Skoči na vsebino

Skeniranje DIASOV in APS


Priporočene objave

Za poskenirati imam cca 1500 diasov, od tega jih je 500 še neuokvirjenih (in so v "rolah" po šest fotk), 1000 pa že uokvirjenih. Ravno tako imam za poskenirati 15 APS filmov.

Pozna kdo koga, ki bi mi to naredil?

(Sem se namreč odločil, da je film-scanner predrag nakup, pa da bom raje digitalca ubodel za naprej...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen foto-studio ... tam kjer sicer razvijajo te reči ... mislim, da se tudi s tem že ukvarjajo ...

Čeprav za 1500 diasov te zna pridet ceneje če si kupiš scaner... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen foto-studio ... tam kjer sicer razvijajo te reči ... mislim, da se tudi s tem že ukvarjajo ...  

Čeprav za 1500 diasov te zna pridet ceneje če si kupiš scaner...  :wink:

Niti ne... za en film pride v studijih 2 jurja skeniranje, scanner vključno z APS adapterjem pa je 260 jurjev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sej ne vem kaj nej naredim glede digitalca/klasike/scannerja... moram prespat :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne... za en film pride v studijih 2 jurja skeniranje, scanner vključno z APS adapterjem pa je 260 jurjev....
Kaj čakaš ... ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je lani skeniranje diasov (2x36 posnetkov) pri foto tabor v MB stalo cca 2000 sit z CD-jem. ce bos dal skenirat povej da hoces max. locljivost ker drugace poskenirajo z 72 dpi in si ne mores z sliko nic pomagat. sicer so jamrali da to ne gre pa prevec casa vzame ampak sem rekel da jih rabim sluzbeno in so na koncu naredili.

ampak za 1500 diasov je to pomoje res predrago. glede na to da si "sef" tako pomembne internetne strani bi ti lahko za malo reklame kaksna racunalniska trgovina tak skener na test posodla za 14 dni, kaj pravis? :wink:

mislim da je opcija samo kupiti ali sposoditi ali pa kompenzirati za reklamo na www.motosvet.com :P 8)

no ce ga dobis potem se bom enkrat oglasil ker imam cca. 100 diasov ki bi jih rad skeniral :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da si "sef" tako pomembne internetne strani bi ti lahko za malo reklame kaksna racunalniska trgovina tak skener na test posodla za 14 dni, kaj pravis? :wink:  

Problem je v tem, da teh scannerjev nima nihce na zalogi - jih je potrebno vedno narociti iz tujine preko uvoznika, plačat 100% avans in nato čakat 2 tedna do 1 mesec,...

Ne vem, bomo vidli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!