Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Le kwa je to zaena žvau?!

100 % čistokrvni in se ABS ma :krneki: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil mig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej za ju3?

Sonček je narisan, jst bi sol pogledat mal na primorsko? Ker junak?

Vreme

Mene zebe :))) Prosim te za kako sliko, da se naslinim :) Uzivaj, moj duh je s tvojo CBFko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da li primate iz Srbije, ja bih se odmah prijavio. Jer kod nas takav klub nema a neverujem i da ce ikada biti.

Pozdrav iz Srbije.

Da li primate iz Srbije, ja bih se odmah prijavio. Jer kod nas takav klub nema a neverujem i da ce ikada biti.

Pozdrav iz Srbije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da li primate iz Srbije, ja bih se odmah prijavio. Jer kod nas takav klub nema a neverujem i da ce ikada biti.

Pozdrav iz Srbije.

Da li primate iz Srbije, ja bih se odmah prijavio. Jer kod nas takav klub nema a neverujem i da ce ikada biti.

Pozdrav iz Srbije.

Pridi, vabljen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi, vabljen ;)

Nadam se iduce godine cim krene sezona eto mene i moje lepe saputnice u obilazak dezele uzdz i popreko sa CBF-om.

I naravno popiti pivo u vasem klubu.

post-25910-739820_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,

se ze veselim. Lahko se kdaj dobimo tudi kje na sredi poti, ali pa nas povabita na kaksno lepo pot po vasem terenu. Velja obratno!!!

Lep pozdrav,

mary

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super,

se ze veselim. Lahko se kdaj dobimo tudi kje na sredi poti, ali pa nas povabita na kaksno lepo pot po vasem terenu. Velja obratno!!!

Lep pozdrav,

mary

Pozdrav

Nije mi zanimljiva sredina puta jer sam je vise puta prosao ,vise bih voleo da obidjem Karavanke i Alpe pa gore na visini da popijemo neko pice .To sam planirao za narednu sezonu, a po nasem terenu ima sta da se vidi pa ti ako si

razpolozen uvek ste dobrodosli u Srbiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ali prvo treba preziveti ovu zimu dugu i hladnu .

E... cas za nove plane :) Koliko casa imas CBFko - kje sta se vozila in koliko km sta prevozila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E... cas za nove plane :) Koliko casa imas CBFko - kje sta se vozila in koliko km sta prevozila?

CBF -a imam cetiri godine i prelazim ne manje od sadam hiljada godisnje. Ove godine najveca tura je bila cela Jadranska magistrala Ulcinj- Dubrovnik -Umag[skup] i to svi uz more. Mi u Srbiji smo ograniceni sa putovanjem tako

da dalje nema.Nadamo se od Nove godine liberalizaciji viza tako da vic sad planiram put.Velika zelja mi je da obidjem Sloveniju uzduz i popreko pa onda osvajanje Dolomita i kafica u Klagenfurtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBF -a imam cetiri godine i prelazim ne manje od sadam hiljada godisnje. Ove godine najveca tura je bila cela Jadranska magistrala Ulcinj- Dubrovnik -Umag[skup] i to svi uz more. Mi u Srbiji smo ograniceni sa putovanjem tako

da dalje nema.Nadamo se od Nove godine liberalizaciji viza tako da vic sad planiram put.Velika zelja mi je da obidjem Sloveniju uzduz i popreko pa onda osvajanje Dolomita i kafica u Klagenfurtu.

:) :) Menjam ogled Slovenije z ogledom Srbije... Ne uide ti kava v Portorozu, krof na Trojanah, kremsnita na Bledu :) Za Dolomite si pa kar vzamita malo vec casa... Kaj je pa s kafici v Klagenfurtu? Imajo kaj posebnega tam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :) Menjam ogled Slovenije z ogledom Srbije... Ne uide ti kava v Portorozu, krof na Trojanah, kremsnita na Bledu :) Za Dolomite si pa kar vzamita malo vec casa... Kaj je pa s kafici v Klagenfurtu? Imajo kaj posebnega tam ;)

Kod nas jagnjetina pod sacem na Zlatiboru na Tari ozon i 1000 000 krvnih zrnaca u jednom dahu na jezeru kucica pored vode, da i camac je tu, milina bozja. Za razgledanje cemo se vec dogovoriti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kod nas jagnjetina pod sacem na Zlatiboru na Tari ozon i 1000 000 krvnih zrnaca u jednom dahu na jezeru kucica pored vode, da i camac je tu, milina bozja. Za razgledanje cemo se vec dogovoriti.

To smo prošli ove godine :naughty: ... a bili i u Kraljevu kod prijatelja Darka (motorista) :P on je ove godine bio u Ljubljani pa prošao Dolomite... možda smo se i mo sreli u Kraljevu :)

se opravičujem, ker smetim po teli temi, čeprav nimam CBF-jke :winkiss:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!