Skoči na vsebino

10.BIKERS MEETING - MC FREISING RIDER


MARJA

Priporočene objave

peezda, spet bom ws potoučen pa podplut :krneki:

Ti bi šel lahko za tavelik birbavh tekmovat. :worship:

Kakšna je pa nagrada za tavelik trebuh,da vem a se splača zredit.

Pa Prezidente golaž je še obljubljen? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeeeeee bikers meeting! Če mi bo uspel uštimat zadeve v avstriji pravočasno sigurno pridem.

En stol rezerviram v whiskey baru, če bo ta na voljo tudi letos:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi šel lahko za tavelik birbavh tekmovat. :worship:

Kakšna je pa nagrada za tavelik trebuh,da vem a se splača zredit.

Pa Prezidente golaž je še obljubljen? :naughty:

nagrade za največji trebuh moramo še nafehtat.ena izmed njih pa vem,da bo ta.ekskurzija po slovenskih prašičjih farm.

za golaž sem pa sigurn,da bo do zbora kakšen kšno srno povozu. :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejga tička !!! lansko leto si mi reku,da mate prehitro musko in,da se ne da nanjo plesat.za letos nisi pa ni č omenu,da mate že počasne komade ?????? :naughty:

Nimamo :(

Sem vedel, da bomo spet ven padli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo in spet se bo dogajalo. :worship:

Samo še v utečene tirnice se spravim, saniram nogo in se spustimo v boj za pripravo prizorišča :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo in spet se bo dogajalo. :worship:

Samo še v utečene tirnice se spravim, saniram nogo in se spustimo v boj za pripravo prizorišča :worship: :worship: :worship:

Marja, te bo letos tudi potrebno zjutraj nežno zbuditi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist verjetn spust pa prid na enega :beer2:

Verjetnost, da pridem, je velika :whistle: ... če boš pa plaču :beer2: ... je pa verjetnost, skoraj gotovost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetnost, da pridem, je velika :whistle: ... če boš pa plaču :beer2: ... je pa verjetnost, skoraj gotovost :lol1:

a sam na enga prideš? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg zelo sexi natakaric,bo letos še ena posebna skupina kuharic in kuharjev .baje se skoraj cel telo vidi.to so zdaj neka nova ekipa,ki pravijo,da poživijo oz.vzpodbudijo močan tek.

da s pesmijo kuhajo in kvaliteta hrane in postrežbe na najvišjem nivoju.poslali so nam zanimivo ponudbo.takoj smo bili za.sicer pravijo,da so na novo in da bodo na našem zboru prvič delali.

njihova cena je kar precejšna,ampak smo pa rekli .:ma letos je 10 letnica,pa naj bo. :worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...President :D Dej nehaj počas...K če ne bom že v tork tam :D

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg zelo sexi natakaric,bo letos še ena posebna skupina kuharic in kuharjev .baje se skoraj cel telo vidi.to so zdaj neka nova ekipa,ki pravijo,da poživijo oz.vzpodbudijo močan tek.

da s pesmijo kuhajo in kvaliteta hrane in postrežbe na najvišjem nivoju.poslali so nam zanimivo ponudbo.takoj smo bili za.sicer pravijo,da so na novo in da bodo na našem zboru prvič delali.

njihova cena je kar precejšna,ampak smo pa rekli .:ma letos je 10 letnica,pa naj bo. :worship: :naughty:

o yeees :010

sam da ne bodo pol nazadnje same kuharce :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti posebnemu plačilu, bo pa še na ogled moja razbita noga, če se do takrat še ne zaceli :whistle: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti posebnemu plačilu, bo pa še na ogled moja razbita noga, če se do takrat še ne zaceli :whistle: :evilgrin: :whistle:

pir? dva? tri? gajba? :hmm: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bo dogajalo na polno no sej kdaj pa ne :naughty:

hehe odojka pa ne damo

:headbang: Tale plakat newem ce je cist tocn.....jaz imam info da v soboto igrajo Angel's Perfect Dream......ce pa ni res naj mi prosim kdo od ta-glavnih da odgovor :rolleyes: :rolleyes:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!