Skoči na vsebino

Jaz vozim po predpisih


gusti

Priporočene objave

jaz bi imel dve.

zato da nebi videl čoperistov v ogledalu? rajši eno niži... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez jim nism ne fouš in jočem tud ne. Te nalepke so navadna hinavščina. Do as I say, don't do as I do. Izven naselij redno in pošteno kršim en predpis. Tisti o brzini namreč. lahko pa začnemo piloti plastičnih motorjev popularizirati nalepke jaz vozim samo trezen, in nikoli zmačkan

Word!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak lahko prešteje koliko je blo CBR-k in koliko CBF-k. Pa da nebi slučajno kdo o tem da CBR 600f ne spada pod SS ker je raketa ravno tako kot RR.

Vsi bi lahk bli malo bolj pazljivi in malo počasnejši na cesti. Sej nisem odprl te teme da bi obsojali SS voznike, ampak da bi še mogoče kdo to prebral, da bi se vsaj malo zamislil sam nad sabo kaj počne na cesti. Prvo je treba pred svojim pragom popucat.

LP

Se posipam s pepelom, mišlena je bla cbr -f. To pa naj bi bil ST motocikel, pa kakor sem jast videl, je bilo kar nekaj teh nesreč, med starejšimi "bolj umirjenimi motoristi".... (negledam prve)

drugače pa verjami tut CBF zna bit raketa, sploh 1000ka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot ste že mnogi pred mano napisal: vsak nej pr seb v glav razčist, ceste nej se mal bolše začnejo gradit in tako naprej, pa bo mal drgač, ene nalepke pa ne bodo nč rešle... :whistle:

Ne vem no, men je to mal smešn (te nalepke namreč)... sej če vozš po predpisih pač zase to nardiš, ne nalimaš nalepke gor, da bodo vsi rekl, joj kok fajn motorist je ta, ki po omejitvah voz pa še nalepko ma,... prosm no... kr nekej... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez jim nism ne fouš in jočem tud ne. Te nalepke so navadna hinavščina. Do as I say, don't do as I do. Izven naselij redno in pošteno kršim en predpis. Tisti o brzini namreč. lahko pa začnemo piloti plastičnih motorjev popularizirati nalepke jaz vozim samo trezen, in nikoli zmačkan

Sam če pogledamo malo statistiko vidimo da so čoperisti letos še vsi živi prišli domov, SS-ovcov (in ST-jevcev če že cbr600f štejemo v ST (jaz je sicer ne pa nej vam bo)) pa vas kr neki manjka. Mah ja ... vidim po komentarjih sodeč, da nekaterim pač ni pomoči. Pa tut na motozborih vsi SS-ovci sam vodo pijejo... aham .... malo morgen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF...še ena tema namenjena filozofiranju in nabijanju postov.

Vse je en teisti ku*** pa al je SS,ST,T,choper al kaj že. Noben ne vozi izključno po predpisih in to je dejstvo!

Ne bit bolj papeški od papeža..... :krneki:

PieS.:

Sam če pogledamo malo statistiko vidimo da so čoperisti letos še vsi živi prišli domov

Pa ne mi o statistikah bluzit. Statistično je ostalih segmentov veeeelikoooo več prodanih in na cesti kot čoperjev.

S statistiko se ponavadi javnosti mažejo oči.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF...še ena tema namenjena filozofiranju in nabijanju postov.

Vse je en teisti ku*** pa al je SS,ST,T,choper al kaj že. Noben ne vozi izključno po predpisih in to je dejstvo!

Ne bit bolj papeški od papeža..... :krneki:

PieS.:

Pa ne mi o statistikah bluzit. Statistično je ostalih segmentov veeeelikoooo več prodanih in na cesti kot čoperjev.

S statistiko se ponavadi javnosti mažejo oči.

Se strinjam ja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF...še ena tema namenjena filozofiranju in nabijanju postov.

Vse je en teisti ku*** pa al je SS,ST,T,choper al kaj že. Noben ne vozi izključno po predpisih in to je dejstvo!

Ne bit bolj papeški od papeža..... :krneki:

:worship:

Čak zdj bojo napadl še mladino...vsi k so mlajši od 40 let so nedozoreli norci kateri rabijo motor za dokazovanje in uresničevanje spolnih fantazij...vedno eno in isto samo na drugo melodijo v drugem molu :SS :SS

aja...pa a je mogoče kdo pomislu da je SS motor že u štartu narjen za višje hitrosti??in choper uživanju?kaj pa da nekaterim ljudem paše eno drugim drugo??ne?? pol pa nj živi enoličnost...vsak jutr žgance pa mlek, pa za južno in večerjo isto...vsak dan...

:closedeyes: wof

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo pametna ideja! Škoda le, da se bo že pred koncem sezne, kot vsi ostali apeli, razblinila v nič!

Če pa slučajno zaživi - kapo dol!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF??

Ma blesavi ste vsi po vrsti ... sam spravili ste se en na drugega in samo obtoževanje ... jebite se vsi po vrsti, pa ne jokat pol ko bo ker od vaših bližnjih mrtu v mlaki krvi!!! Itak da je pri nas toliko mrtvih, če pa popluvate do amena vsakega, ki se vsaj malo potrudi da bi se zavest ljudi malo spremenila. Kdo od vas pametnjakovičov se je pa že kdaj kaj pametnega spomnil da bi izboljšal prometno varnost? Ali bojo te nalepke kaj spremenile? Nevem .... ampak namen je dober! Vsi ostali pa sam jokate in izgovore iščete. Mi je prav žal, da sem danes to temo odprl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa a je mogoče kdo pomislu da je SS motor že u štartu narjen za višje hitrosti??in

Čeprav je SS "raketa" še ne pomeni, da se z njim ne da uživat v koliko toliko umirjeni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF??

Ma blesavi ste vsi po vrsti ... sam spravili ste se en na drugega in samo obtoževanje ... jebite se vsi po vrsti, pa ne jokat pol ko bo ker od vaših bližnjih mrtu v mlaki krvi!!! Itak da je pri nas toliko mrtvih, če pa popluvate do amena vsakega, ki se vsaj malo potrudi da bi se zavest ljudi malo spremenila. Kdo od vas pametnjakovičov se je pa že kdaj kaj pametnega spomnil da bi izboljšal prometno varnost? Ali bojo te nalepke kaj spremenile? Nevem .... ampak namen je dober! Vsi ostali pa sam jokate in izgovore iščete. Mi je prav žal, da sem danes to temo odprl.

vse lepo in prav da se nekdo trudi za NAŠO varnost...vendar so ponavadi to napačni oz. tisti ljudje ki veliko ne morejo postoriti v tej smeri...tisti ki pa BI lahko se jim kratko malo jebe...če bo akcija rešila 1 življenje je vredna tega...vendar pa je treba upoštevati tudi da je zaradi poceni zavarovanja pravi naval na motorje(nakup) in posledično-nekdo ki že 10,15,20 let ni bil na motorju kupi zverino s slabimi 200KM...ne pravim da bo pa zdj 100% on vsega kriv...vendar, je vseeno danes tudi dobrim motoristom težko držati tako zver na povodcu ne da bi ka kam vlekla...

vedno več je motorje,več je nesreč...žal...včasih ni bilo dosti motorjev(bili so dražji) pa verjetno tudi nesreč ni bilo v takem obsegu...danes pa malo doda "gužva", tehnika(ki je že prekosila človeka v obladovanju)...

zdj pa bevskejte kolkr čte...mladi, stari...čoperisti,al pa SS-ovci...stare mamce al pa sexy hčerke...

kot je že dostikrat nekdo napisal...pes laja,karavana gre dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusti

ni potrebe po žaljenju. Ni problem v tem, da se je tema odprla. Težava je v tem, da folk ne zna trezno razmišljat in sam sebi priznati nekaterih stvari!

WTF je bil zaradi tega, ker se spet postavlja v ospredje en segment motoristov in ne celotne motoristične populacije.

Vsi smo v istem "dreku", ne glede na to kaj vozimo in vsak pri sebi mora razpucat osnovne stvari. Za tiste, ki pa to niso "sposobni" bo pa poskrbela naravna selekcija...pa naj se to še tako grozni sliši.

WTF ni bil zaradi omenjene akcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je SS "raketa" še ne pomeni, da se z njim ne da uživat v koliko toliko umirjeni vožnji.

se globoko strinjam...vendar po lastnih izkušnjah vem da celodnevna vožnja po omejitvah s taki motorjem pustu boleč pečat za kak teden ali več...

Popravljeno . Popravil snoopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako Frips... Tud jest bi zdej lahko tulil "Jebi se ti!" pa nadaljeval: Kdaj ste se Čoperisti Slovenije peljal trezni iz brunarice od Vaških Boysov? No tega ne bom naredil... Prjatu najprej je treba pred lastnim pragom pospravit in najprej dat dober zgled.

Bojda je Jezus dejal, da naj prvi vrže kamen tisti, ki je brez greha...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF??

Ma blesavi ste vsi po vrsti ... sam spravili ste se en na drugega in samo obtoževanje ... jebite se vsi po vrsti, pa ne jokat pol ko bo ker od vaših bližnjih mrtu v mlaki krvi!!! Itak da je pri nas toliko mrtvih, če pa popluvate do amena vsakega, ki se vsaj malo potrudi da bi se zavest ljudi malo spremenila. Kdo od vas pametnjakovičov se je pa že kdaj kaj pametnega spomnil da bi izboljšal prometno varnost? Ali bojo te nalepke kaj spremenile? Nevem .... ampak namen je dober! Vsi ostali pa sam jokate in izgovore iščete. Mi je prav žal, da sem danes to temo odprl.

podpis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej si še enkrat preberi kaj si pisal in potem razmisli pri sebi, kaj podpiraš... Pri vožnji z motorjem motorist nima kej opazovat pokrajine in dogajanje na poljih, pa bejbe gledat po pločnikih... Z motorjem je treba bit pozoren na dogajanje v prometu. Tudi to je že ljudi stalo glave. Oprosti prijatelj ampak zagovarjaš neumnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF??

Ma blesavi ste vsi po vrsti ... sam spravili ste se en na drugega in samo obtoževanje ... jebite se vsi po vrsti, pa ne jokat pol ko bo ker od vaših bližnjih mrtu v mlaki krvi!!! Itak da je pri nas toliko mrtvih, če pa popluvate do amena vsakega, ki se vsaj malo potrudi da bi se zavest ljudi malo spremenila. Kdo od vas pametnjakovičov se je pa že kdaj kaj pametnega spomnil da bi izboljšal prometno varnost? Ali bojo te nalepke kaj spremenile? Nevem .... ampak namen je dober! Vsi ostali pa sam jokate in izgovore iščete. Mi je prav žal, da sem danes to temo odprl.

Ne obupaj gusti!!!

Doslej, je bilo napisano že tone belega papirja, internetnih strani, ter Društvo Maxi, Brane Legan in še mnogi, so se za varnost na cesti postavljali na glavo.

In kaj smo dočakali?

Klavnico, ki jo imamo na asfaltu!

Verjamem, da je tvoja ideja vredna posnemanja. Ne bodi pa občutljiv na vse, ki ne bodo prikimali na tvojo gesto. Omenjeni ("preventivci"), so to že zdavnaj doumeli in "meljejo" naprej. In le tako je prav.

Bile so delavnice, kjer smo stali tastari in tisti, ki jim inštrukcije niso najbolj potrebne (pa verjamem, da so jim (nam) vseeno. "Norčki" so se pa mimo poligona vozili po tazadnjem. (A enega od njih, ni več med nami. Na žalost).

Zato, tudi če ne bo uspeha, kot si si zamislil, vedi, da si nekaj dobrega hotel. In s tem je tvoj namen dosežen!

Te pozdravljam.

mr

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusti

ni potrebe po žaljenju. Ni problem v tem, da se je tema odprla. Težava je v tem, da folk ne zna trezno razmišljat in sam sebi priznati nekaterih stvari!

WTF je bil zaradi tega, ker se spet postavlja v ospredje en segment motoristov in ne celotne motoristične populacije.

Vsi smo v istem "dreku", ne glede na to kaj vozimo in vsak pri sebi mora razpucat osnovne stvari. Za tiste, ki pa to niso "sposobni" bo pa poskrbela naravna selekcija...pa naj se to še tako grozni sliši.

WTF ni bil zaradi omenjene akcije.

ah sory... moj WTF ni imel nobene zveze z tvojim WTF :grrr Če bi ga imel bi citiral tvoj post :grim Se še enkrat opravičujem. Sam malo me je razpizdilo, ker ni bil moj namen da bi se tule obtoževalo katerokoli zvrst motociklov in njihovih voznikov. (To sem že napisal v prvem postu z rumeno pa očitno ni nihče tega prebral) Pa so prvo skočli v zrak SS-jevci in na veliko popluvali zadevo ker so se jo pač čoperisti izmislili. Jah ... naravna selekcija ... sej po svoje imaš prav .... sam meni se grozno zdi da jih(nas) ima mati narava toliko na listi za "odstrel". Ziher bi pa lahk z preventivo malo skrajšali tale seznam matere narave. Bi blo manj objokanih mamic. Sicer pa ta akcija poziva vse udeležence v prometu, ne samo motoriste, če sem jaz prav razumel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sory... moj WTF ni imel nobene zveze z tvojim WTF :grrr Če bi ga imel bi citiral tvoj post :grim Se še enkrat opravičujem. Sam malo me je razpizdilo, ker ni bil moj namen da bi se tule obtoževalo katerokoli zvrst motociklov in njihovih voznikov. (To sem že napisal v prvem postu z rumeno pa očitno ni nihče tega prebral) Pa so prvo skočli v zrak SS-jevci in na veliko popluvali zadevo ker so se jo pač čoperisti izmislili. Jah ... naravna selekcija ... sej po svoje imaš prav .... sam meni se grozno zdi da jih(nas) ima mati narava toliko na listi za "odstrel". Ziher bi pa lahk z preventivo malo skrajšali tale seznam matere narave. Bi blo manj objokanih mamic. Sicer pa ta akcija poziva vse udeležence v prometu, ne samo motoriste, če sem jaz prav razumel.

LP

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa da nev pomote, nisem jaz napisal tega članka in nimam do danes nič z to akcijo. Sam se mi je pa zdela ql ko sem prebral zakaj se gre, zato sem tut sem skopiral tale članek. Sam imam tak občutek da se to prime samo tistih, ki že itak pazijo na cesti. Norci pa sam pridejo malo na forum, skoz eno uho noter ... ma ja... če se bo koga kaj primlo se ga bo, če ne pač ne ... vaš problem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej si še enkrat preberi kaj si pisal in potem razmisli pri sebi, kaj podpiraš... Pri vožnji z motorjem motorist nima kej opazovat pokrajine in dogajanje na poljih, pa bejbe gledat po pločnikih... Z motorjem je treba bit pozoren na dogajanje v prometu. Tudi to je že ljudi stalo glave. Oprosti prijatelj ampak zagovarjaš neumnosti...

To name leti? Kaj sem pa pisal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To name leti? Kaj sem pa pisal?

To najverjetneje leti na tist ko je blo napisano v članku

V skupini čoperistov so prepričani, da užitek pri vožnji ni le v hitrosti, temveč tudi in predvsem v umirjenem ''potepanju'', ko med vožnjo lahko opazujejo tudi pokrajino in dogajanje okoli sebe. ''Cesta absolutno ni mesto, primerno za sproščanje adrenalina!'' poudarjajo.

Pa ni vam treba vsega tako dobesedno vzet ... svašta no ... nekateri pa res ne prepoznajo dobrega namena ko ga vidijo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi po tvojem spremenilo kaj? Nov prometni zakon? :)) Take akcije lahk pomoje kr veliko pripomorejo varnosti. Sam jih je pa občutno premalo, da bi se kje poznalo.

LP

Kot sem rekel: sem za take akcije. Mogoce bodo resile kako zivljenje.

Kaj bi resilo situacijo? Ljudje sami. Ce jim bo do tega. Ce ne pa ne. Sej kul. Dobra misel, ce nic drugega.

Mi je pa res grozno brat ta topic. Namesto, da bi vsi pozdravli to idejo, pa ni vazno kako neuspesna in coperisticna naj ze je... Fantje probavajo nekaj naredit. Nekaj spremenit na boljse. Mislim, da bi jih bilo treba podpret. Ce ne zarad sebe in SS motorjev, pa zarad tega k naj bi skupi drzal in k smo vsi v istem shitu.

lp j

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil na enem žegnanju motorjev. Je župnik rekel ''..lahko žegnam tudi z gasilsko cisterno, ampak če v glavi ni porihtano, se žegen ne bo prijel...''.

Torej: trezna glava in telo. Nalepka je pa tista pika na i.

Akcija je pa vsekakor dobro zastavljena. Ampak kaj, ko bodo nalepko nosili tisti, ki že tako vozijo po predpisih, divjaki je pa niti videli ne bodo.

Sicer pa je namen že napol dosežen, -o tem se govori.

Na 24ur.com je eden zapisal ''a zdaj bomo pa v avtih morali gledati levo-desno, če ni kakega motorista?''. En tak povprečen odziv. In tako nekateri tudi vozijo, kot konji s plašnicami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!