Skoči na vsebino

Klub CBF


Trbiz

Priporočene objave

Po nekem kanalu sem slišala, da se tukaj nič ne dogaja. To sploh ni res :winkiss:

Moj motor pripravljam na novo sezono v družbi kluba CBF.

Moji slečeni CBFki sem vrnila sredinski del maske, luč, šajbo in špeglce. Naj omenim, da so špegli zelo priročni na parkirplacu, ko snamem čelado. Tako si lahko razmršim lase, ki so se kuhali pod "havbo". :rolleyes:

Lep pozdrav!

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem mary, ker tut js pripravljam motor na novo (prvo) sezono s Klubom CBF :)

Dodatek, ki je bil na vrhu spiska, je bila seveda zadnja strehca, da ne bo amortizer več tako umazan, pa še ful mi je lepa :).

Aja pa oprostite, ker je motor malo umazan in ker je slika slaba. Motorja pri -15 pač raje ne perem, slikano pa je z mobitelom v temi, tako da je še kar spodobna slika pomoje :).

Če koga kaj več zanima o strehci, naj piše na PM :)

dsc00454.jpg dsc00455.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa geldam skozi okno in opazujem ta novi sneg kdaj bo skopnel mislim ,da bo še kar nekaj časa preden bom naredil kako furo slika dosti pove!

post-20015-1232019096_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem mary, ker tut js pripravljam motor na novo (prvo) sezono s Klubom CBF :)

Dodatek, ki je bil na vrhu spiska, je bila seveda zadnja strehca, da ne bo amortizer več tako umazan, pa še ful mi je lepa :).

Aja pa oprostite, ker je motor malo umazan in ker je slika slaba. Motorja pri -15 pač raje ne perem, slikano pa je z mobitelom v temi, tako da je še kar spodobna slika pomoje :).

Če koga kaj več zanima o strehci, naj piše na PM :)

dsc00454.jpg dsc00455.jpg

Luškana zadeva Zeus,kolko jourotu si pa ponucu zanjo in kje si jo kupu,če ni seveda skrivnost :worship: :whistle:

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa geldam skozi okno in opazujem ta novi sneg kdaj bo skopnel mislim ,da bo še kar nekaj časa preden bom naredil kako furo slika dosti pove!

Pridi,k nam na goriško,tuki je sonce in 10 stopinj nič snega,prava pomlad :naughty:

Zeus hvala za PM

LP Pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Se reče V PROSTEM TEKU.... Drugače pa ne bo dolgo tak znak, vsaj upam! Pa veliko sončnih ovinkov v 09 vsem CBF-kam in njihovim voznikom! (krizapakartrajainprehajavmrzlicobrrrrm) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kable sem potegnila, masko mam gor. Še blatnik morm zrihtat. Sem opazila, da sem ga narobe gor dala. Čakam da mi kdo s fleksarco matico odstrani. Ker morm na tisto mesto prisraufat blatnik. Pridobim 3mm, pa bo strešca nad ketno stala tm k mora. Kdo je naredu blatnik????? Sem pricakovala, da bo tko narejen, da ga lahko dam gor brez orožnega lista.

Glede vremena pa nc bat. Bo kasneje tok večja vnema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao vsem. Vreme nam danes res ni naklonjeno, ampak včeraj je blo pa suhu in sem mojo CBF-ko peljal mal na sprehod :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao vsem. Vreme nam danes res ni naklonjeno, ampak včeraj je blo pa suhu in sem mojo CBF-ko peljal mal na sprehod :naughty:

Fouš sem ti. Ampak zdej pa res samo čakam da neha snežiti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem. V soboto sem postal lastnik tri leta stare črne CBF 600. Naredil sem prvih 30 km

iz Krškega do doma. Do sedaj sem imel BMW 650f in sem zadovoljen z njim. Upam, da bo tako

tudi naprej. V pričakovanju lepega vremena.

Srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Kaj je cbf-ovci vas je zametlo pri nas noro sneži ga je že okoli 50cm tako, da ga komaj sproti odmetujem.Lep snežen pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fouš sem ti. Ampak zdej pa res samo čakam da neha snežiti :whistle:

Rekla sem, da čakam, da NEHA snežiti, ne pa se še več usuje z neba. Zeus?????!!!!!??? Kaj delaš tam gor? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kable sem potegnila, masko mam gor. Še blatnik morm zrihtat. Sem opazila, da sem ga narobe gor dala. Čakam da mi kdo s fleksarco matico odstrani. Ker morm na tisto mesto prisraufat blatnik. Pridobim 3mm, pa bo strešca nad ketno stala tm k mora. Kdo je naredu blatnik????? Sem pricakovala, da bo tko narejen, da ga lahko dam gor brez orožnega lista.

Glede vremena pa nc bat. Bo kasneje tok večja vnema.

a ti ni bolj enostavno mal zvit tisti nosilc...predvidevam da je tisti del nad ketno mal navzven....se pravi zviješ nosilec mal navznoter (proti verižniku)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekla sem, da čakam, da NEHA snežiti, ne pa se še več usuje z neba. Zeus?????!!!!!??? Kaj delaš tam gor? :BUA:

Kaj delam...letos se še nisem nič smučal pa sem ga mal naročil :D. Ne skrbi, konc marca bo že dobr ;). Lansklet ste mel že januarja dobr pa se ni noben prtožvou, letos morm še mal drugim ustreč :D

Šalo na stran, mislm da mamo vsi "mototožje" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da se ni krize!

Pr ns se postar v breg prpele tut v takem vremenu :photo: :alien1: :ninja: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ni bolj enostavno mal zvit tisti nosilc...predvidevam da je tisti del nad ketno mal navzven....se pravi zviješ nosilec mal navznoter (proti verižniku)

upam da nisi vzel to kot kritiko, blatnik je super. Samo matico bo se zmer treba pofleksat. Nocem nicesar zvijati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da nisi vzel to kot kritiko, blatnik je super. Samo matico bo se zmer treba pofleksat. Nocem nicesar zvijati.

ne ga srat...maš moj telefon v profilu..pokliči ti bom razloži,lškoda rezat matico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ga srat...maš moj telefon v profilu..pokliči ti bom razloži,lškoda rezat matico

Ok, cez vikend se bom lotila tega, pa te poklicem. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je izkazalo, da bom kar čez matico dala. Sam daljši šrauf grem jutri kupit, pa ga bom zašravfala z druge strani.

A je mogoče kdo od CBF-k zainteresiran za kak kofe? Se čmo kej dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je izkazalo, da bom kar čez matico dala. Sam daljši šrauf grem jutri kupit, pa ga bom zašravfala z druge strani.

A je mogoče kdo od CBF-k zainteresiran za kak kofe? Se čmo kej dobit?

Ampak ti Mary si pa faca! Prov rad bi te vidu, kako šraufaš in se z orodjem v roki sučeš okrog motorja. Kwa si "slika"!!

Jst bi bil zainteresiran za kofe in zate, samo problem je, k' nimam CVF-ke... :angry: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!