Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Kdo ima žilco dajat ocene - naj se javi in obrazloži zakaj trance_28_offtopic.gifblink.giftwak.gif

pa meni se lahko tudi javi, ne rabi razlagat nic, sam da ga vprasam, ce zeli, da se skinem dol z motosveta.

evo joske, :boobies: v zivo jih zihr premal vid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nimam CBFke,ampak kar se tiče teh minusov,mislim,da je to ocenjevanje ena izmed največjih bedarij,kar so si jih lahko lastniki foruma izmislili!!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nimam CBFke,ampak kar se tiče teh minusov,mislim,da je to ocenjevanje ena izmed največjih bedarij,kar so si jih lahko lastniki foruma izmislili!!! :angry:

Ni kej, forum je tak kt lastniki. In verjetno ga noben prav dolgo v resnici ne mara ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

pozdravljeni !

Ali gre kdo od vas 7.8 v Cazin?

žal še u službi, zadnji dan, pole pa tri tedne fraj :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A se dostikrat dobite, sedaj sem tudi jaz lastnik nove CBF pa me zanima? Sicer je letos že malo pozno :hmm: pa za drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dostikrat dobite, sedaj sem tudi jaz lastnik nove CBF pa me zanima? Sicer je letos že malo pozno :hmm: pa za drugo leto.

Hkje ni pozno, po rundi grem na bolniško za 10 dni potem pa ponovim vajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je uspelo opraviti "utekalne" kilometre, "nulti" servis pa bo počakal na drugo sezono. Dvomim da bom letos še nabral kaj kilometrov :hmm: . Na zimsko spanje pa mopeda še nisem dal :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A se dostikrat dobite, sedaj sem tudi jaz lastnik nove CBF pa me zanima? Sicer je letos že malo pozno :hmm: pa za drugo leto.

Da, drugo leto bo vsekakor plodno leto. V planu je prvomajska yuga s Titovimi bunkerji, za dopust Korzika ali Sardinija. Vmes pa vsepovsod, upam da me končno odnese tudi v Dolomite.

V glavnem, na motorju je lepo :) Pa kateri koli je, važno da se pelje.

Božiček, prinesi mi nove motoristične škornje. Ne bodi škrt, naj bodo daytona ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz bi pa zaželu vsem cbfkam in lastnikom(cam), lepe praznike in veliko varnih kilometrov v sezoni 2011.:yea1:

P.S.:Mene že vse srbi, jo že dolgo nisem pelu na špancir :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Vsem lep pozdrav

Moja CBF-ka že čaka spomladanske dneve in upam da se vam bom letos pridružil na kakem srečanju in izletu

LP

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Moja honda tudi že čaka :)

Se vidimo!

Moja že teče!

Obračam se na vas za informacijo.

Zanima me ali je že kdo zamenjal sprednji zobnik?

Če, kakšni so rezultati, padejo obrati pri potovalni hitrosti (100-120)?

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moja že teče!

Obračam se na vas za informacijo.

Zanima me ali je že kdo zamenjal sprednji zobnik?

Če, kakšni so rezultati, padejo obrati pri potovalni hitrosti (100-120)?

lp Marjo

Živjo,

pozen odgovor, smo na zimskem spanju... Imam letnik 2008, še ni bilo treba menjati sprednji zobnik (30.000km). Tudi zadnjega še nikoli. Če ne rabiš menjati zaradi obrabe, ampak zaradi povečanja zmogljivosti motorja, ti priporočam nakup drugega motorja :)))

Jaz se rada vozim v hribe - po asfaltu seveda, fejst zavita cesta, klanc. Če bi menjala sprednji zobnik na kej večjega, bi bilo verjetno kot bi šla na fejzerko - skoz bi morala prestavljat. Samo če se voziš samo po hitrih cestah, pa ja, se splača? A nima že zdej mal obratov? Vsaj v primerjavi s cestaki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

pozen odgovor, smo na zimskem spanju... Imam letnik 2008, še ni bilo treba menjati sprednji zobnik (30.000km). Tudi zadnjega še nikoli. Če ne rabiš menjati zaradi obrabe, ampak zaradi povečanja zmogljivosti motorja, ti priporočam nakup drugega motorja :)))

Jaz se rada vozim v hribe - po asfaltu seveda, fejst zavita cesta, klanc. Če bi menjala sprednji zobnik na kej večjega, bi bilo verjetno kot bi šla na fejzerko - skoz bi morala prestavljat. Samo če se voziš samo po hitrih cestah, pa ja, se splača? A nima že zdej mal obratov? Vsaj v primerjavi s cestaki...

Hvala, bolši pozno kot nikoli!

Na moji CBF-k letnik 07 62.000 km še nisem zamenjal nobenega zobnika-pri servisu na 60.000 ni bilo potrebno.

Kot sem napisal, me le malček motijo "visoki" ne vzet dobesedno obrati pri potovalni hitrosti tam okoli 100-120 ki so okoli 4500. Če bi jih malček znižal, bi bilo super.

Na žalost, če hočem kam prit,moram uporabljat AC, se pa rad vozim po ovinkatih cestah. Mislim, tudi če bi povečal prvi zobnik (ali zmanjšal zadnjega ) CBF-ka ne bi bilo potrebno pogosta menjava prestav, saj že zdaj skoraj ne uporabljam prve tri, saj ostale vlečejo skoraj povsod ( govorim za normalno turistično vožnjo ).

O, bom zamenjal CBF-ko, ko bom dobil motor, ki mi bo pašal, mislim, da ga imam že videnega iste znamke, samo moram počakat, da bom videl koliko € me bo stalo.

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, bolši pozno kot nikoli!

Na moji CBF-k letnik 07 62.000 km še nisem zamenjal nobenega zobnika-pri servisu na 60.000 ni bilo potrebno.

Kot sem napisal, me le malček motijo "visoki" ne vzet dobesedno obrati pri potovalni hitrosti tam okoli 100-120 ki so okoli 4500. Če bi jih malček znižal, bi bilo super.

Na žalost, če hočem kam prit,moram uporabljat AC, se pa rad vozim po ovinkatih cestah. Mislim, tudi če bi povečal prvi zobnik (ali zmanjšal zadnjega ) CBF-ka ne bi bilo potrebno pogosta menjava prestav, saj že zdaj skoraj ne uporabljam prve tri, saj ostale vlečejo skoraj povsod ( govorim za normalno turistično vožnjo ).

O, bom zamenjal CBF-ko, ko bom dobil motor, ki mi bo pašal, mislim, da ga imam že videnega iste znamke, samo moram počakat, da bom videl koliko € me bo stalo.

lp Marjo

Ti rabis skuterja z avtomatskim menjalnikom pa veliko navora :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem menjal zadni zobnik na CBFjki (ko sem jo še imel) in sem dal za en zob večjega ker za dva ga nisem dobil. To se je po izračunu poznalo za cca. 4% (to je približno toliko kot med novo gumo in znucano gumo)

Pri yamahi (80 HP) sem pa dal zadaj en zob večjega spredaj pa en zob manšega se pa spomnim, da se je kar poznalo. Mašina se je pa man matra... Poraba ista pri normalni vožnji.

Je pa bol potegnu... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst sem ZA da se en dan dobimo na vožnji in obveznem postanku pri Vikiju na Črnem kalu

LP

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!