Skoči na vsebino

Klub CBF


Trbiz

Priporočene objave

Jst bi sol, sam se ne vem ker dan, ker bi rad odpru tut kolesarsko sezono :P

hehe, to j pa čist tvoja odločitu... no sj če se bo š kdo javo... drgč pa na kolo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, to j pa čist tvoja odločitu... no sj če se bo š kdo javo... drgč pa na kolo :P

Bo, sigurno se bo kdo javil. Malo počakaj, imamo slab odzivni čas. Brane vem, da je zihr za akcijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo, sigurno se bo kdo javil. Malo počakaj, imamo slab odzivni čas. Brane vem, da je zihr za akcijo :)

oki doki, pol pa čakam :) ni panike... jst se grm pelkat dns uglavnm... no uf hehe hkukr vsak dan :naughty: :whistle: se kdo pridruži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki doki, pol pa čakam :) ni panike... jst se grm pelkat dns uglavnm... no uf hehe hkukr vsak dan :naughty: :whistle: se kdo pridruži?

Jaz ne :) Zame je se malo premrzlo. Pazim na svoje organe, ker jih bom rabila za se kaj drugega, kot za prevazanje na motorju :)

Bom vse not prinesla, tu ni skrbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je padlo spet 220km... šla mal na obalo pogledat :)

tuki pa fočk na ridah nazaj grede :P me je že tema ujela :blush:

post-11135-1234548094_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je padlo spet 220km... šla mal na obalo pogledat :)

tuki pa fočk na ridah nazaj grede :P me je že tema ujela :blush:

post-11135-1234548094_thumb.jpg

:worship: lep vreme, jaz pa vročino u glav :headbang: Upam, da mi jutri mine, da grem vsaj en krog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: lep vreme, jaz pa vročino u glav :headbang: Upam, da mi jutri mine, da grem vsaj en krog

ma ja super j blo, jst sm mogla izkoristit k zdej vikend bl kot ne ceu delam, tko d bo bl švoh... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o superca... jst pa dns nažalost u šihtu, ma pej bom jutr pop nadoknadla :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vas že kaj mika vreme se je zrihtal samo še malo bolj toplo pa jo pičmo kam bo prva fura?Upam ,da se kmalu vidimo in se nekam zapeljemo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi kilometri danes po lanskem karambolu 6.10 zelo mešeani občutki.Se jutri kam zapeljemo?

...brez strahu, ampak z rešpektom!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!