Skoči na vsebino

10.BIKERS MEETING - MC FREISING RIDER


MARJA

Priporočene objave

a je Cvičkar že tam? :krneki: :unsure:

Pomoje je šou kar direkt iz Rihemberka tja :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se že kj dogaja :whistle:

Se dogaja :naughty: Priprave potekajo.Zaenkrat vse po planu. :OK:

Več info. sledi.....kmalu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beer belly so pa res fajni, sem jih enkrat poslušal v Irishu :worship:

kaj ne bojo fajn če je rakovška kri umes :worship:

drgač pa porkaflik priznam da jih še nisem poslušala tko da

prav upam da ne bom zalutala v tiste čudne prostore pa spustila nastop ima da me spomnte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkarja še ni tam in ga nažalost tut ne bo :headbang: :headbang: :headbang: Mora delat...Jebemti šiht!!!Prvi vikend po 4.aprilu da ne bom na zboru...Pa glih ta vikend!!Eh,klinc...Upam da se bote mel fajn.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkarja še ni tam in ga nažalost tut ne bo :headbang: :headbang: :headbang: Mora delat...Jebemti šiht!!!Prvi vikend po 4.aprilu da ne bom na zboru...Pa glih ta vikend!!Eh,klinc...Upam da se bote mel fajn.Lp

ali mogoče koga rabiš,da ti zrihta bolniško ????? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,bi blo fajn ja...Sam kaj k sm prek študentskega servisa...Nism redno :D Morm neki tko zaslužt...Pridem mogoče v soboto zvečer...Pa ob ene treh zjutri pa nazaj.Sam bom vidu če bom sposoben...Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba novi motor malo odslužit! Brez nič nebo nič. Zmerom nebota ati pa mami rit brisala!

Sicer pa en gor al pa dol! :OK: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bo treba novi motor malo odslužit! Brez nič nebo nič. Zmerom nebota ati pa mami rit brisala!

Sicer pa en gor al pa dol! :OK: :smoke:

Uff malo sem zajebal. Zgornji post je namenjen gospodu CVIČKARJU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkarja še ni tam in ga nažalost tut ne bo :headbang: :headbang: :headbang: Mora delat...Jebemti šiht!!!Prvi vikend po 4.aprilu da ne bom na zboru...Pa glih ta vikend!!Eh,klinc...Upam da se bote mel fajn.Lp

sj jst tut delam... sam... :hmm: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z malo sreče se vidimo v soboto zvečer :yea1: . Če pa te sreče ne bo :whistle: , pa v nedeljo dopoldan.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva prideva v soboto popoldan, mogoče jaz sama že prej. Prideva pa zihr in ostaneva do nedelje. Bo kakšen pirček padu. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zvečer FOČK :whistle: ... že vse pripravljeno za AKCIJO :worship: ... mi je že ponujen plac v enmu šotoru :naughty:

pa še mal sem pomagal .. ne morte verjet, a ne :lol1:

upam, da bo tud mal muske od Pavarottija :rolleyes: .. če ne, bom svojo muziko prinesu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!