Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Prodaja se čudovita, malenkost popraskana (samo bočna plastika), s 1000 km, rdeča, z ABS, 1. reg marec 2010, Honda CBF 600 SA. S ploščo, kufrom (poškodovan), mislim, da ogrevanimi ročkami, kupljena v AS Domžale. Tam bo v kratkem tudi na ogled in voljna za nakup.

Kontaktirate me lahko na s @ aufbix.org .

post-19673-0-68104200-1333382136_thumb.jpgpost-19673-0-99265500-1333382111_thumb.jpg

post-19673-0-85807600-1333382249_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

No kaj je zdaj, se kaj vozite? Jaz sem tudi žal bivša CBFka, žal tudi bivša Honda... Je bilo ful lepo. Je pa zdaj čisto drugače lepo. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa svoje cb900f ne dam.

razumem tiste ki presaltajo na bmw potovalca al pa goldwinga, ne pa tistih ki gredo na plasticarja ali pa podoben motor kot so ga sedaj vozil. to se mi zdi izguba casa al pa sminkiranje, vsako drugo sezono nov motor, u jea.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa svoje cb900f ne dam.

razumem tiste ki presaltajo na bmw potovalca al pa goldwinga, ne pa tistih ki gredo na plasticarja ali pa podoben motor kot so ga sedaj vozil. to se mi zdi izguba casa al pa sminkiranje, vsako drugo sezono nov motor, u jea.

Plastičarja?? Kaj je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha, pol me razumeš? Jaz še vedno trdim, da je Honda CBF neki najbolj fletnega, lepe spomine sem pustila gor. Hudo mi je bilo pri srcu, ko je odšla...

Tudi tista HISS lučka, ki utripa v temni noči, pravi da je to motor s srcem, ki utripa za voznika...

Ampak, zdaj je drugače. Ne boljše, ne slabše, samo drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha, pol me razumeš? Jaz še vedno trdim, da je Honda CBF neki najbolj fletnega, lepe spomine sem pustila gor. Hudo mi je bilo pri srcu, ko je odšla...

Tudi tista HISS lučka, ki utripa v temni noči, pravi da je to motor s srcem, ki utripa za voznika...

Ampak, zdaj je drugače. Ne boljše, ne slabše, samo drugače.

Mary, ne se sekirat :grrr . Jaz sem tudi šel iz ST na SS oz. na plastičarja kot ga nekateri poimenujejo in ugotovil, da je to to :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mary, ne se sekirat :grrr . Jaz sem tudi šel iz ST na SS oz. na plastičarja kot ga nekateri poimenujejo in ugotovil, da je to to :grim .

O bikez :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel kdo do Paklenice ta vikend? Petek in nedelja vredu kažeta kar se vremena tiče... Gredo tudi drugi motorji - ne se šparat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej cbf-jaši, zanima me ali ima oziroma kateri ve kje bi dobil najbolj ugodno levo sprednjo stransko(bočno) plastiko za cbf 1000 sa letnik 2010, črne barve.

Original je draga kod žafran preko 300€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej cbf-jaši, zanima me ali ima oziroma kateri ve kje bi dobil najbolj ugodno levo sprednjo stransko(bočno) plastiko za cbf 1000 sa letnik 2010, črne barve.

Original je draga kod žafran preko 300€.

Živjo nordkap :) Ja kaj si pa delal na plastiki?

Če ni nič, potem ne rabiš menjat, daj nalepko gor. Popravljat se ne splača, mogoče ti jo lahko nekdo (zves na PM) odlije, pa jo poštrihaš sam - dela polno, prišparaš niti ne.

Kupiš novo preden prodaš, pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo nordkap :) Ja kaj si pa delal na plastiki?

Če ni nič, potem ne rabiš menjat, daj nalepko gor. Popravljat se ne splača, mogoče ti jo lahko nekdo (zves na PM) odlije, pa jo poštrihaš sam - dela polno, prišparaš niti ne.

Kupiš novo preden prodaš, pa je?

zravn bi bla Mary pa bi vidla, sem reševal sebe pa Klemna, pa jo je plastika skupla, saj mam poflikano in je tako kot , da ni nič, sam vseen original je original, jeb ga.

Ej HISS lučke se pa ne prodaja, saj veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zravn bi bla Mary pa bi vidla, sem reševal sebe pa Klemna, pa jo je plastika skupla, saj mam poflikano in je tako kot , da ni nič, sam vseen original je original, jeb ga.

Ej HISS lučke se pa ne prodaja, saj veš.

Boš kej okoli z motorjem hodil, da si jaz to ogledam? V soboto gremo po vsej verjetnosti do Raceland-a...

Hja, sej veš da mi je žal za vaš potep, no, pa še s poroko ne bo nič :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš kej okoli z motorjem hodil, da si jaz to ogledam? V soboto gremo po vsej verjetnosti do Raceland-a...

Hja, sej veš da mi je žal za vaš potep, no, pa še s poroko ne bo nič :smoke:

Se zna zgodit, da jo pripičim kaj, kk misliš , da ne bo kaj s poroko, jaz pa že vse parajt mam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zna zgodit, da jo pripičim kaj, kk misliš , da ne bo kaj s poroko, jaz pa že vse parajt mam.

Bom koga drugega naštimala... Ta je preveč mečkal... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dragi mimoidoči in zagrizenci,

v nedeljo bo vsaj 1 član na Hondi CBF. Pa že imamo neko skrito vez...

Če koga zanima prijetno preživet izlet na motociklih, v odlični prijateljski družbi, sami dobrovoljčki-nealkoholiki,

lepo vabljeni!

Ko bo znan čas in kraj zbora, sporočim!

:OK: se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja:

"zbor 8.30 - 9.00 h OMV Radovljica

čez Avstrijo do Cortine, tam naredimo krog po okoliških prelazih in

se vrnemo čez Tolmezzo domov."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!