Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Kdaj gremo na naslednjo furo, mi bos razkazal svojega ;) morda ga kupim, ce je tako dober ;)

neč posebenga čist navaden canon je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa pojdimo... :kva1: se pravi, da grem tudi jaz. razen če bo višja sila.

samo zakaj po AC k je :yawn:

član 2246 samo v vednost kolk je varadero pokuru v nedeljo pa do rezerve 439km+ostalo še za 20km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

član 2246 samo v vednost kolk je varadero pokuru v nedeljo pa do rezerve 439km+ostalo še za 20km

A svojo porabo tud računa? Kok pa on spije? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mary si pozabila na slike!

Nisem pozabila, nalozila sem jih s telefona na racunalnik, potem pa nisem imela dostopa do njega. Evo, ze posiljam. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje in kdo šušlja da se gre na GG? Danes dal nove gume gor tako ,da sem pripravljen na ostanek sezone pa še dopust sem nastopil.Drugi teden verjetno Bosna za tri dni potem pa še Dolomiti ene štiri dni komaj čakam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje in kdo šušlja da se gre na GG? Danes dal nove gume gor tako ,da sem pripravljen na ostanek sezone pa še dopust sem nastopil.Drugi teden verjetno Bosna za tri dni potem pa še Dolomiti ene štiri dni komaj čakam!

Stop-pavza, ne dohajam... Najprej nedelja. V nedeljo bo lepo vreme tam gor, bi sli na GG?

Bosno bom preskocila, za Dolomite pa nujno sporoci, kak teden prej ;)

Popravljeno . Popravil Mary
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na GG večkrat v nedeljo mislim, da ne bo preveč dobro, ker bo v soboto precej hladno se tudi v nedeljo ne bo preveč ogrelo.Drugače pa lahko pogledaš vreme na http://www.grossglockner.at/en/ jutri se bo točno videlo kako vreme bo gor samo glede na napoved za soboto 3-8°C in dež tudi v nedeljo ne bo preveč vroče.Moj predlog je ,da se malo počaka Kdo bi pa šel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na GG večkrat v nedeljo mislim, da ne bo preveč dobro, ker bo v soboto precej hladno se tudi v nedeljo ne bo preveč ogrelo.Drugače pa lahko pogledaš vreme na http://www.grossglockner.at/en/ jutri se bo točno videlo kako vreme bo gor samo glede na napoved za soboto 3-8°C in dež tudi v nedeljo ne bo preveč vroče.Moj predlog je ,da se malo počaka Kdo bi pa šel?

Vidim idealno vreme!!! Kdaj in kje se jutri dobimo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Großglockner

jutri, gre nas več,

zbor: Old English House (Tržič),

koordinate: 46-21-15 N in 14-17-32E.

Če gre kdo iz Lj. konca, se lahko kje počakamo.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene sem bil na cesti videl sem en crash nažalost motorista kok vas gre

pa čez ljubelj no ja boljše bi blo čez korensko sedlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend slabo kaze glede voznje... Ze vceraj sem se prekrsila. Z motorjem moram najprej na servis. Regularni pregled.

Veliko uzitkov na motorju vam, ki se boste vozili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa točno mi povej ker bom rezerviral sobe in moram točno vedeti.Od torka naprej bo tudi vreme vredu za konec tedna pa spet kaže za dež.Cena sobe enoposteljne je 35€ v ceni je zajtrk in garaža za motor.V torek bi bilo super za odhod in smo do četrtka nazaj.Sem drugače planiral že za v ponedeljek vendar je napovedan dež tako,da sem že tako prestavil za en dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa točno mi povej ker bom rezerviral sobe in moram točno vedeti.Od torka naprej bo tudi vreme vredu za konec tedna pa spet kaže za dež.Cena sobe enoposteljne je 35€ v ceni je zajtrk in garaža za motor.V torek bi bilo super za odhod in smo do četrtka nazaj.Sem drugače planiral že za v ponedeljek vendar je napovedan dež tako,da sem že tako prestavil za en dan.

Razumem. Vredu, delajte po planu. Cez dva tedna bom sla po vasi poti, ce mi boste zaupali kje se boste peljali in spali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj lahko gremo v sredo, če želiš samo povej mi!

Sem premislila, zelo na tesno bi se izslo. Neko delo moram zakljuciti, raje nic ne obljubim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!