Skoči na vsebino

Jaz vozim po predpisih


gusti

Priporočene objave

čoperisti se vozjo po predpisih, sam na zborih pa redko kerga vidiš brez piva....

SS-ovci pa vozmo mal hitreje, pa večina, ki jih jaz poznam pije kavice, sokove, redbulle.... ipd.

Potem pa svizec zavije čokolado.

Nekaj utrinkov iz današnjih Medvod:

post-8423-1214076401_thumb.jpg

post-8423-1214076412_thumb.jpg

post-8423-1214076419_thumb.jpg

post-8423-1214076429_thumb.jpg

post-8423-1214076442_thumb.jpg

post-8423-1214076454_thumb.jpg

post-8423-1214076465_thumb.jpg

post-8423-1214076478_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: ...TO BO ZIHER FOTOMONTAŽA!!! :eek: :eek: ... mislim, kaj vse zmore fotoshop...,, u nulo si jim zbrisal sokec in dodal pirek... :lol1: :lol1: :lol1: ZDAJ bi moral slikat še kakega čoperista, ki najmanj iz 10 literskega soda žlampa... :cry: :cry: ...sicer pa SREČNO VOŽNJO VSEM! ...in še enkrat BRAVO ČOPERISTI za takšno akcijo... jaz gledam na to predvsem tako, da bo pa morda na račun teh nalepk kak črn naslov manj v kroniki in kak otrok manj brez atija... :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa svizec zavije čokolado.

Nekaj utrinkov iz današnjih Medvod:

Jaz osebno sem včeraj v Ljubljani videl motorista z nalepko "Jaz vozim po predpisih", kako je na prednostno cesto zapeljal ob rdeči luči.

To je bilo pod prvo neumno in smrtno nevarno, da o tem, da je bilo protizakonito in hinavsko (glede na nalepko) sploh ne bom govoril.

Nikar ne bodite bolj papeški od papeža. Oziroma poskrbite kdo nalepko nosi, drugače boste deležni le posmeha in prezira drugih udeležencev v prometu, haska pa ne bo nobenega.

PS. Voznik ni vozil SS motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vozim SS, pijem tudi pivo. Če smo že pri tem spijem tud jegra, vodke, tekilo, ubistvu ko je gverila včas komi stojim :D, ko vozim motor pijem vodo (z okusom če koga zanima).. Vozim hitro, če ne bi, bi si kupil drug motor, sej če ne greš dost hitro ovink ga tud položit ne moreš :), pospeševanje dvovalnika je sploh zakon, včasih zadragam s kom na semaforju, če si drugi tega zaželi itd... Vozim pa po cesti precej previdno (čeprav hitro) ne povzročam kriznih situacij, okol 80% sposobnosti, v naselju vozim počasi (tud ne glih 50 zmer), na nepreglednih ovinkih merkam, če je zje**n asvalt grem z velik rezerve, po mestu ko pička :), edin kar se rinem med avti, pa še to merkam kje, ko je pa dober asvalt in cesta pregledna pa koker mi pamet in gume pustijo :D

Mislem da velika večina SS raket vozi tako in zdej silit vse da vozijo "po predpisih" je totalna bedarija, če si kupiš raketo veš zakaj si jo, se pa strinjam da je zmer treba vozit z mislijo, da nisi sam v prometu in bol gledat kje bo kak avto pred tebe zapeljal, kot pa če te pičke gledajo na trolebus postaji :) (pa vseen včas poškilim :D)

Uf kaj sem zdej vse nabil :D

PS Letos nisem mel še nit ene krizne situacije v 5k km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa svizec zavije čokolado.

Nekaj utrinkov iz današnjih Medvod:

Dragi moj, boš moral prebrati kaj sem napisal :winkiss: potem pa palamudri tukej...

da pa nebo pretežko še enkrat prebrati, z veseljem ponovim trditev in ti jo argumentiram : SS-ovci pa vozmo mal hitreje, pa večina, ki jih jaz poznam pije kavice, sokove, redbulle.... ipd.

zgornji stavek pomeni to, da večina motoristov, ki jih jaz osebno poznam, sepravi precej forumašev, ki se oglašajo v temi 125ke javte se + vsi kolegi s katerimi se vozim (ki niso na motosvetu) + fotr in njegovi kolegi s katerimi se vozi... za nas VELJA moja trditev, to so tudi motoristi, ki jih poznam... vsii ti smo vozniki SS oz. ST motorjev. Za ljudi, ki jih pa nepoznam, pa nedam roke v ogenj.... (sploh pa sem napisal večina)... tk oda šššššš

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa svizec zavije čokolado.

Nekaj utrinkov iz današnjih Medvod:

Jej, verjetno cel dan skakal s fotoaparatom, da si lahko na Motosvet te slikce prilimal :rolleyes:

No pa tudi če ne, da se razumemo, sam osebno itak sploh ne pokusim alkohola, ne kadar sem na motorju, kakor tudi sicer ne.. O folku, ki pa pije in vozi, pa imam svoje mnenje, ki ni dovolj lepo, da bi ga razlagal tu na motosvetu prav tako pa mislim, da na motor tudi "samo en pir" ne sodi, ker ne bo človeka ubilo, če bo takrat pač spil sok ali vodo, pa nima veze s kakšnim motorjem je prišel..

Vsekakor mi je jasno, da vozniki vseh motorjev žal posegajo po alkoholu ampak še vedno pa se bolj nagibam k začetni trditvi in to je, da na furcah ko se ustaviš na pijači, pauzi, wcju, neprimerno večkrat vidiš s kriglom v roki razne čoperiste, kakor voznike super športnih motociklov. Pa tudi na okoliških motozborih je taka slika, za drugje pa pač ne vem, ker motozborov ne maram in grem raje v nedeljo dopoldne na izlet do Grobnika pogledat kaj dogaja, kot da bi v soboto pijančeval na motozboru in bil še pol naslednjega ali cel naslednji dan bogi. :grim

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vozim SS, pijem tudi pivo. Če smo že pri tem spijem tud jegra, vodke, tekilo, ubistvu ko je gverila včas komi stojim :D , ko vozim motor pijem vodo (z okusom če koga zanima).. Vozim hitro, če ne bi, bi si kupil drug motor, sej če ne greš dost hitro ovink ga tud položit ne moreš :) , pospeševanje dvovalnika je sploh zakon, včasih zadragam s kom na semaforju, če si drugi tega zaželi itd... Vozim pa po cesti precej previdno (čeprav hitro) ne povzročam kriznih situacij, okol 80% sposobnosti, v naselju vozim počasi (tud ne glih 50 zmer), na nepreglednih ovinkih merkam, če je zje**n asvalt grem z velik rezerve, po mestu ko pička :) , edin kar se rinem med avti, pa še to merkam kje, ko je pa dober asvalt in cesta pregledna pa koker mi pamet in gume pustijo :D

Mislem da velika večina SS raket vozi tako in zdej silit vse da vozijo "po predpisih" je totalna bedarija, če si kupiš raketo veš zakaj si jo, se pa strinjam da je zmer treba vozit z mislijo, da nisi sam v prometu in bol gledat kje bo kak avto pred tebe zapeljal, kot pa če te pičke gledajo na trolebus postaji :) (pa vseen včas poškilim :D )

Uf kaj sem zdej vse nabil :D

PS Letos nisem mel še nit ene krizne situacije v 5k km :)

Zakaj se te dolenjci in štajerci vedno tak razumemo :hmm: .

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: ...TO BO ZIHER FOTOMONTAŽA!!! :eek: :eek: ... mislim, kaj vse zmore fotoshop...,, u nulo si jim zbrisal sokec in dodal pirek... :lol1: :lol1: :lol1:

Ne!

To so čoperisti, ki si želijo biti super sport :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgornji stavek pomeni to, da večina motoristov, ki jih jaz osebno poznam, sepravi precej forumašev, ki se oglašajo v temi 125ke javte se +

Seveda da ne pijejo alkohola, ker jim ga nikjer ne dajo .... za mladiče pač naj bi kebrov zakon še veljal :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, porkamadona, kje pa piše, da nesmem enega pira spit, če sem žejen. Še po zakonu je to dovoljeno. A je na kateri sliki mogoče kdo, ki pije dva?! En pir je čisto po predpisih. Jaz vozim po predpisih! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, porkamadona, kje pa piše, da nesmem enega pira spit, če sem žejen. Še po zakonu je to dovoljeno. A je na kateri sliki mogoče kdo, ki pije dva?! En pir je čisto po predpisih. Jaz vozim po predpisih! :worship:

Sej nben ne reče da nesmeš enga pira spit .... sam ko so se vsi naslanjali na čoperiste glede pira ... je pač andi1 malo vrnil. Verjamem da SS-ovci množično iščejo fotoaparate zej in so v lovu za čoperisti kako ga žlampajo :grim Humoreska pač :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste smešni... :rolleyes: Dejmo še avtomobiliste obsojat da tisti ki imajo dva kosa plastike več na avtomobilu so krivi za vse nesreče...nima veze al si ss-ovc al čoperist in eni in dugi so lahko psihiči...tip se zakanta lahko s katerco pjan ko maura, al pa s poršejem prleti v steber, oba sta ista idiota... :naughty: zmeri ko prebiram pod to rubriko se samo prepirate kdo je kriv...vsi mamo enako masla na glavi in dokler se tega nebomo zavedali nima veze da se nekdo trudi odpirat temo REŠEVANJA ŽIVLJENJA... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se po mestu začel čisto po omejitvi furat.

Za dijaka so kazni enostavno previsoke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste smešni... :rolleyes: Dejmo še avtomobiliste obsojat da tisti ki imajo dva kosa plastike več na avtomobilu so krivi za vse nesreče...nima veze al si ss-ovc al čoperist in eni in dugi so lahko psihiči...tip se zakanta lahko s katerco pjan ko maura, al pa s poršejem prleti v steber, oba sta ista idiota... :naughty: zmeri ko prebiram pod to rubriko se samo prepirate kdo je kriv...vsi mamo enako masla na glavi in dokler se tega nebomo zavedali nima veze da se nekdo trudi odpirat temo REŠEVANJA ŽIVLJENJA... :headbang: :headbang: :headbang:

Itak, da so avtomobilisti vsega krivi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se po mestu začel čisto po omejitvi furat.

Za dijaka so kazni enostavno previsoke!

Pa so rekli da kazni nebojo imele učinka :naughty: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti pa tole po predpisih. Dejte najprej pred svojim pragom pomest preden se začnete spravljat na SS pa ST pa S.P.

Ravno danes nabasal na enega izmed te branže, ki je skozi naselja peljal okoli 80km/h. Seveda se je konkretno oddaljil, ko pa smo prišli izven naselja in je začela cesta malce vijugat pa hitrost padla na 60km/h in to na odseku, kjer razen enega ovinka (kjer je omejitev 60km/h) lahko brez najmanjših težav z avtom voziš čisto lepo po reglcih. Sem se že začudil kako to, da ima čelado in ne ene izmed tistih čepic ali pa trajne. Ah naj seveda ne pozabim omeniti, da "gospod" ni vozil 1m od levega roba, kot je predpisano ampak ga je bilo polno po celotnem pasu, tako da prehitevanje ni prišlo v poštev. Ah ja, da ne pozabim, bil sem z avtom in se moral po cesti arja-vas - Velenje cijaziti takšnimle sanjačem.

V glavnem enako oviranje prometa kot se ga tu na forumu očita nekaterim (predvsem starejšnim) voznikom osebnih avtomobilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Vožnja motoristov v koloni (postavitev cik-cak), kot vem ni po predpisih. Ampak jo pa vsi prakticirajo, le zakaj? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je veliko varnejša(pogled na cesto, zaviranje v sili,... ) od postavitve ˝račke gredo na potep˝

Je blo retorično vrašanje ;)

Ampak še vedno pa ostaja, da ni po predpisih!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moj, boš moral prebrati kaj sem napisal :winkiss: potem pa palamudri tukej...

Saj vem, kaj si napisal, dragi moj. In imaš prav, ker se razburjaš, ker sem malce zlorabil tvoj post. Oprosti.

Poanta slik je v tem, da se vsi cestarji hvalijo, kako pijejo le sokove in kavo itd.

Velika večina drekpumparjev tudi med potjo pije brezalkoholne stvari, tako kot večina cestarjev. Na zborih pa jih večina pije pivo, ne glede na vrsto motorja. A to se mi zdi OK le v primeru, če imaš že postavljen šotor in imaš namen tam tudi prespati. Zato sem bil tokrat v Domžalah na Zali in Radenski - če bi bil s šotorom, bi bil tudi jaz na pivu.

Če pa vso svojo opremo tovoriš sabo, čelada in jakna sta poleg tebe za mizo, lahko to pomeni le to, da nisi s šotorom, kamor bi vso kramo spravil, ampak se boš še isti dan peljal nazaj (kot so bili primerki, katere sem slikal). V takem primeru pa se mi zdi pitje alkohola precej neodgovorno dejanje, pa naj gre za drekpumparja ali cestarja. In da ne bom preveč pristranski: videl sem tudi kar nekaj cestarje, ki so bili tudi na Zali, pa koka koli in dva celo na Red Bullih. In videl sem tudi drekpumparje na pivu, pa vem, da so šli še isti dan nazaj.

Skratka, drekpumparji in cestarji se v 'pivski kulturi' niti ne razlikujemo. Problem je v tem, da zna to biti hudičevo nevarno. In zna voditi v smrt, kar pa bi jaz rad s trkanjem na vest VSEH udeležencev vsaj malo omilil. Da ne bom preprečil, je menda kristalno jasno vsakemu.

In na koncu še enkrat: Gizmo, tvoj post sem zlorabil v smislu splošno razširjene misli, da drekpumparji samo pijančujemo, cestarji pa ste, kar se alkota tiče, angelčki. Še enkrat se ti opravičujem, nisem imel v mislih le tvojih prijateljev in znancev, ampak vse cestarje.

Vsi vemo, da smo na cestah motoristi precej ogroženi. Zato mislim, da bi morali držati skupaj, ne pa, da se delimo na sekcije, pa podsekcije in naprej na podpodsekcije. Zato tudi na cesti pozdravim vsakega motorista, ne glede na vrsto njegovega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno sem včeraj v Ljubljani videl motorista z nalepko "Jaz vozim po predpisih", kako je na prednostno cesto zapeljal ob rdeči luči.

Drugič pripiši še uro, kraj in registrsko številko. Da bi ga slikal, bi bilo verjetno premalo časa. Ga bom poiskal in ga fino okurcal.

Veste, pred časom sem nekje prebral, kako je Jankovič zjutraj s svojim mercedesom peljal v službo: kako da je divjal in izsiljeval vse okoli sebe. Reakcija ljudi, ki so to brali, je bila razumljiva: baraba, si privošči, brigajo njega drugi ljudje in predpisi! A pri celi stvari se pojavlja en sam problem; Jankoviča v službo vozi šofer s službenim BMW-jem. Torej je bilo tisto pisanje čista laž in le poizkus blatenja nekega človeka. Papir pač marsikaj prenese.

Da ne bo nesporazumov: ne trdim, da marko55 laže, daleč od tega. Čisto možno, da je videl kaj takega, kar opisuje. A s tako malo podatki, kot jih je napisal, si kaj dosti ne moremo pomagati. Saj vendar lahko vsak napiše: sem videl takega, je naredil to pa to. Pa čeprav ne bi bilo res. Kajti če nekdo nekoga nekaj obtoži, mora za svojo obtožbo tudi dodati dokaze, sicer je vse skupaj eno navadno klevetanje (če se prav spomnim, tako trdi Rimsko pravo).

Zato vse forumaše prosim: če vidite katerega z nalepko, kako na cesti dela neumnosti, sporočite datum, uro, kraj in registracijo tega tipa. Če je možno, dodajte sliko. Morda bi lahko za te objave odpri nov topic, da bodo bolj na očeh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato vse forumaše prosim: če vidite katerega z nalepko, kako na cesti dela neumnosti, sporočite datum, uro, kraj in registracijo tega tipa. Če je možno, dodajte sliko. Morda bi lahko za te objave odpri nov topic, da bodo bolj na očeh.

Če ima nalepko ali ne ... vse motoriste, ki počnejo takšne ali drugačne bedarije je treba privezat na sramotilni steber. Če motorista skurca en iz avtomobila si verjetno misli "ko jebe tega škatlarja" če ga pa skurca drug motorist, se pa mogoče vsaj malo, čisto majčkeno, zamisli tut nad samim sabo (razen če ga razganja od ega in ponosa, za tiste bo pa že mati narava poskrbela, kot je bilo že rečeno)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti pa tole po predpisih. Dejte najprej pred svojim pragom pomest preden se začnete spravljat na SS pa ST pa S.P.

Ravno danes nabasal na enega izmed te branže, ki je skozi naselja peljal okoli 80km/h. Seveda se je konkretno oddaljil, ko pa smo prišli izven naselja in je začela cesta malce vijugat pa hitrost padla na 60km/h in to na odseku, kjer razen enega ovinka (kjer je omejitev 60km/h) lahko brez najmanjših težav z avtom voziš čisto lepo po reglcih. Sem se že začudil kako to, da ima čelado in ne ene izmed tistih čepic ali pa trajne. Ah naj seveda ne pozabim omeniti, da "gospod" ni vozil 1m od levega roba, kot je predpisano ampak ga je bilo polno po celotnem pasu, tako da prehitevanje ni prišlo v poštev. Ah ja, da ne pozabim, bil sem z avtom in se moral po cesti arja-vas - Velenje cijaziti takšnimle sanjačem.

V glavnem enako oviranje prometa kot se ga tu na forumu očita nekaterim (predvsem starejšnim) voznikom osebnih avtomobilov.

Sicer te razumem, da te to pojezi, bi mene prav tako, ampak naj pa vseeno pripomnim, da je vožnja 1m od roba cestišča predpisana samo za cesto, kjer ni dveh pasov, oziroma za kolesa z motorjem. Za motorna kolesa je predpisano, da morajo voziti po sredini voznega pasu.

Bi pa seveda pričakoval od takega osebka, ki se po cesti vleče kot megla, da je pač toliko uvideven in se malce umakne k robu in spusti hitrejšega naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!