Skoči na vsebino

Jaz vozim po predpisih


gusti

Priporočene objave

Hm, nekaj mi ni jasno pri celi stvari:

1. čik v gobec - kaj je tu narobe? Si morda nekadilec in alergičen na kadilce? Je morda kajenje med vožnjo prepovedano? In zakaj izraz 'gobec'?

2. jet čelada - za voznika SS motorja nekaj nepojmljivega in skoraj bogokletnega, za čoperista nekaj samo po sebi razumljivega. In seveda po predpisih.

3. pa gasa naprej proti ridam - a ti speljuješ brez gasa? Prosim, razloži tehniko, bomo vsi porabili veliko manj bencina.

Ali pa je problem v tem, da je bil čoperist? Upam, da ne.

DA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se vsi strinjamo, da kajenje na motor ravno ne sodi..

Jet čelada pa bi morala bit skoraj bogokletna za vsakega motorista, ki se ima rad, pa tudi če vozi 100& po predpisih. Lahko ga kdo drug zruši, saj ni potrebno, da je sam kriv.. Kaj se pa zgodi z obrazom pri jet čeladah pa mislim, da je internetu dovolj zgovorih slikc. Ajde, za skuter pa za po mestu že, če že nočeš imet integralke, ampak za pravo vožnjo z motorjem se mi pa zdi, da je brezveze izzivat z njo, tako kot se vsi strinjamo, da je brezveze izzivat z divjanjem, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. čik v gobec - kaj je tu narobe? Si morda nekadilec in alergičen na kadilce? Je morda kajenje med vožnjo prepovedano? In zakaj izraz 'gobec'?

hmmm nevem če si kadilec ampak če si, potem ti je verjetno jasno da pepel in žareči ogorki letijo stran od cigareta. če imaš med vožnjo cigaret v ustih (da ne bom kje rekel gobcu) potem je tudi pri 40 velika šansa da ti žareč ogorek, ki ima nekaj nad 800 stopinj če se ne motim prileti v obraz + dim ti gre v obraz. ja, res varen način vožnje.

sem kadilec, sem se frajerišil tudi z čikom v ustih na motorju (ko sem imel še čoperja in jet čelado) na raznih kruzanjih 20 km po rivi ali na krožnji vožni pa ti lahko povem da imaš z čikom toliko dela da je v primerjavi z tem telefoniranje in sendvič obenem pičkin dim.

ma meni je vseeno, nalepke ne morem met ker bom dobesedno v posmeh akciji pa še praktično nikoli se mi ni zgodilo da bi mi kdo blendal ali me prebal prehitet ko sem na motorju, tako da nalepke ne rabim zgleda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma meni je vseeno, nalepke ne morem met ker bom dobesedno v posmeh akciji pa še praktično nikoli se mi ni zgodilo da bi mi kdo blendal ali me prebal prehitet ko sem na motorju, tako da nalepke ne rabim zgleda

Le kako je mogoče, da si še živ? :hmm: (malosarkazmapress)

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nekaj mi ni jasno pri celi stvari:

1. čik v gobec - kaj je tu narobe? Si morda nekadilec in alergičen na kadilce? Je morda kajenje med vožnjo prepovedano? ...

Podpiram akcijo!!!!! :worship:

V akciji ne iščem slabih stvari, ker nebi bilo fer od mene, saj nisem za to poklican. Raje iščem napake pri sebi. :eek:

Kar se pa čika tiče, se mi pa zdi, da je tu nekaj narobe, saj so pred kratkim sprejeli prepoved odmetavanja cigaret in smeti. Verjetno ni popušil celega. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak; če imaš čik v ustih (berigobcupress) in integralko, pol pa nič ne peče po obrazu al pa se kadi v oči. Sem za nalepke "med vožnjo kadim samo z integralko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bom dal delat "jaz ne vozim po predpisih" nalepke. Oblika bo verjetno heksagonalna, ne vem pa, kaj naj, razen napisa seveda, še fliknem gor. Orli, tigri, kače in podobne zverinice iz rezije, seveda odpadejo, ker so rezervirane strogo za čoperiste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bom dal delat "jaz ne vozim po predpisih" nalepke. Oblika bo verjetno heksagonalna, ne vem pa, kaj naj, razen napisa seveda, še fliknem gor. Orli, tigri, kače in podobne zverinice iz rezije, seveda odpadejo, ker so rezervirane strogo za čoperiste...

Kupim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kratkem bom dal delat "jaz ne vozim po predpisih" nalepke. Oblika bo verjetno heksagonalna, ne vem pa, kaj naj, razen napisa seveda, še fliknem gor. Orli, tigri, kače in podobne zverinice iz rezije, seveda odpadejo, ker so rezervirane strogo za čoperiste...

hahah, se tud jaz priporočam za eno nalepko ja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim
hahah, se tud jaz priporočam za eno nalepko ja :worship:

Pa naj še kdo reče, da nimam poslovne žilice... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dones smo srečali na OMV v Postojni enega čoperista...se model ustavi in čik v gobec (jet čelada) pa gasa naprej proti ridam :slap: :lol1: pol pa ti men "jest vozim po predpisih"

Mene sam zanima kakšno vezo ima tale čoperist z to akcijo? Razen tega da ste vse čoperiste dali v en koš.

Jaz tut vem za enga, ki se je pred kratkim peljal iz motozbora pod dozo z cbr-ko v kratkih hlačah in kratkih rokavih, brez čelade, v šlapah in za povrhu se je zakantal v en betonski propust in umrl.

Iz tega sklepam da so vsi vozniki SS motorjev samomorilski pijanci in vsi brez opreme divjajo ko nori, zraven pa ogrožajo sebe in druge. A sem potegnil lep zaključek iz tega? Če sm pošten jaz v resnici tega ne mislim! Ker vem da jih je kar nekaj dobrih dečkov tut na SS motorjih. Ampak točno tak zaključek ste vi naredli za čoperiste. Pošteno? Pošteno!

Evo pa imate material za nabijanje za nadaljnih 10 strani :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor poznam nekaj malega tistih, ki kade med vožnjo, vem, da tega ne bi počeli, če bi se dogajalo tako, kot piše Pervy. Običajno so taki v zavetrju svojih vetrobranov, najsi bo čoper ali kakšna križarka. In pepelniki za na balanco, z orli ali brez, kolikor pomnim, so tudi na voljo. Pa tudi ne vem, zakaj bi bilo motoristi kadilci podvrženi večji restrikciji in posmehu, kot vsi avtomobilisti, ki čike odmetavajo skozi okno.

Je pa to o čikih lep primer, kam se pripelje debato na tem Motoskretu.

Skupina dobromislečih ljudi, ki so pač čoperisti, do česar imajo v svobodni državi pravico, izpelje hvalevredno akcijo in sedaj vsi z redkimi izjemami pljuvate po njih. Ja res je, boli, če ti kdo stopi na rep.

Andy, čestitke! Hvale vredna akcija, pa naj tu razlivajo kolikor žolča hočejo.

Sam bi, da zadostim resnici potreboval nalepko "Trudim se voziti po predpisih".

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam zanima kakšno vezo ima tale čoperist z to akcijo? Razen tega da ste vse čoperiste dali v en koš.

To sem napisal samo zaradi tega, ker ste vi ostali že prej začeli posploševat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Toliko nestrpnosti težko srečaš.

Osebno sem prepričan, da bi vsi skupaj morali narediti nekaj več za manj morije med vozniki dvokoles v Sloveniji... Nihče drug ne bo, definitivno. Ampak zakaj bi se skupaj usmerili v nek plemeniti cilj, če se lohka kregamo in drkamo med seboj. Kapo dol, čestitke pa vsem pametnim in strpnim na tem forumu.

Za moje pojme preveč negativnih vibracij in ostalega sranja.

Andi, samo tako naprej - upam, da se najde sponzor za tiskanje nalepk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak zdej me pa skurcite,

sam jaz vam recem, da slovenci sploh nimajo kulture v prometu, al so motoristi ali avtomobilist, moja hcerka je zdej napravila za skuter izpit, 14 let stara, kaj mi sporoci vsak dan je groza.

vprasite njeno avto solo, kaj se tam vsak dan dogaja.

tak dolgo, ko se zaradi policije v avtom pripasite, talk dolgo ko zaradi kazni in policije mal pazite na predpise, tak dolgo niste nic razumeli.

ce grem k luiso v graz, do meje vozjo, slovenci kot noro, ali avto ali motor, potem pa po predpisih, zakaj, mi to razlozite, ni logike, ker so v avstiji kazni majnsi kot tuki v sloveniji.

vem da moja slovenscina ni tak dobra, to mi ni treba pod nos drzat.

zdej pa je eden fant, ki vozi chopperja dobro idejo imel in citas takse zajebancije,

alkohol, alkohol in so ponosni da so se peljali.

v razredu moje hcerke so 5 mulci ki so dobili od starsih skuterje, in nimajo izpite, sam starsi so ponosni, da se mulci po mestu vozjo, kaj pa ce enga do invalida spravjo, kdo bo to placal, zavarovalnica sigurne ne, ker niti nimajo zavarovanga itd. itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak dolgo, ko se zaradi policije v avtom pripasite, talk dolgo ko zaradi kazni in policije mal pazite na predpise, tak dolgo niste nic razumeli.

in tu nekje je skrito bistvo, ki bo rešilo večino težav na naših cestah.

vzgoja otrok, ki se vozijo na zadnjih sedežeih naših avtomobilov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Toliko nestrpnosti težko srečaš.

Osebno sem prepričan, da bi vsi skupaj morali narediti nekaj več za manj morije med vozniki dvokoles v Sloveniji... Nihče drug ne bo, definitivno. Ampak zakaj bi se skupaj usmerili v nek plemeniti cilj, če se lohka kregamo in drkamo med seboj. Kapo dol, čestitke pa vsem pametnim in strpnim na tem forumu.

Za moje pojme preveč negativnih vibracij in ostalega sranja.

Andi, samo tako naprej - upam, da se najde sponzor za tiskanje nalepk.

:worship: Končno en pameten! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak zdej me pa skurcite,

sam jaz vam recem, da slovenci sploh nimajo kulture v prometu, al so motoristi ali avtomobilist, moja hcerka je zdej napravila za skuter izpit, 14 let stara, kaj mi sporoci vsak dan je groza.

vprasite njeno avto solo, kaj se tam vsak dan dogaja.

tak dolgo, ko se zaradi policije v avtom pripasite, talk dolgo ko zaradi kazni in policije mal pazite na predpise, tak dolgo niste nic razumeli.

ce grem k luiso v graz, do meje vozjo, slovenci kot noro, ali avto ali motor, potem pa po predpisih, zakaj, mi to razlozite, ni logike, ker so v avstiji kazni majnsi kot tuki v sloveniji.

vem da moja slovenscina ni tak dobra, to mi ni treba pod nos drzat.

zdej pa je eden fant, ki vozi chopperja dobro idejo imel in citas takse zajebancije,

alkohol, alkohol in so ponosni da so se peljali.

v razredu moje hcerke so 5 mulci ki so dobili od starsih skuterje, in nimajo izpite, sam starsi so ponosni, da se mulci po mestu vozjo, kaj pa ce enga do invalida spravjo, kdo bo to placal, zavarovalnica sigurne ne, ker niti nimajo zavarovanga itd. itd.

Tudi ce se peljes skozi posocje vidis italijane, avstrijce in nemce, ki norijo dosti bolj prfuknjeno, kot slovenci... doma pa ne... Se pravi je Slovenija namenjena norenju na notranje izgorevanje.

Aja pa se to. tisti HHV ki je divjal je bil HHW ce kdo ni opazil (sem bil pozoren, ker je bil tekst neprimeren za HHVja, kot ga poznam)

Popravljeno . Popravil Einherjar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ce se peljes skozi posocje vidis italijane, avstrijce in nemce, ki norijo dosti bolj prfuknjeno, kot slovenci... doma pa ne... Se pravi je Slovenija namenjena norenju na notranje izgorevanje.

Aja pa se to. tisti HHV ki je divjal je bil HHW ce kdo ni opazil (sem bil pozoren, ker je bil tekst neprimeren za HHVja, kot ga poznam)

jaz se sam vprasam zakaj so slovenci v EU na prvih mestih, kaj se tice, nesrec in mrtvih? Zato ker tak previdno vozijo, ker nobenega ne siljo :headbang: :headbang: :headbang:

to kaj se tuki v Sloveniji ( v prometu ) dogaja to ni vec normalno, to ni kulturno, to je nesramno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je recimo taka gesta kot jo je uprizoril na tazadnjem moto GP Pedrosa pravi način, poleg ostalega. lepo je zvozil en krog z bandjero s sloganom proti "varnostnim" ograjam, komentatorja sta potem še posebej poudarila, da je mnogo življenj vzela ravno "varnostna" ograja. tako, mimogrede pred milijonskim občinstvom. to se vtisne v glavo.

to lih tako mimogrede

kar sm hotu pa rečt je:

vozite po cesti, ne po pameti. kar je vedno dober začetek. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj pa skočte še name :rolleyes: Moje mnenje je tako pa ne držim in zagovarjam nobenega.Gusti je začel napačno temo s tem ker je napisal "čoperisti"rešujejo življenja in to je edina napaka ki jo je naredu in v katero ste se vsi zapičli, ker kot sm že povedau namen je biu dober.Se sprašujete zakaj v sloveniji tolko mrtvih?!Odgovor: Zato ker se zapičimo v vsako napako enega pred nami in smo pol tečni in živčni in še en nam pol izsili prednost in je konc sveta. :alien1: Sej v vseh avto šolah učijo strpnost in prizaneslivost do drugih...TU NA TEH 12 STRANEH STE POKAZALI KOLKO STE PRIZANESLJIVI DO NAPAK DRUGIH.Zato si niti ne upam pomislit da bi vas srečau po cesti in pomotoma naredu kašno napako, ker bi me dobesedno izrinili iz ceste.Spet se bojo eni upičli da zaradi napak so mrtvi, pa ne mislim takih napak, ampak samo kašno bol previdno vožnjo v naselju ki ga nekateri ki pridemo v njega ne poznamo tako dobro kot domačini, vendar vsi pričakujejo od nas da moramo tam vozit kot po mestu ki ga poznamo če ne pa rata taka nestrpnost kot tle na forumu.Zakaj imajo nemci najmanj mrtvih?!Nisem še srečau nemca ki bi mi tolkel po hupi in blendau če ne startam 3sekunde po zeleni.Poznam pa modele ki so trobli že avtošoli :headbang: , pol se pa čudite zakaj lih v sloveniji....Mislim da sem vam zadosti nakladau zakaj...Zj pa me hitro skurcite sej druzga itak ne znate... :closedeyes:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zj pa skočte še name

Hop...

Zakaj imajo nemci najmanj mrtvih?!

Od kod ti pa ta neumnost? :blink:

Nisem še srečau nemca ki bi mi tolkel po hupi in blendau če ne startam 3sekunde po zeleni.

Kot prvo - še nisi bil v Nemčiji?

Kot drugo - to, da NE startaš (cele) 3 sekunde po zeleni je prav tako nekulturno in nesramno do ostalih. A se sploh zavedaš, kako kratki so intervali zelene na prometnih križiščih? :slap:

Poznam pa modele ki so trobli že avtošoli :headbang:

To, da kandidata, ki ne zna speljat in ne zna dat iz prve v drugo ne da bi pogledal dol na ročico, je nesprejemljivo. In če že trobim avtošoli, je to namenjeno predvsem inštruktorju, ki bi svojega kandidata moral te stvari naučiti na poligonu, ne pa da ustvarja dodaten kaos v že tako kaotičnem prometu.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Mislim da sem vam zadosti nakladau zakaj...

Prau imaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje vam statistike da je v Sloveniji največ mrtvih ,pa nesreč, pa nestrpnosti v prometu,pa.....?????

V vražju m....,to pa da je motorju za 500% več kot pred 10 leti pa ni nihče opazu,pa ni nič več mrtvih kot pred 10 leti. Jebi ga,narod se bo pobiju ,pa če se bojo z motorkam klal po gostilnah al pa z motorjem na cesti!!!Še zmeri se jih več stegne pri kakršnikoli zdravi rekreaciji,pa ga herc stisne,kot na mopedi.

Zdej če pa mislijo,da bojo iz te države naredili oazo sreče,kjer se bomo vsi srečni pa zadovoljni vsak dan po predpisih pelali v službo pa še kam,kjer nas večino jebejo v glavo za par sto evrov......sm mal :topic: ,ampak tko je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!