Skoči na vsebino

Jaz vozim po predpisih


gusti

Priporočene objave

... Nisem debil in znam gledati cesto. ..

... Navajen sem voziti sproščeno, tekoče, med vožnjo redko uporabljam zavore. Sopotniki pravijo, da je v mojem avtu najboljše spat, med vožnjo lahko "piješ kavo," ... Med vožnjo pač stalno sledim promet in dogajanje okoli ter hitrost sproti prilagajam preglednosti levo - desno....

Nimam nikakršne osnove, da bi dvomil o resničnosti zapisanega.

Problem vidim zgolj v tem, da goji enako mero prepričanja v svoje vozniške sposobnosti večina nas, ki se kotalimo po cestah. Od oseb z izrazito nevrozo zapestja do atejev s klobuki. Žal se pogosto izkaže, da smo se prav nemarno motili.

Ne bom trdil, da so predpisi vedno brezhibni. Se pa trudim verjeti, da so zastavljeni kot preventiva pred prepogostim spoznanjem zmote.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da ste se zadeve lotili iz napačnega konca...

jst bi izjavo vozim po predpisih vidu kot opozorilo javnosti da nismo vedn motoristi krivi za nesreče... treba bi blo ne le počistit med sabo (čeprav je to definitivno prva stvar), ampak bi blo treba tud nekak opozorit javnost da motoristi obstajamo (čeprav nas mnogi ignorirajo kar botruje veliko nesrečam), ter da bomo tud ostal (vsaj dokler ne zmanjka surove nafte ;) )... mogoče bo nalepka le odprla oči nekaterim (upam da vsaj 1-2) ljudem/ignorantskim tepcem, da bodo spremenil svoje mnenje ''motorist na tleh = kriv motoristični samomorilski norec''

če nalepka pomaga preživet enmu motoristu/pešcu/kolesarju... je bla akcija uspešna

(čeprav morm priznat da sm letos ogrebu po tleh čist zaradi lastne neumnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nikakršne osnove, da bi dvomil o resničnosti zapisanega.

Problem vidim zgolj v tem, da goji enako mero prepričanja v svoje vozniške sposobnosti večina nas, ki se kotalimo po cestah. Od oseb z izrazito nevrozo zapestja do atejev s klobuki. Žal se pogosto izkaže, da smo se prav nemarno motili.

Ne bom trdil, da so predpisi vedno brezhibni. Se pa trudim verjeti, da so zastavljeni kot preventiva pred prepogostim spoznanjem zmote.

:grrr So zastavljeni za puljenje denarja iz žepov dobrih voznikov, ki so v večini. Dvomim, da je več kot desetina takih, ki res potrebujejo prometne znake prepovedi kot vodila za njih vožnjo. Bolj lovijo tisto veliko večino. Predstavljaj si promet brez znakov za omejitev hitrosti. Misliš, da bi bil drugačen? Dvomim. No, mišljene so normalne vremenske razmere. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moje mnenje je, da bi bilo verjetno bolje napisati "Vozim zmerno in varno!" (previdno, karkoli že.. .) . Vendar pa zato ne odrekam hvale pobudnikom akcije. Sam podpiram idejo in upam, da se bo razvijala v smeri lobiranja k ustrezni ureditvi prometa.

Vsaka akcija je vredna hvale. Tudi ta. Fant se ni izpostavljal za promocijo sebe, ampak da bi naredil nekaj dobrega :worship: . Napača je samo pri sloganu besede predpisi v kombinaciji z reševanji življenj. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eden je tu napisal, da precej voznikov sploh ne ve kaka je omejitev in zato vozijo nenormalno počasi pa, da z isto hitrostjo (60-70) kot vozijo izven naselja vozijo potem tudi skozi naselje...

se strinjam.

to pove samo eno, nepozornost in nezbranost na cesti, mogoče take drakonske kazni še potencirajo vse to. še enkrat bom povdaril, da je neprilagojena hitrost samo izgovor za talanje kazni in deljenje krivde na motoriste.

ah, slika z zvrnjenim policijskim motorjem....verjetno je blo spolzko vozišče oziroma neprilagojena cesta policistu...upam, da mu ni blo nič.

JAZ VOZIM PO CESTI, ne po pameti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ergo iz vašega pisanja lahko potegnem zaključke, da so vozniki ki vozijo po predpisih moteči, ker ovirajo promet, saj večina in "normalni" vozniki ne potrebujejo omejitev in nadzora.

Zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ergo iz vašega pisanja lahko potegnem zaključke, da so vozniki ki vozijo po predpisih moteči, ker ovirajo promet, saj večina in "normalni" vozniki ne potrebujejo omejitev in nadzora.

Točno tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vožnja 60,75, 80km/h po cestah je posledica narobe zastavljenega naslova naših veleumnežev.

Počasneje je varneje - počasneje od dovoljenega? :blink: , ravno to se sedaj dogaja :headbang:

Posledično pride do nervoznih voznikov, prehitevanj in tudi do nesreč :whistle:

Potem pa rečejo - evo, smo že dobili enega ki divja :kva2:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozim meni, vremenu in cestiscu primerno.

enako, samo po predpisih pa tole ni skoraj nikoli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko vidiš policaja pa po predpisih :whistle:

relativna zadeva; a si ga videl preden je izmeril hitrost ali kasneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako.

Nerazumljivo je za ono desetino in jim nikoli ne bo :wacko: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

relativna zadeva; a si ga videl preden je izmeril hitrost ali kasneje...

In v čem je razlika? Tisto "meritev" si lahko zaradi mene rektalno vstavi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi jo rektalno dobi merjeni. :whistle:

Pa se mi je zdelo, da so "čudno" usmerjeni... :blush: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se mi res ni dalo brati vsega tega nabijanja za nazaj (bleesed be the vacation), me samo zanima a je kdo ze dal narest nalepke "ne vozim po predpisih"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo ze dal narest nalepke "ne vozim po predpisih"?

Jaz jih dobim v kratkem. :D

Pošlji naslov, kam ti jo naj pošljem.

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!