Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Zaenkrat gre vse po planu, a gre kdo zraven ? :kva2::yea1:

a je bilo po planu???

koliko družbe si imela???

kakšna je bila družba???

a si kaj plavala???

kakšna je voda polek tega, da je slana???

... ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bilo po planu???

koliko družbe si imela???

kakšna je bila družba???

a si kaj plavala???

kakšna je voda polek tega, da je slana???

... ???

uh, preveč vprašanj, nemogoče na njih odgovoriti v tem stavku! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj zdaj cbf-ovci se bomo kaj zapeljali ali še kar imate zimsko spanje? Nobeden se nič ne oglasi kot bi bili vsi skregani med sabo! Pridite na plan z predlogi za konec tedna kam se zapeljemo ali pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao vsem. matr, letos je pa res bolj slabo. :headbang: kar nekako časa zmanjukje. tko da mam same kratke ture

tud naslednji vikend sem zaseden

mejte se lepo, bomo se pa že najdli in se kam odpeljali :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj cbf-ovci se bomo kaj zapeljali ali še kar imate zimsko spanje? Nobeden se nič ne oglasi kot bi bili vsi skregani med sabo! Pridite na plan z predlogi za konec tedna kam se zapeljemo ali pač ne.

Predvsem je treba poudariti to, da nismo skregani. Res smola, kako se letos nikakor ne moramo ujeti kot lani. Jaz se javim za soboto, bi bila vesela, ce gremo lahko skupaj, ni vazno koliko nas pride, pac cimvec, ker je lepo z vami. Zelim si pa malo na avstrijsko hribovje, to je pa bolj vajino podrocje, vama zaupam, da bosta naredila super plan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo bom mal prečekiral kako in kam!Odvisno tudi kakšno bo vreme in temperature ,ko sva bila na Maltalu je bilo v dolini + 25 na vrhu pa okoli 0 pa še pihalo je ,kot noro.Mika me tudi mal po magistrali gasa do Masleniškega mosta in nazaj no pa saj ni važno samo,da se bomo zapeljali imam že hudo krizo ni bilo adrenalina že tri tedne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo bom mal prečekiral kako in kam!Odvisno tudi kakšno bo vreme in temperature ,ko sva bila na Maltalu je bilo v dolini + 25 na vrhu pa okoli 0 pa še pihalo je ,kot noro.Mika me tudi mal po magistrali gasa do Masleniškega mosta in nazaj no pa saj ni važno samo,da se bomo zapeljali imam že hudo krizo ni bilo adrenalina že tri tedne.

Super! Komaj čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže bo v soboto še bolj nestanovitno še posebej zjutraj napovedujejo dež in popoldne plohe :headbang: .Zato predlagam ,da prestavimo vse na nedeljo ,ko bo videti se vreme končno zrihtalo.

Predlagam pa naslednje zbor okoli 7.30h do 8.00h OMV POSTOJNA

plan pa je naslednji in sicer do Rijeke po magitralki do Karlobaga potem pa na Gospič,Korenica,Plaški,Ogulin.Delnice in potem na Kočevje do Ljubljane.No to je moj plan lahko pa predlagate tudi kakšno drugo varjanto!Ruto pa še narišem in sporočim koliko je to km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naredil sem tudi ruto narisal sem jo iz Postojne do Lljubljane preko prej omenjenih krajev in sicer 520km in čas vožnje 6h55min to je izračunal garmin,če pa je to preveč kar mislim da je kar dosti brez postankov pa jo uberemo kar po magistrali nazaj to je svar dogovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naredil sem tudi ruto narisal sem jo iz Postojne do Lljubljane preko prej omenjenih krajev in sicer 520km in čas vožnje 6h55min to je izračunal garmin,če pa je to preveč kar mislim da je kar dosti brez postankov pa jo uberemo kar po magistrali nazaj to je svar dogovora.

Men je važn, da pridem ob 23h domov, vmes jih pa lahko naberemo poljubno (kilometrov) ;)

Jaz pridem na Logo (Brezovica) ob 7:30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je važn, da pridem ob 23h domov, vmes jih pa lahko naberemo poljubno (kilometrov) ;)

Jaz pridem na Logo (Brezovica) ob 7:30.

pridem tudi jaz...

če me pa slučajno ne bo pa prosim, da me ne kregate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem tudi jaz...

če me pa slučajno ne bo pa prosim, da me ne kregate.

Prosim, pridi, bi te prosila, da mi ketno mal nategneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva sva jih naklepala kar 740km čeprav na koncu že mal utrujena! Vendar upam, da vse še ponovimo bilo je lepo.

post-20015-1247479070_thumb.jpg

post-20015-1247479133_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!