Skoči na vsebino

10.BIKERS MEETING - MC FREISING RIDER


MARJA

Priporočene objave

Prizorišče je pripravljeno, tako da se srečanje lahko prične. Včeraj že prišli prvi motoristi iz Nizozemske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz pa enkrat po kosilu,čeprav se ne smem nabasat k upam,da se bom z odojkom mastila

sam ne vem če bomo shadowke tekmovale k neki jih uleti šele zvečer k bojo igre že mem :rolleyes:

no ma bomo že sestavle kakšno žensko ekipo nejhudir,a ne babnce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Wsa cast Drago in ostali clani MC FREISIN RIDER-sov!!!! Naj,naj boljsi ste......na trenutek sem pomislil da sem v kaksnem Ameriskem filmu.....res vse pohvale!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor je bil kot vsako leto fantastičen! :yea1:

Letos ste prekosili samega sebe! :worship:

Bila v petek in v soboto, pa se nebi nič branila, če bi lahko zadevo ponovili še v nedeljo! Sam kaj ko je bila v nedeljo zjutraj glava tako težka :blush:

Skratka FINO JE BLO! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku ku.evo šele sedaj mi je uspelo,da sem malo lažje zadihal in se privlekel do računalnika.

vsem se še enkrat ZAHVALJUJEM , za udeležbo.bilo vas je veliko.izredno smo bili veseli predvsem velikega števila motorjev oz.motoristov.udeležba predstavnikov klubov je bila blizu rekorda,če ne še čez.

vsaj kar se tiče naših zborov.cca 80. tudi iz tujine jih ni manjkalo.moramo priznati,da nam je bilo tudi vreme naklonjeno.razen petka.

veliko vas je zbor pohvalilo. sprejmemo pa tudi kakšno kritiko in jo bomo tudi razumeli.težko je tako prireditev speljati v nulo.mislim pa,da nam je uspelo.upamo si reči,da je bil to res pravi zbor motoristov

in ,da smo se imeli vsi fejn.vsi organizatorji zborov poznamo občutek ,ko se kar nekaj časa prej namučiš,da vse pripraviš,ter potem stvar uspe.

skratka vsem še enkrat hvala in upam,da bomo take dobre žurke še ponovili.

lep pozdrav vsem ki se vozite z motorji.pa veliko varnih kilometrov.tudi takrat ,ko se vozite z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še malo popravkov,tam kjer sem napisal samo motoristov.med njih štejem seveda tudi ženske,ker zame so tiste,ki vozijo motorje (malo v šali) bolj moške ženske.

v šali tudi rečemo prave možače. ha ha

:worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1: :OK: :OK: :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe možače je djav uglavnu mam pa res eno kritiko tam po 1uri zutrej je zmankalu klobas :headbang: čvapčiči pa glih niso bli okusni ampak smo vsen vse zmazal taku, da nej blu neke strašne panike,čeprav mam jz rajš klobaso k je večja :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, čeprav tud golaž ni bil slab, pa juhca v nedeljo zjutraj.

da o odojku ne izgubljam besed :worship: njami

pogrešala pa sem tekmovanje v pivskih trebuhih :) očitn se moški tud trebuhov ne upate pokazat. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!