Skoči na vsebino

Kdo je pravi biker ????


hotschko

Priporočene objave

Kako se torej reče voznikom motornih koles, ki nismo iz LJ???

= Lokalpatriotki :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrz se mu custom made computer sesuva :P

Zadnje cajte ga res nekaj kompjuter jebe. :?

Odkar je med ostalo nepotrebno navlako, odstranu tut neko škatlico ko se not neki propeler vrti (motlo ga je šumenje), mu nonštop crkuje.

Dela sicer ne tak ko bi mogu, ampak zgleda pa :OK: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bila beseda biker slovenska potem bi bila razlaga po moje približno takšnale...

biker - človek, ki je bikovo meso, zrawn pa pije pir

ker pa bi se bikir slišalo preveč albansko, bi "i" nadomestili z "e"

A wam je daj jasno .)

tastar sam da je s hrano povezan. :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem iz štajerskega konca in nisem in nočem biti žaba (pa primorci in še kdo drug tudi ne.... :grim )

Kako se torej reče voznikom motornih koles, ki nismo iz LJ???

vi ste pa "vozniki motornih koles, ki niste iz Ljubljane" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo ljubitelji Čuka Tlorisa (Chuck Norris ang), Rambota, cvetličnih kotičkov, domačih ljubljenčkov, njam njama, pohotnic, piva in mogoče motorjev. :lol1:

Berem, da ste nekateri zaskrbljeni zaradi mojega računalnika. Brez razloga. Res da ful ropota (skoraj kot moj motor) ampak ni panike.

Ljubiteljem Kr´neki kluba pošiljam par fotk, da boste imeli nov razlog za izločanje odvečnih tekočin (bruhanje, scanje, pljuvanje...)

Motorno kolo (Enfield) prihaja iz daleke in lepe Indije in je produkt kolonijalistične Anglije iz prejšnjega stoletja. Predelve so iz Nokialanda (Finska), Indije in 51. države ZDA oz. nekdaj Velike Britanije.

Želim vam obilo zabave. :kva2:

post-11340-1154633948_thumb.jpg

post-11340-1154634142_thumb.jpg

post-11340-1154634166.jpg

post-11340-1154634206_thumb.jpg

post-11340-1154634253_thumb.jpg

post-11340-1154634284_thumb.jpg

post-11340-1154634315_thumb.jpg

post-11340-1154634375_thumb.jpg

post-11340-1154634449_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj dete, to sem videl že '78 leta v motokatalogih. Pa saj to niso (večina) predelave ampak oldtajmerji (muzejska roba). Torej so možje na slikah starinarji in ne bajkerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj dete, to sem videl že '78 leta v motokatalogih. Pa saj to niso (večina) predelave ampak oldtajmerji (muzejska roba). Torej so možje na slikah starinarji in ne bajkerji.

Čiča!

Globoko se motiš! Enfield po naravi sodi med oldtajmerje , samo nikoli ni delal cafe racerja, chopperja, springer vilice, HD zadnji blatnik,hard tail, kromiran tank.....

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enfield po naravi sodi med oldtajmerje , samo nikoli ni delal cafe racerja, chopperja, springer vilice, HD zadnji blatnik,hard tail, kromiran tank.....

Krneki. Ena stara jajca, ki so jih v Indiji zaceli delati nanovo. Potem jih pa nekateri v SVAMZu registrirajo kot nova starodobna jajca.

In kaj je kle novega? Razen motorjev?

Ali po domace: nova jajca registrirajo kot starodobnika. Bravo!

Veze in poznanstva: :SS

Pizda, slabo mi je od vseh svinjarij! Zbruham se pa lahko samo na tiste meni blizu! Vse ostale pa...... ce bi jih zbruhali tisti, ki so jim blizu.... pa jih ne....

Tko da: :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čiča!

Globoko se motiš! Enfield po naravi sodi med oldtajmerje , samo nikoli ni delal cafe racerja, chopperja, springer vilice, HD zadnji blatnik,hard tail, kromiran tank.....

Pa dej že prilimaj svojo predelavo gor, da vidimo če si sploh motorist, pa da povemo če si pravi biker.

Evo moje predelave. Aja je ni, sem turing konfekcijski voznik :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dej že prilimaj svojo predelavo gor, da vidimo če si sploh motorist, pa da povemo če si pravi biker.

Evo moje predelave. Aja je ni, sem turing konfekcijski voznik :lol1: :lol1: :lol1:

predlagam nujno predelavo s katero boš postal pravi biker pa še koristno bo - ojačaj zadnji amortizer :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je bajker :D

mogoče,

zelo verjetno pa

odličen motorist..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se navežem na dve drugi temi kaj pa so prave bikerce? :krneki:

evo to je taprava bikerica hehe :OK:

post-10107-1154686553_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm a to spada pod dobro blago se samo hvali? :whistle:

nope, jz se prov nč nočm hvalt, sam mam pa se za bikerico, sj mam motor, marsiktera pa se hvalla da je taprava bikerice, pol na konc koncou pa ugotoviš, da še motorja nima

Prave bajkerce ne vozijo motorja z ABS-om. :P

tastar če bi ti vedu kokat mi je že guzico spasio tale ABS, sm kr vesela, da ga mam, če ne ne vem če bi bla med živim :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tastar če bi ti vedu......

:eek:

Konec je z mano, zdaj mi že na forumu pravijo da sem star. :cry:

Katastrofa!!!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, jz se prov nč nočm hvalt, sam mam pa se za bikerico, sj mam motor, marsiktera pa se hvalla da je taprava bikerice, pol na konc koncou pa ugotoviš, da še motorja nima

Hm na koncu? No takrat ne vem če bi me še motilo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!