Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Če zanese koga pot mimo, ... dogajalo se bo !!!

:yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212620473_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cejt si moras uzet na vsake dva tanka, to je pa cca 500km :) ne vem ce bo dovolj enkrat na let.

heh stari mislš,da se men to da? Dejga srat :) Mislm,da ne bo nič narobe,če jo namažeš enkat na sezono tud če se ne vem kje vozš toj motor to more delat to je narejen za vse razmere :)

Jst sm zanč mojo ketno namazu po ene treh letih cca.tm 10tisoč prevoženih pa je pred mazanjem delala ko urca.No zdej je namazana ampak ne čutim nobene razlike.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh stari mislš,da se men to da? Dejga srat :) Mislm,da ne bo nič narobe,če jo namažeš enkat na sezono tud če se ne vem kje vozš toj motor to more delat to je narejen za vse razmere :)

Jst sm zanč mojo ketno namazu po ene treh letih cca.tm 10tisoč prevoženih pa je pred mazanjem delala ko urca.No zdej je namazana ampak ne čutim nobene razlike.

Brez skrbi da boš občutil razliko zelo močno jo boš občutil in to na denarnci, ker boš menjal ketno enkrat prej

kot pa jaz in ostali ki vestno skrbimo za njo.

Ampak hej če maš denar............ knonck yourself out...........

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

lepo da se imate fajn tud na moj račun :boobies:

Sporočam, da se javljam v živo iz Črne gore, kamor sem peljala na sprehod svojo hondo, sama sem šla pa na veliko pečenega mesa, ker mi ribe ne dišijo.

Lp,

mary

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Užvaj, pa na kuma (type montenegro) ne pozabi! :yea1:

Dragi moji,

lepo da se imate fajn tud na moj račun :boobies:

Sporočam, da se javljam v živo iz Črne gore, kamor sem peljala na sprehod svojo hondo, sama sem šla pa na veliko pečenega mesa, ker mi ribe ne dišijo.

Lp,

mary

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

lepo da se imate fajn tud na moj račun :boobies:

Sporočam, da se javljam v živo iz Črne gore, kamor sem peljala na sprehod svojo hondo, sama sem šla pa na veliko pečenega mesa, ker mi ribe ne dišijo.

Lp,

mary

Svinjska ribica spada med morske, jezerske al potocne ribe? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene pa zanima na kolk obratov kej prestavljate svoje hondice? Jst ponavad nažgem do ene 5-6 tisoč pa prestavm.A dosti terate v rdeče polje? A je to škodljivo za motor,če preveč navijaš obrate oz.se voziš z visokimi obrati?

Pa a je normalno,da začnem čutit tresljaje po ene 2 urah vožnje pod ritjo? Mislm,ko pridem včasih z motorja mi v rokah seka elektrika,mislim v rokah imam ful statične elektrike? Zadnje cajte se mi zdi da moj motor nekam preveč vibrira pod zicom(sploh v delovanju visokih obratov),k mobitel :)

Popravljeno . Popravil jaka78
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene pa zanima na kolk obratov kej prestavljate svoje hondice? Jst ponavad nažgem do ene 5-6 tisoč pa prestavm.A dosti terate v rdeče polje? A je to škodljivo za motor,če preveč navijaš obrate oz.se voziš z visokimi obrati?

Pa a je normalno,da začnem čutit tresljaje po ene 2 urah vožnje pod ritjo? Mislm,ko pridem včasih z motorja mi v rokah seka elektrika,mislim v rokah imam ful statične elektrike? Zadnje cajte se mi zdi da moj motor nekam preveč vibrira pod zicom(sploh v delovanju visokih obratov),k mobitel :)

Jaz nimam teh problemov, je pa res, da imam 1000 kubikov, ker mi je bila na testni vožnji 600-ka skoz na ta rdečih. Kar se tiče izkoriščenosti motorja, najbolje da prestaviš po krivulji max navora. Kar se tiče tresljajev nimam pojma, jaz tega ne poznam.

pa lepo pozdravljeni nazaj, na žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene pa zanima na kolk obratov kej prestavljate svoje hondice? Jst ponavad nažgem do ene 5-6 tisoč pa prestavm.A dosti terate v rdeče polje? A je to škodljivo za motor,če preveč navijaš obrate oz.se voziš z visokimi obrati?

Pa a je normalno,da začnem čutit tresljaje po ene 2 urah vožnje pod ritjo? Mislm,ko pridem včasih z motorja mi v rokah seka elektrika,mislim v rokah imam ful statične elektrike? Zadnje cajte se mi zdi da moj motor nekam preveč vibrira pod zicom(sploh v delovanju visokih obratov),k mobitel :)

Ti malo :l_01::D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti malo :l_01::D?

hehe mal pa res :) sej ne,res me zanima kako šaltat motor da bo imel najmanjšo porabo.

Popravljeno . Popravil jaka78
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mal pa res :) sej ne,res me zanima kako šaltat motor da bo imel najmanjšo porabo.

POTEM JE NAJBOLJŠE DA GA SPLOH NE ŠALTAŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe mal pa res :) sej ne,res me zanima kako šaltat motor da bo imel najmanjšo porabo.

jao jao jao

ko boš naslednjič doma peku pomfri, šparaj tisto olje, vlij v motor in se pejd peljat.

ful majhna poraba v takem primeru.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,mene pa zanima na kolk obratov kej prestavljate svoje hondice? Jst ponavad nažgem do ene 5-6 tisoč pa prestavm.A dosti terate v rdeče polje? A je to škodljivo za motor,če preveč navijaš obrate oz.se voziš z visokimi obrati?

Pa a je normalno,da začnem čutit tresljaje po ene 2 urah vožnje pod ritjo? Mislm,ko pridem včasih z motorja mi v rokah seka elektrika,mislim v rokah imam ful statične elektrike? Zadnje cajte se mi zdi da moj motor nekam preveč vibrira pod zicom(sploh v delovanju visokih obratov),k mobitel :)

si mogoče razmišljal da motociklizem ni za pussye, ker po 2 urah čutiš tresljaje pod ritjo :closedeyes:

hehe mal pa res :) sej ne,res me zanima kako šaltat motor da bo imel najmanjšo porabo.

doma v garazi ga glej :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče razmišljal da motociklizem ni za pussye, ker po 2 urah čutiš tresljaje pod ritjo :closedeyes:

doma v garazi ga glej :whistle:

:trance_27_notworthy:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!