Skoči na vsebino

PROMETNA NESREČA- SVETOVANJE


motosmrk

Priporočene objave

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Tehnični termini me v tem primeru ne zanimajo. Iz prakse pa sledi v kolikor imam zavarovano vozilo za poškodbe na parkirišču, pridem na zavarovalnico, kjer agent poslika in potem se bockamo dalje. Tu ne zahtevajo in ni nujen policijski zapisnik, je pa vedno dobrodošel če je. Saj se s tem dokazuje neko verodostojnost dogodka.

Kaj je meni treba ali ne, spet lahko govoriš kaj govori zakon, jaz govorim iz prakse, kako se dogaja. Katero misliš, da je bolj resnično?

Za mojo nesrečo jim je bil posredovan policijski zapisnik, pravzaprav sem ga pridobil, ker sem ga hotel tudi imeti. Na njihovem vprašalniku/obrazc za prijavo nezgode, katerega jim je moral izpolniti moj odvetnik, je tudi vprašanje o vsebnosti alkohola. Če bi hoteli bi vse to oni že imeli, pa se jim ni dalo in smo vse to mi izpolnili in obrazce/zapisnike priložili.

To je faking praksa, to je realnost. Lepo je pa prebrat in slišat, kaj vse bi morali zavarovalničarji narediti.

 Saj mogoče, da to naredijo, vendar večina navadnih smrtnikov nima časa čakat, da birokracija zmelje vse. Zato uredimo sami. Najbolje v takih in podobnih primerih je:

pojdi iskat zapisnik na policijsko postajo!!!!

Ne zavajaj ljudi. Če si ti prinesel zapisnik, je to čisto tvoja dobra volja. Zavarovalnice morajo same pridobiti zapisnik in zadevo rešiti v zakonsko določenem času. To velja v primeru, ko je policija naredila zapisnik. Za tiste prometne nesreče, ko policija ne naredi zapisnik, ti sam prijaviš poškodbo vozila pri zavarovalnici. 

In spet, ne zavajaj, kako se dela, ker se dela vse mogoče, kar sem že prej napisal. Zavarovalnica in policija morata narediti, kar morata narediti. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morajo  ,kakšna zanimiva beseda:hmm: ampak verjemi nam malim ljudem ,da si oni (zavarovalnica ) lepo zapojejo : oj kaj nam pa morejo morejo morejo, oj kaj .........jaz se pa pol jebem z njimi:angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Port Folio pravi:

Hvala vsem aktivnim v debati, tema dobiva pomen.

Borut hvala na postopkih.

No skratka, danes sem pridobil podatke s strani policije, policija se je konkretno odzvala na mojo prošnjo.

V taistem trenutku sem se povezal z zavarovalnico, no tam za sedaj še nisem ničesar dosegel.

Kot prvo, izvedel sem, da so oni imeli v posesti že od začetka meseca (policijski zapisnik), kar pomeni, da so me zavajali s tem k so mi trdilii, da ga pričakujejo in da ga še niso pridobili.

Kot potrjeni oškodovanec, sem še izvedel, da je povzročitelj podal ugovor nad policijski zapisnik in verjetno je šla zadeva na sodišče, na kar bo potrebno počakati. Bi mi lahko kdo iz tega naslova povedal, kaj pričakovati? 

Kot drugo, v kolikor zavarovalnica pridobi zahtevan dokument v tem primeru policijski zapisnik, ali ni do mene kot oškodovanca primera konec? Povzročitelj je podal ugovor zoper policije in njihovih ugotovitev, tu po moji kmečki pameti, nisem jaz nikjer vpleten, seveda vse do poziva s sodišča, da pojasnim svoj del kot udeleženec prometne nezgode.

Ali jaz kot oškodovanec lahko zahtevam povrnitev škode, zaradi zavlačevanja o pridobitvi utemeljenega odgovor na odškodninski zahtevek?

Kaj lahko naredim v tem primeru?

Koliko časa se lahko ta zadeve vleče?

Verjetno si že prebral, da sem napisal, kako zavajajo zavarovalnice glede zapisnika. Pač poskušajo vse mogoče, da bi plačale čim manj in čim kasneje. 

Ker nisi nič napisal, kaj in kako je prišlo do prometne nesreče, predvidevam, da evropsko poročilo ni uspelo in so zato policisti obravnavali prometno nesrečo. Glede na vse skupaj je nekdo dobil plačilni nalog zaradi povzročitve prometne nesreče, na katerega je podal zahtevo za sodno varstvo. Torej, sedaj sedi in čakaj odločitev sodišča, kajti zavarovalnici to povsem paše, kot sem napisal v prvem odstavku.

Pri zavarovalnicah je tako, da se odločajo tudi povsem mimo odločitve policistov. V tvojem primeru se bodo izgovarjali, da postopek še vedno poteka. Pa boš še en čas čakal. Glede postopka izplačila odškodnine in ostalega povezanega z zavarovalnico, se je najboljše obrniti na odvetnika. 

pred 37 minutami, Mavti pravi:

Morajo  ,kakšna zanimiva beseda:hmm: ampak verjemi nam malim ljudem ,da si oni (zavarovalnica ) lepo zapojejo : oj kaj nam pa morejo morejo morejo, oj kaj .........jaz se pa pol jebem z njimi:angryrant2:

Potem pa skloni glavo in trpi. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj z leti dobi človek trdo kožo:blush: ,ampak tista bajka:  pravice in dolžnosti,:book:  delujejo tako kot danes hrvati pri poročilih ,:dogovorili in podpisali so eno  ,danes na mizo nekaj drugega in vse na novo

 V teh časih edino odvetnik 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt - hvala

Tako je kot si opisal, povzrocitelj je dobil plačilni nalog zaradi povzročitve prometne nesreče, na katerega je podal zahtevo za sodno varstvo, tako mi je zatrdil policist. Kot sem ze omenil, policija je korektno ravnala v mojem primeru. Zavarovalnica zavaja.

Vendar me tu nekaj bega, nekdo (tu mislim na udelezence v prometu) povzroci prometni prekrsek, kateri je bil tudi potrjen s strani policista (vsaj dveh), je v vecini primerih tudi krivec.

Kaj lahko pricakujem na sodiscu?

Ali lahko sodisce ovrze policijsko odlocitev? Na osnovi, katerega dokaza?

V mojem primeru, so odlocitev policisti podali sele ob ogledu prometnih kamer, nekaj dni po nesreci, kar pomeni da niso na pamet pisali zapisnik, saj so najprej morali pridobiti posnetke Darsa, jih si ogledali/preucili/zapisali/podali koncno odlocitev,....pa se kaj zraven morali postoriti.

Ne vem, vsakic (v preteklosti) ko sem ugovarjal na sodiscu zoper policije, sem bil ne uspesen. Zadnje veljavna odlocitev sodisca, je bila enaka kot jo je podal policist.

Zato me zanima, kaj lahko pricakujem na sodiscu? In kaksno odlocitev lahko sprejme zavarovalnica?

Thx tudi ostalim, da sodelujte v debati.

 

:-)

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Port Folio pravi:

@Borutt - hvala

Tako je kot si opisal, povzrocitelj je dobil plačilni nalog zaradi povzročitve prometne nesreče, na katerega je podal zahtevo za sodno varstvo, tako mi je zatrdil policist. Kot sem ze omenil, policija je korektno ravnala v mojem primeru. Zavarovalnica zavaja.

Vendar me tu nekaj bega, nekdo (tu mislim na udelezence v prometu) povzroci prometni prekrsek, kateri je bil tudi potrjen s strani policista (vsaj dveh), je v vecini primerih tudi krivec.

Kaj lahko pricakujem na sodiscu?

Ali lahko sodisce ovrze policijsko odlocitev? Na osnovi, katerega dokaza?

V mojem primeru, so odlocitev policisti podali sele ob ogledu prometnih kamer, nekaj dni po nesreci, kar pomeni da niso na pamet pisali zapisnik, saj so najprej morali pridobiti posnetke Darsa, jih si ogledali/preucili/zapisali/podali koncno odlocitev,....pa se kaj zraven morali postoriti.

Ne vem, vsakic (v preteklosti) ko sem ugovarjal na sodiscu zoper policije, sem bil ne uspesen. Zadnje veljavna odlocitev sodisca, je bila enaka kot jo je podal policist.

Zato me zanima, kaj lahko pricakujem na sodiscu? In kaksno odlocitev lahko sprejme zavarovalnica?

Thx tudi ostalim, da sodelujte v debati.

 

:-)

 

 

 

Kaj lahko pričakuješ na sodišču ? Glede na to, da so policisti zasegli posnetke nadzornih kamer, kjer se vidi potek prometne nesreče, lahko pričakuješ, da bo odločitev sodišča enaka odločitvi policistov. 

Me pa zanima, zakaj je nekdo podal zahtevo za sodno varstvo, če je pa na posnetku videti njegova krivda za nastanek prometne nesreče. So ta posnetek videli samo policisti  ? Lahko kaj več napišeš  ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Borutt pravi:

Ne zavajaj ljudi. Če si ti prinesel zapisnik, je to čisto tvoja dobra volja. Zavarovalnice morajo same pridobiti zapisnik in zadevo rešiti v zakonsko določenem času. To velja v primeru, ko je policija naredila zapisnik. Za tiste prometne nesreče, ko policija ne naredi zapisnik, ti sam prijaviš poškodbo vozila pri zavarovalnici. 

In spet, ne zavajaj, kako se dela, ker se dela vse mogoče, kar sem že prej napisal. Zavarovalnica in policija morata narediti, kar morata narediti. 

 

ne bodi toliko zategel, zavarovalnice so na komot in zavlačujejo (to si tudi ti zgoraj potrdil). Ni zakona, ki bi od njih zahteval odločitev v določenem času. Ali izplačilo, si kr vzamejo čas. 

Še enkrat, ne zavajam ampak iz prakse, če greš sam iskat zapisnik je hitrej. Če si bil poškodovan v prometni nesreči pa ga sploh rabiš zase. Jaz mam vse, od zapisnika, do vseh slikanj poškodb. Vse sem sam pridobil. In zadeve v tem primeru stečejo na zavarovalnici hitrej!!!

Ti se drži zakonov, jaz se držim pa realnosti.

Po zakonu so kupci dolžni plačevat dobaviteljem in pravne osebe davek državi. Pa vsi plačujejo?

Z zakonom si v primeru stečajev, prisilk, itd lahko rit obrišem, kot si jo obriše država z davčnimi dolžniki.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, DAMI34 pravi:

ne bodi toliko zategel, zavarovalnice so na komot in zavlačujejo (to si tudi ti zgoraj potrdil). Ni zakona, ki bi od njih zahteval odločitev v določenem času. Ali izplačilo, si kr vzamejo čas. 

Še enkrat, ne zavajam ampak iz prakse, če greš sam iskat zapisnik je hitrej. Če si bil poškodovan v prometni nesreči pa ga sploh rabiš zase. Jaz mam vse, od zapisnika, do vseh slikanj poškodb. Vse sem sam pridobil. In zadeve v tem primeru stečejo na zavarovalnici hitrej!!!

Ti se drži zakonov, jaz se držim pa realnosti.

Po zakonu so kupci dolžni plačevat dobaviteljem in pravne osebe davek državi. Pa vsi plačujejo?

Z zakonom si v primeru stečajev, prisilk, itd lahko rit obrišem, kot si jo obriše država z davčnimi dolžniki.

 

Ne mi nekaj pisati o zakonih in zavarovalnicah. Na prejšnji strani si lahko prebereš člen iz zakona, kateri zavezuje zavarovalnico spoštovati določen rok. Boš še vedno trdil, da ne obstaja zakon ? 

Če si poškodovan v prometni nesreči, potrebuješ odvetnika. In nobenega iskanja in dostavljanja zapisnikov. To je samo tvoja dobra volja. Zadeve stečejo s pomočjo odvetnika. Preizkušeno. Večkrat. In nobenih zapisnikov nisem nikamor nosil. Nikoli.

Ti se drži zakonov, da te ne bodo realno po glavi. 

Kaj ima davek veze s to temo ? V drugi temi so davki in ostala politična sranja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Večkrat. In nobenih zapisnikov nisem nikamor nosil. Nikoli.

Zdaj bo itak urejal odvetnik..večkrat ko bila le škoda na avtu je pač veliko hitreje in ceneje rešeno,če sam neses zapisnik...seveda ti ga ni treba...sam veš vsi v takih primerih raje rešimo zadevo dan ali teden prej,se nam pač gre,da imamo čimprej avteka popravljenega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ne mi nekaj pisati o zakonih in zavarovalnicah. Na prejšnji strani si lahko prebereš člen iz zakona, kateri zavezuje zavarovalnico spoštovati določen rok. Boš še vedno trdil, da ne obstaja zakon ? 

Če si poškodovan v prometni nesreči, potrebuješ odvetnika. In nobenega iskanja in dostavljanja zapisnikov. To je samo tvoja dobra volja. Zadeve stečejo s pomočjo odvetnika. Preizkušeno. Večkrat. In nobenih zapisnikov nisem nikamor nosil. Nikoli.

Ti se drži zakonov, da te ne bodo realno po glavi. 

Kaj ima davek veze s to temo ? V drugi temi so davki in ostala politična sranja. 

dej no...ne bit tok zategel, sem ti že napisal, če meni ne verjameš, lahko vprašaš oba moja odvetnika. Eden od teh je Snecer, ti bo točno pojasnil. Oba sta dostavila zapisnik zavarovalnici in oba sta se na vlogi, ki sta jo podala sklicevala na podatke iz zapisnika. 

A je to tako težko razumet in drugo zakaj bi o nečem tako pomembnem lagal?

Ne gre se za to kaj mora zavarovalnica, ampak je v mojem interesu da pospešim zadeve. Jaz ne negiram tvojih citiranj zakonov, pojasnjujem pa zadeve v prid zavarovancu, ker sem jih izkusil na lastni koži. In res mi ni jasno, zakaj bi se moral tule prepirati s tabo.

Davek ima samo toliko veze s tole temo, da ti dokažem da zakonsko so zadeve opredeljene, v praksi je pa marsikaj drugače, ali mogoče lažem?

 

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno zakaj se sami bodete z zavarovalnicami? 

Moj primer izpred 20 let. Prometna nesreca v kateri je bil avto totalka midva pa samo nekaj busk in prask. Policijski zapisnik je prisel na zavarovalnico v roku 30 dni. Zadevo sva v samem startu predala odvetniku on je vse uredil. Odskodnino za avto sem dobila v mesecu in pol. Za lazje telesne poskodbe pa po zakljucenem zdravljenju v roku enega meseca.

Vse kar sem morala narediti je bilo da sem dostavila svojo zdravnisko dokumentacijo odvetniku vse ostalo je uredil odvetnik. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, dr.looney pravi:

Ni mi jasno zakaj se sami bodete z zavarovalnicami? 

Moj primer izpred 20 let. Prometna nesreca v kateri je bil avto totalka midva pa samo nekaj busk in prask. Policijski zapisnik je prisel na zavarovalnico v roku 30 dni. Zadevo sva v samem startu predala odvetniku on je vse uredil. Odskodnino za avto sem dobila v mesecu in pol. Za lazje telesne poskodbe pa po zakljucenem zdravljenju v roku enega meseca.

Vse kar sem morala narediti je bilo da sem dostavila svojo zdravnisko dokumentacijo odvetniku vse ostalo je uredil odvetnik. 

kok te je koštal odvetnik? Za manjše primere res ne rabiš odvetnika. Čeprav...že za realno cenitev motorja sem ga. In če mi odvetnik ne bi povedal, v tem primeru ga je bila dolžna zavarovalnica plačati!!! (jaz tega nisem vedel)

Je šel on v bolnišnico po fotografije poškodb?

Jaz sem imel čas zbirati dokumentacijo, pa še hočem svojo kopijo pri vsem. Zapisnik sem pa tudi sam osebno hotel imeti pri sebi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DAMI34 pravi:

Zapisnik sem pa tudi sam osebno hotel imeti pri sebi.

Od zadnje prometne imam dvakrat fotokopiranega,da se ne bi čudežno izgubil

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, sesir pravi:

Zdaj bo itak urejal odvetnik..večkrat ko bila le škoda na avtu je pač veliko hitreje in ceneje rešeno,če sam neses zapisnik...seveda ti ga ni treba...sam veš vsi v takih primerih raje rešimo zadevo dan ali teden prej,se nam pač gre,da imamo čimprej avteka popravljenega...

Sem še nekaj vprašal, pa ni bilo nobenega odgovora. Lahko na zasebno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

dej no...ne bit tok zategel, sem ti že napisal, če meni ne verjameš, lahko vprašaš oba moja odvetnika. Eden od teh je Snecer, ti bo točno pojasnil. Oba sta dostavila zapisnik zavarovalnici in oba sta se na vlogi, ki sta jo podala sklicevala na podatke iz zapisnika. 

A je to tako težko razumet in drugo zakaj bi o nečem tako pomembnem lagal?

Ne gre se za to kaj mora zavarovalnica, ampak je v mojem interesu da pospešim zadeve. Jaz ne negiram tvojih citiranj zakonov, pojasnjujem pa zadeve v prid zavarovancu, ker sem jih izkusil na lastni koži. In res mi ni jasno, zakaj bi se moral tule prepirati s tabo.

Davek ima samo toliko veze s tole temo, da ti dokažem da zakonsko so zadeve opredeljene, v praksi je pa marsikaj drugače, ali mogoče lažem?

 

 

 

Spet; ne zavajaj, kakor si v svojem prvem zapisu. Zavarovalnica ima zapisnik, kadar je s strani policije poslan v bazo. Torej, zavarovalnica dobi zapisnik, kadar ga lahko ti dobiš. Razen, če želiš imeti pomanjkljiv zapisnik brez določenih podatkov. In, ker ima zavarovalnica zapisnik z vsemi podatki, lahko vidijo tudi, kakšno vsebnost alkohola ali česa drugega si imel. Vse imajo, vendar zavlačujejo. Zato pa so odvetniki. Da ti prihranijo marsikaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Spet; ne zavajaj, kakor si v svojem prvem zapisu. Zavarovalnica ima zapisnik, kadar je s strani policije poslan v bazo. Torej, zavarovalnica dobi zapisnik, kadar ga lahko ti dobiš. Razen, če želiš imeti pomanjkljiv zapisnik brez določenih podatkov. In, ker ima zavarovalnica zapisnik z vsemi podatki, lahko vidijo tudi, kakšno vsebnost alkohola ali česa drugega si imel. Vse imajo, vendar zavlačujejo. Zato pa so odvetniki. Da ti prihranijo marsikaj. 

jooj res ti gre težko za brati kar pišem zato:

PROU :grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeve ste se lotili znanstveno.

Golobov pismonoš se že nekaj časa ne uporablja. Ravno tako ne posluje pošta pony expres. Izmenjava policijskih zapisnikov z zavarovalnicami že nekaj časa poteka elektronsko preko zavarovalnega združenja. Poštarji so nepotrebni verjetno gre prej za neko osebno zadoščenje. Kolikor vem je vročanje zapisnika s strani policje prej izjema kot pravilo. :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, alko1 pravi:

Zadeve ste se lotili znanstveno.

Golobov pismonoš se že nekaj časa ne uporablja. Ravno tako ne posluje pošta pony expres. Izmenjava policijskih zapisnikov z zavarovalnicami že nekaj časa poteka elektronsko preko zavarovalnega združenja. Poštarji so nepotrebni verjetno gre prej za neko osebno zadoščenje. Kolikor vem je vročanje zapisnika s strani policje prej izjema kot pravilo. :ras:

a tudi tebi moram pojasniti? Jaz sem hotel imeti zapisnik!!! Zato sem ga šel iskat. Z njim dokazujem alkohol v krvi itd, pa tudi zanimali so me podatki iz zapisnika. Da zavarovalnice dobijo zapisnik je že dolgo jasno. A jaz moram vseeno izpolniti naslednji obrazec: (podatke pa prepišem iz zapisnika)

2017_02_10_18_57_30_.thumb.jpg.36a07cbb38cf86c80e70ea00c73d9668.jpg

prav tako je odvetnik, ki je skrbel za odškodnino pri povzročiteljevi zavarovalnici, najprej zahteval zapisnik. 

Zato ne vidim nekih problemov, če človek hoče imeti zapisnik. Z njim si kvečjemu lahko pomaga. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

a tudi tebi moram pojasniti? Jaz sem hotel imeti zapisnik!!! Zato sem ga šel iskat. Z njim dokazujem alkohol v krvi itd, pa tudi zanimali so me podatki iz zapisnika. Da zavarovalnice dobijo zapisnik je že dolgo jasno. A jaz moram vseeno izpolniti naslednji obrazec: (podatke pa prepišem iz zapisnika)

2017_02_10_18_57_30_.thumb.jpg.36a07cbb38cf86c80e70ea00c73d9668.jpg

prav tako je odvetnik, ki je skrbel za odškodnino pri povzročiteljevi zavarovalnici, najprej zahteval zapisnik. 

Zato ne vidim nekih problemov, če človek hoče imeti zapisnik. Z njim si kvečjemu lahko pomaga. 

 

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

:eek:

prou :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kaperam pa priznam, da nikol ne škodi če imaš kašen dokument več v roki. Drugače pa so določeni postopki, obrazci,.... tukaj pa nimaš kaj, poleg zapisniki ne šetajo kar vsepovsod in niso dosegljivi vsakomur zato tudi izpolnjuješ obrazec ki si ga pripel. Neke vrste varstvo podatkov. Če nimaš osnove se ne smeš kar nekaj šetat po podatkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

kok te je koštal odvetnik? Za manjše primere res ne rabiš odvetnika. Čeprav...že za realno cenitev motorja sem ga. In če mi odvetnik ne bi povedal, v tem primeru ga je bila dolžna zavarovalnica plačati!!! (jaz tega nisem vedel)

Je šel on v bolnišnico po fotografije poškodb?

Jaz sem imel čas zbirati dokumentacijo, pa še hočem svojo kopijo pri vsem. Zapisnik sem pa tudi sam osebno hotel imeti pri sebi.

Koliko me je odvetnik stal ti ne vem povedati. Tega 20 let nazaj. Mislim da 5000 sit in 10% od iztrzene odskodnine. 

Tiste case si dobil odskodnino tudi za bolecine v vratu. To je bila moja poskodba. Dobila sem kar lepo odskodnino. Za mesec dni bolniske. In 10 obiskov pri fizioterapevtu. Misli da je bilo okrog 600.000 SIT. Zdej pa izracunaj.;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dr.looney pravi:

Koliko me je odvetnik stal ti ne vem povedati. Tega 20 let nazaj. Mislim da 5000 sit in 10% od iztrzene odskodnine. 

Tiste case si dobil odskodnino tudi za bolecine v vratu. To je bila moja poskodba. Dobila sem kar lepo odskodnino. Za mesec dni bolniske. In 10 obiskov pri fizioterapevtu. Misli da je bilo okrog 600.000 SIT. Zdej pa izracunaj.;)

Glede poškodb je drugo kot avto razbit in čimprej popravit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vsem hvala na svojih izkušnjah,

s strani zavarovalnice sem pridobil zeleno luč, da lahko dam avto v popravilo.

Avto bo vozen, končno. Verjetn se pa epilog ne konča še tu, ker je povzročitelj podal zahtevo za sodno varstvo, iz tega sledi, da bom pridobil poziv na sodišče in bil tam zaslišan kot priča.

LP

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!