Skoči na vsebino

Kdo je pravi biker ????


hotschko

Priporočene objave

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

Mogoče bi moral samo še ukalkulirat čas potovanja in prevožene kilometre ampak ti si preveč šolan in ti ne gre povezovanje.

Če si omejen s časom in si želiš videti več sveta, kot samo balkanijo moraš pač požret okvare, ki se zgodijo zaradi pretiranega mučenja materiala.

Ampak to je spet preveč za tvoj mali svet, sej bo sam ne zganjej ljubosumja.

Mogoče bi moral tega motorista vprašat kako so varili geštel sred Rusije ampak tebe to spet ne zanima.

Teb je prioriteta pluvanje drugih in poveličevanje sebe....res si bogi.

Sploh pa ne vem kaj ti odgovarjam glede motorizma ker si navaden lulek kar se tiče potovanj...   

Dvomim, da je kdo ljubosumen na tvoj način izvedbe relija, kaj šele nad izbiro destinacij. 

Ja, Balkan je lep, brez dvoma živimo v enem izmed najlepših okolij, obdanih z Alpami, lepim morjem z otoki, v središču evropske civilizacije.

Si se pač odločil, da boš prevozil reli po ruskih stepah, pustih azijskih vročih državah in tako postal pravi biker motorist.

Če si omejen s časom, prilagodiš potovanje vsem parametrom, tudi materialu.

Danes ni prav nobenega problema prevozit vseh teh relacij (meje so precej odprte), cel kup ljudi in motoristov je, ki se vsakoletno vozijo v te države, tudi iz Slovenije, pa nikjer ne čitamo fake o dramah in podobnem.

Zato ti je pa FB grupa motoristi tako všeč, tam te "vsi" trepljajo in trpijo s tabo ob "nadčloveških" naporih. Zvečer pa hotelček in bazen...pa še kakšno knjigo ali slikanico napiši, da ovčice pokupijo in financirajo te pravljice.

Še ena dva taka izleta pa bo sprejem kot za Gagarina, ko je prišel iz vesolja.

Fake na fake :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Res si ubogi v svojem malem svetu. In to nasedanje je dokaz. 

In tiste tvoje žaljivke deli z ogledalom. 

Zdaj pa naj nekdo zbriše njegovo sranje in ta moj zapis. 

Ti si res omejen!

Kdo je začel z kraticami in podcenjevanjem?

Ti res kake droge jemlješ?

Če te kakat pojdi ne vse čez gobec spustit.

In ko boš kdaj imel domet večji pd MNE potem lahko komentiraš okvare ki se jih naredi v 17 dneh in 17.000km .....

Do takrat pa zapri in se drži pendreka ker za drugo nisi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Kmet2 pravi:

Pišem za sebe, da ne pozabim.

Izgleda da te lajkeci vlečejo da te je polen MS in skupine na FB.?

Mogoče tako postaneš bajker?....nimam pojma.....?

Jz nisem bajker in nikoli ne bom....to je subkultura ki mi ne leži in se izogibam tem scenam.

Pisal si zame, da se motim, pa sem vprašal, čisto v upanju da veš recept :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Kmet2 pravi:

Ti si res omejen!

Kdo je začel z kraticami in podcenjevanjem?

Ti res kake droge jemlješ?

Če te kakat pojdi ne vse čez gobec spustit.

In ko boš kdaj imel domet večji pd MNE potem lahko komentiraš okvare ki se jih naredi v 17 dneh in 17.000km .....

Do takrat pa zapri in se drži pendreka ker za drugo nisi.

V vsaki temi se userješ. In ne znaš drugega, kot žaliti in pljuvati po ostalih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

Dvomim, da je kdo ljubosumen na tvoj način izvedbe relija, kaj šele nad izbiro destinacij. 

Presenečen bi bil.

Ja, Balkan je lep, brez dvoma živimo v enem izmed najlepših okolij, obdanih z Alpami, lepim morjem z otoki, v središču evropske civilizacije.

Se strinjam, moti me spotikanje teh, ki niso prišli dlje od tu v mene, ki pač sem šel.

Si se pač odločil, da boš prevozil reli po ruskih stepah, pustih azijskih vročih državah in tako postal pravi biker motorist.

O čem ti bluziš.......kaki bajker?

Če si omejen s časom, prilagodiš potovanje vsem parametrom, tudi materialu.

No prilagodi. Želel sem videti Uzbekistan, Kirgizijstan. Na voljo 21 dni. Čakam ?

Danes ni prav nobenega problema prevozit vseh teh relacij (meje so precej odprte), cel kup ljudi in motoristov je, ki se vsakoletno vozijo v te države, tudi iz Slovenije, pa nikjer ne čitamo fake o dramah in podobnem.

No tu se že vidi, da nimaš blage veze kaj trobezljaš.....meje so precej odprte??

Cel kup jih ni in jih nikoli ne bo, ker ni vsak za take ibunge, spet buče.

Fake drama.....razloži prosim?

Zato ti je pa FB grupa motoristi tako všeč, tam te "vsi" trepljajo in trpijo s tabo ob "nadčloveških" naporih. Zvečer pa hotelček in bazen...pa še kakšno knjigo ali slikanico napiši, da ovčice pokupijo in financirajo te pravljice.

Zanimivo kaj te zmoti. Ko najdeš po skoraj 2000km primerno nastanitev za drobiž......fajn.

Treba enkrat odvozit 2000km in boš potem lahko govoril o naporih, zdaj je to samo navadno provociranje brez osnove, v bistvu nimaš pojma.

Knjiga bo, pa če jo kdo kupi ali ne.

Pravljice si preberi za seboj, jih je celi MS.

Še ena dva taka izleta pa bo sprejem kot za Gagarina, ko je prišel iz vesolja.

Fake na fake :) 

Sej bo, še enkrat do BIH pa bodo še tebe čakali.

 

pred 2 minutami, Borutt pravi:

V vsaki temi se userješ. In ne znaš drugega, kot žaliti in pljuvati po ostalih. 

Preberi svoj prvi post v tej temi.

Toliko bi zmogel tudi policist z najnižjim činom......bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Pisal si zame, da se motim, pa sem vprašal, čisto v upanju da veš recept :)

 

Kot si ti pisal zame in to zdaj že parkrat.

Pa sem se zadržal.

No ne bom se več in moral boš spet uporabit tisti tvoj magično trik, ko ti ne paše je bris, pa ko nimaš prav je bris itd 

Samo dalje maha men......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

 

Preberi svoj prvi post v tej temi.

Toliko bi zmogel tudi policist z najnižjim činom......bo šlo?

Pravi bajker ima občutek za tehniko in pozna njen namen. Je skrben in rahločuten ter ne uničuje material. Predvsem pa ne ogroža sebe in ostale. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi počel nekaj takega kot je prevoziti 2000km v enem kosu? je razpisana kakšna nagrada? za 1000lajkov na fb?

Eni tudi skačejo iz mostov...

Meje so odprte, kar pomeni, da lahko vstopiš v vse te države, Nekateri so kljub tvojim napačnim informacijam lahko vstopili v Iran s 250ccm+.

Si pač urediš vize ipd, jaki problem je to danes...

Če bi bile zaprte, bi lahko vanje vstopil le ilegalno, a ne.

Cel kup potopisov je, kako se folk pelje v Azijo, tudi na MSju smo že lahko čitali in enega aktualnega imamo.

Knjigo pa kar napiši, lol.

Nekoč je veljajo, da že vsaka misica poje.

A danes bo že vsak, ki se zapelje nekam z motorjem pisal knjige? fake zgodbe.

Si pa ti tisti, ki si sedaj po teh reli norijah nekaj več in vseskozi "žališ" ostale, ki tja niso namenjeni ali nikoli ne bodo tji šla.

Kot sam vidiš, vsi od tam prihajajo, v velikem številu ...

p.s.

ti pa že zdaj napišem, da se ne več na mene obračat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Pravi bajker ima občutek za tehniko in pozna njen namen. Je skrben in rahločuten ter ne uničuje material. Predvsem pa ne ogroža sebe in ostale. 

 

No nima to veze z časovnim okvirjem ampak po tvoje treba kar nekaj nabit poleg, da pameten izpadeš....bolje, kot iz aviona.

Jaz imam motor za vozit. Obnašaj se tak do nežnejšega spola ne pa do motorja. Uf kje si šele ti, dost šole boš še moral predelat.

Se pa nekje strinjava......nisem pravi bajker in tudi nikoli ne bom.

Tvoja definicija pravega bajkerja je pa itak zgrešena.

Daj malo si preberi o bajkerjih in kulturi, bo lažje debatirat, kot da trosiš neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

Zakaj bi počel nekaj takega kot je prevoziti 2000km v enem kosu? je razpisana kakšna nagrada? za 1000lajkov na fb?

Zaradi omejenega dopusta, ne znaš brat?

Eni tudi skačejo iz mostov...

Eni tudi Versyse vozijo....

Meje so odprte, kar pomeni, da lahko vstopiš v vse te države, Nekateri so kljub tvojim napačnim informacijam lahko vstopili v Iran s 250ccm+.

Moje informacije so bile iz konzulata in ne moje, to ti bo pa ja šlo? 

V Iran lahko vstopiš samo če tranzitiraš to državo in ne kot turist z motorjem močnejšim od 250ccm.

Malo se pozanimaj potem pa klobasaj....

Si pač urediš vize ipd, jaki problem je to danes...

Če bi bile zaprte, bi lahko vanje vstopil le ilegalno, a ne.

Naše so odprte pa se vstopa ilegalno. Poizkusi to tam....boš takoj začutil precej odprte meje... 

Cel kup potopisov je, kako se folk pelje v Azijo, tudi na MSju smo že lahko čitali in enega aktualnega imamo.

In to je celi kup.....zavajanje ali kako bi temu rekli?

Knjigo pa kar napiši, lol.

Nekoč je veljajo, da že vsaka misica poje.

A danes bo že vsak, ki se zapelje nekam z motorjem pisal knjige? fake zgodbe.

No pojasni nam fake zgodbe na primerih prosim, je vse napisano, prosim?

Si pa ti tisti, ki si sedaj po teh reli norijah nekaj več in vseskozi "žališ" ostale, ki tja niso namenjeni ali nikoli ne bodo tji šla.

Ne, narobe, ti žalijo mene jaz samo vračam, imaš selektivno branje?

Kot sam vidiš, vsi od tam prihajajo, v velikem številu ...

p.s.

ti pa že zdaj napišem, da se ne več na mene obračat...

Ma ni problema bomo se znajdli tudi brez tebe.

Hvala pa za vse za nazaj, ker si mi res olajšal pot, to resno mislim!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Snečer said:

A danes bo že vsak, ki se zapelje nekam z motorjem pisal knjige? fake zgodbe.

Zakaj se ti zdi zgodba fake? Sej ni fake. Dec je odpelal, dozivel kar pac je dozivel. Zmislil se ni. 

 

Mimgrede, v barckek kjer prepogosto pijem kavo ali kaj drugega, nas zahaja kar precej motoristov, ajd, lastnikov motorjev. Pozdravlamo se “ki si bajker” pa roke si damo. Iz sarkazma. Burleske. Bajker je u našem civil svetu ena mala žaljivka. Sopomenka za mal smrdecga tipa s ful našitki. Verjetno je drugje drugače. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bajker. Niti nočem bit. Motor imam za izlete, ker so mi všeč, ker so lepi, agilni, in zelo uporabni. Ter doživetje je bolj prvinsko kot v avtu. Ma jebe se mi, kaj si drugi mislijo o meni... Niti ne objavljam več. Zakaj le... vozim zase, ne za druge. Niti ne spremljam drugih, razen, da dobim kako idejo, kam bi lahko šel.

Če vidim nekoga, ki je nekam šel, nekaj videl, veliko odvozil... velik lajk, šel je iz svojega okolja udobja in naredil nekaj kar je želel. Nekaj zase. Dela to, kar ga veseli. Rad imam take ljudi. Ne samo motoriste. Svaka čast, da ne jamra doma na kavču, kako je slabo.

Ampak tu se tudi konča. Vsak je v svojem lajfu heroj, in dela nekaj kar je drugim težko, ni pa treba tega na vsakem koraku kazat, se hvalit,  dokazovat drugim. 

Bajker pa... po mojem mišljenju, neobrit, razcapan, neumit, z dolgo čupo, živi za motozbore in se mu jebe za družbene norme. Taki kt u unem vidu mal nazaj. :D 

Kdaj bo zaključna Jadranka, da ne prodam motorja prezgodaj? :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Kmet2 pravi:

No nima to veze z časovnim okvirjem ampak po tvoje treba kar nekaj nabit poleg, da pameten izpadeš....bolje, kot iz aviona.

Jaz imam motor za vozit. Obnašaj se tak do nežnejšega spola ne pa do motorja. Uf kje si šele ti, dost šole boš še moral predelat.

Se pa nekje strinjava......nisem pravi bajker in tudi nikoli ne bom.

Tvoja definicija pravega bajkerja je pa itak zgrešena.

Daj malo si preberi o bajkerjih in kulturi, bo lažje debatirat, kot da trosiš neumnosti.

Kako primitivizem vedno nasede na plitvino. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Kako primitivizem vedno nasede na plitvino. 

Ti si na plitvini že dolgo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam zanima, kaj si vi probate dokazat? Pa zakaj s 1000 posti polnimi praznih besed nek dokazujete meni, k hocm sam mal ropotat o MOTORJIH. Pa o kaki furi. Ne tolk o tem, kaj si vi mislite o nekomu drugemu. 

Ej @skalar36 a morda ti v skofji loki prodajas smrekove pelete na fb? 

 

Ps: trdim, da clovek s tako bornim znanjem materinega jezika, ne more tehnike ne vem kako dobro razumet. 

9D858FDE-7AB0-4935-A2C5-F8A613513281.jpeg

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kugelschreiber pravi:

Ej @skalar36 a morda ti v skofji loki prodajas smrekove pelete na fb? 

Nope. Nimam FB-ja. Žena včas objavlja na svojem FB, kaj se prodaja. Sam peletov pa ne. Vse drugo. Čim manj reklam,  če bo več posla, se ne bom smel več tok vozit. Strel u koleno, pred maratonom :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, maus said:

Za moje pojme ste šli vsi skupaj malo predaleč.

Zame je FB, Motosvet in motorizem ena zabava. Dokler mi bo v vseselje bom to počel. Ko mi pa ne bo več, bom pa iz šmrklov kuglce delal.

Tolk od mene.

maus vas ma rat ... no ja .. skor use :jezik:

 

 

TO STAARI, TI S TAPRAU BAJKER!  :P 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kugelschreiber pravi:

Mene sam zanima, kaj si vi probate dokazat? Pa zakaj s 1000 posti polnimi praznih besed nek dokazujete meni, k hocm sam mal ropotat o MOTORJIH. Pa o kaki furi. Ne tolk o tem, kaj si vi mislite o nekomu drugemu. 

Ej @skalar36 a morda ti v skofji loki prodajas smrekove pelete na fb? 

 

Ps: trdim, da clovek s tako bornim znanjem materinega jezika, ne more tehnike ne vem kako dobro razumet. 

9D858FDE-7AB0-4935-A2C5-F8A613513281.jpeg

Glede tehnike si pravi bajker? Zato iščeš serviserja po vsej Sloveniji? So te, pravega bajkerja, že vsi spregledali? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Borutt said:

Glede tehnike si pravi bajker? Zato iščeš serviserja po vsej Sloveniji? So te, pravega bajkerja, že vsi spregledali? 

Kaj je s tabo? Stvar je bla resena ze pred dopustom. Ti kar izvoli.  Kleceplazi in fafi tice velikim magom menjavanja olja......ce me bos razpizdil, bom se na tehnicni pelal. Tvoji posti so pa tak slovnicni masaker, de vcasih pac ne znam mimo. 

1 minute ago, motozajebant said:

A seksate vi sploh kej? 

Zgleda de je borchi na doPustu pa ne more  benga fukat globoko v naselje.....

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Glede tehnike si pravi bajker? Zato iščeš serviserja po vsej Sloveniji? So te, pravega bajkerja, že vsi spregledali? 

Ti boš modroval .

A si se vsaj olje navadil zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, pejte se solit, pa pravi bajkerji....pamžarija skregana, ne pa bajkerji.
Kako že gre tista: Live and let live

Aja, ne gre, napihnjen ego ne pusti. 
Ni panike, tudi hlajenje zrihtamo, če rabite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Alla pravi:

Ma, pejte se solit, pa pravi bajkerji....pamžarija skregana, ne pa bajkerji.
Kako že gre tista: Live and let live

Aja, ne gre, napihnjen ego ne pusti. 
Ni panike, tudi hlajenje zrihtamo, če rabite.

ti si se pa zdrla na nas v smislu "loud pipes save lives" :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!