Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Ta vikend slabo kaze glede voznje... Ze vceraj sem se prekrsila. Z motorjem moram najprej na servis. Regularni pregled.

Veliko uzitkov na motorju vam, ki se boste vozili.

servis ni treba da je točno na kilometer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čez golico bi se prav pasal zapelat

Jutri? Mislila sem na kratko se razgledat s Finkenstein-a. Ampak golica.... mmm.... A nisi ti na pagu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Splošno znano je, da se nekateri jutri odpravljamo v Avstrijo do Katchberga-Tauerna in sicer ob 9h iz ÖMV Kranj! Čakamo 5min eventuelne udeležence. V primeru večjih skupin se porazdelimo po grupah! Vabljeni!

Ogled Moto GP Brno pa je seveda obvezen za vse RESNE v tem CBF klubu! (Nopadavidimokdojeres) :worship:

DA SAMO NE NAKLADAMO in vsem prav lepe ovinke še naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro CBF-ke!

Za ogled MOTO GP v Brnu imamo še eno prosto mesto v avtu. Če koga zanima, naj pokliče ali pošlje PMS! ( Mary ali meni). Pa lepo se imejte na mopedkih! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro CBF-ke!

Za ogled MOTO GP v Brnu imamo še eno prosto mesto v avtu. Če koga zanima, naj pokliče ali pošlje PMS! ( Mary ali meni). Pa lepo se imejte na mopedkih! :worship:

a ste vi motoristi? :hmm::? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej vsem skupaj lep pozdrav , upam ,da ne morim z mojim problemom , ki sem ga imel včeraj z mojo CBF 1000 ,ko sem prišel na vrh Grosglocknerja mi je iz dispanziske pritekla voda in to fejst. Honda je stara 1 leto in na servisu pravi ,da se bodo pozanimali (ne vem kje) zakaj je do tega prišlo,ker veternica dela,lučko pa nisem videl ,da bi zasvetila. Če je že kdo imel podoben primer,bi prosil,če mi kaj več pove.Že vnaprej hvala lepa in veliko kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Utrinek z letošnjega motoGP v Brnu.

Jebeštrgla Mary! Zgleda, da sem čist za tvojim hrbtom ležal... :unsure: :yes: :wub:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lepo sem jo sprehodu. Najprej na morje mal noge namoct, pol pa na 2k mal ohladit (Mangrt, Vrsic). Skupaj okoli 480 Km. Superca :naughty:

Evo mal slikc za sline pocedit :whistle:

img1930.jpg

img1902.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povratek iz Dolomitov: brez kapljice dežja, ca 1250km v solo izvedbi! KAJ JE TO VRSTA? lP (no pa gremo zaslužit, kar smo zapravili!) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste jutri doma in ne veste, kaj drugega početi ...

na Letališču Maribor bo jutri, v soboto, 22. avgusta od 8h dalje, preko celega dne

velik AVTO TUNING SHOW,

v organizaciji Scorpion Tuning Cluba.

Vsega bo - od tekmovanja v predelanih avtomobilov, avtoakustike, carwasha (al kak se temu že reče) :whistle: , do DJ-jev in plesalk.

V glavnem - vse, kar spada zraven na taki show ... vreme ni ovira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste jutri doma in ne veste, kaj drugega početi ...

na Letališču Maribor bo jutri, v soboto, 22. avgusta od 8h dalje, preko celega dne

velik AVTO TUNING SHOW,

v organizaciji Scorpion Tuning Cluba.

Vsega bo - od tekmovanja v predelanih avtomobilov, avtoakustike, carwasha (al kak se temu že reče) :whistle: , do DJ-jev in plesalk.

V glavnem - vse, kar spada zraven na taki show ... vreme ni ovira!

Motor je na bolniski...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je na bolniski...

Ampak ne bo vec dolgo. Ali kdo kaj planira za ta vikend? :)

Dons v službo pa nazaj, pa mogoče še pol kšno furico yes.gif

Ti se se najbolj vozis od vseh, zgleda :)))

Povratek iz Dolomitov: brez kapljice dežja, ca 1250km v solo izvedbi! KAJ JE TO VRSTA? lP (no pa gremo zaslužit, kar smo zapravili!) :worship:

Ne morem verjet, da ni bilo vrste :))) Mas kako slikco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!