živel"

tega pa nisi vedel a ne, je bilo lažje se vžgat

včasih je dovolj, da se prebere kakšna knjiga ipd., ni potrebno it na drug konec sveta, da prideš pred zaprta vrata

v glavnem komentiral sem FB in prispevke

FB motoristi, to je dno od dna

bolani oglasi, Mitas gume, samopromocija članov, ki furajo s.p.je, neskončne debate o GS...

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav razbral ima pravi bajker veliko lajkov na FB in mora iti vsaj do Srbije? :eek:

Al se motim...mislm, rad bi bil bajker, pa se mi zdi, da bi se dalo zrihtat...slikam ženo (pomankljivo oblečeno itak, al pa vsaj sexi cunjice) na mopedtku v Srbiji. Všečki padejo, lokacija je...evo me wiiiiiii :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FB ne uporabljam, samo prijavljen sem tam, Motoriste sem sedaj ob tej reklami tu malo poškilil pa se ne bom vmešaval. Še MS-ja se počasi rešim pa bo več svobode v razmišljanju in dejavnostih....:naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, DAMI34 pravi:

Če sem prav razbral ima pravi bajker veliko lajkov na FB in mora iti vsaj do Srbije? :eek:

Al se motim...mislm, rad bi bil bajker, pa se mi zdi, da bi se dalo zrihtat...slikam ženo (pomankljivo oblečeno itak, al pa vsaj sexi cunjice) na mopedtku v Srbiji. Všečki padejo, lokacija je...evo me wiiiiiii :P

 

Ja motiš se ampak to ni nič novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Snečer said:

prosim še za definicijo "pravi motorist" 

ta izraz se tu večkrat pojavi

Zaresn človk z zaresnim motorjem. Bo šlo? 

42 minutes ago, vandrovec said:

Še MS-ja se počasi rešim pa bo več svobode v razmišljanju

No, zdej vemo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Zaresn človk z zaresnim motorjem. Bo šlo? 

No, zdej vemo. 

zaresn? torej ne tak iz pravljice? 

resen motor je čuk in najmanj 100ps?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Ja motiš se ampak to ni nič novega.

vedno rad prisluhnem iskušenejšim :P

ps. a mora kaj odpast od mopeda, da bo bolj brano? :D bo kak lajkec več?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

vedno rad prisluhnem iskušenejšim :P

ps. a mora kaj odpast od mopeda, da bo bolj brano? :D bo kak lajkec več?

 

Pišem za sebe, da ne pozabim.

Izgleda da te lajkeci vlečejo da te je polen MS in skupine na FB.?

Mogoče tako postaneš bajker?....nimam pojma.....?

Jz nisem bajker in nikoli ne bom....to je subkultura ki mi ne leži in se izogibam tem scenam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tisti bajker ali pa motorist v Indiji je prav brezvezen, ker nič ne uniči. Ali je pa njegov motor toliko boljši in vzdržljivejši od tistih evropskih skropucal  s tričrkovno kratico. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Ja tisti bajker ali pa motorist v Indiji je prav brezvezen, ker nič ne uniči. Ali je pa njegov motor toliko boljši in vzdržljivejši od tistih evropskih skropucal  s tri črkno kratico. 

Mogoče bi moral samo še ukalkulirat čas potovanja in prevožene kilometre ampak ti si preveč šolan in ti ne gre povezovanje.

Če si omejen s časom in si želiš videti več sveta, kot samo balkanijo moraš pač požret okvare, ki se zgodijo zaradi pretiranega mučenja materiala.

Ampak to je spet preveč za tvoj mali svet, sej bo sam ne zganjej ljubosumja.

Mogoče bi moral tega motorista vprašat kako so varili geštel sred Rusije ampak tebe to spet ne zanima.

Teb je prioriteta pluvanje drugih in poveličevanje sebe....res si bogi.

Sploh pa ne vem kaj ti odgovarjam glede motorizma ker si navaden lulek kar se tiče potovanj...   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Mogoče bi moral samo še ukalkulirat čas potovanja in prevožene kilometre ampak ti si preveč šolan in ti ne gre povezovanje.

Če si omejen s časom in si želiš videti več sveta, kot samo balkanijo moraš pač požret okvare, ki se zgodijo zaradi pretiranega mučenja materiala.

Ampak to je spet preveč za tvoj mali svet, sej bo sam ne zganjej ljubosumja.

Mogoče bi moral tega motorista vprašat kako so varili geštel sred Rusije ampak tebe to spet ne zanima.

Teb je prioriteta pluvanje drugih in poveličevanje sebe....res si bogi.

Sploh pa ne vem kaj ti odgovarjam glede motorizma ker si navaden lulek kar se tiče potovanj...   

Res si ubogi v svojem malem svetu. In to nasedanje je dokaz. 

In tiste tvoje žaljivke deli z ogledalom. 

Zdaj pa naj nekdo zbriše njegovo sranje in ta moj zapis. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!