Skoči na vsebino

Kdo je pravi biker ????


hotschko

Priporočene objave

Pravi bajker nardi preko 10 000 km na leto in se vozi tut v slabem ali hladnem vremenu, rad spije kak pir po furci in nabriše kako vsake tolk cajta:)

Pičkice so tisti k sam glancajo in zapeljejo motor na cesto le ob nedeljah popoldne za pol urce in še to če je temperatura med idealnih 22-27 stopinj. :whistle:

jst se vozm sam ko je od 19 do 23.6 stopinj. Se bojim da ga pregrejem k je zračno hlajen :>>>>>>>>>>>>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi bajker je tisti, ki v prvo nardi izpit za motor :evilgrin: :naughty: :alien1: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi bajker nardi preko 10 000 km na leto in se vozi tut v slabem ali hladnem vremenu, rad spije kak pir po furci in nabriše kako vsake tolk cajta:)

Pičkice so tisti k sam glancajo in zapeljejo motor na cesto le ob nedeljah popoldne za pol urce in še to če je temperatura med idealnih 22-27 stopinj. :whistle:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi bajker ma zmeri kj med nogami...motor,babo al pa polna jajca :P

met polna jajca na motorju ni priporočljivo(žuli v kesl-tank), tk da je pametno spraznat pred furo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor ma vse kar rabim, hmm... "fuklukne " pa res nima. :P

Odstrani db killer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ene tritisoč bejb ne pofukaš :rolleyes: nisi pravi bajker :yawn:

Meni še manjkajo tri, da postanem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

met polna jajca na motorju ni priporočljivo(žuli v kesl-tank), tk da je pametno spraznat pred furo :D

kr neki...zato pa je tank anatomsko oblikovan...enga na levo,druzga na desno...če pa ne gre pa na zadnje tačke fukneš pa je ...samo pol ne polagat do kolena...oz.do jajca :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki...zato pa je tank anatomsko oblikovan...enga na levo,druzga na desno...če pa ne gre pa na zadnje tačke fukneš pa je ...samo pol ne polagat do kolena...oz.do jajca :lol1: :lol1:

Ti morš bit pa res bogi med vožnjo :evilgrin: , raje posluš @flatron-a. (rabš ukrainko?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene vsi ki me dobro poznajo kličejo kot bikerja in se tudi sam tako počutim. Motor mi je (za razliko od nekaterih) filozofija življenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Pivo al babo?

Najprej babo. In če je ta vredi, se po sexu spremeni v kišto pira in 3 prijatle :evilgrin: :whistle:

:beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Roberto je bil "pravi bajker", ker se je z mopedom najrajši peljal sam (brez družbe), "daleč stran" ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!