Skoči na vsebino

Klub CBF


Trbiz

Priporočene objave

snemal je tist k je tud vozu verjetn sem pa jest zadaj ja

snemal jaz :naughty:

zadaj si pa sigurno ti ker se še dobro spomnim,da je potem baterije zmankalo...

za slikat jo je bilo pa še dovol tako,da nekaj je še slik na poti na dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) :) Menjam ogled Slovenije z ogledom Srbije... Ne uide ti kava v Portorozu, krof na Trojanah, kremsnita na Bledu :) Za Dolomite si pa kar vzamita malo vec casa... Kaj je pa s kafici v Klagenfurtu? Imajo kaj posebnega tam ;)

pa res ja kaj so to za eni lokali v celovcu da nismo kej zamudil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo prošli ove godine :naughty: ... a bili i u Kraljevu kod prijatelja Darka (motorista) :P on je ove godine bio u Ljubljani pa prošao Dolomite... možda smo se i mo sreli u Kraljevu :)

se opravičujem, ker smetim po teli temi, čeprav nimam CBF-jke :winkiss:

tud nekateri ostali jih nimajo pa neč zato

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To smo prošli ove godine :naughty: ... a bili i u Kraljevu kod prijatelja Darka (motorista) :P on je ove godine bio u Ljubljani pa prošao Dolomite... možda smo se i mo sreli u Kraljevu :)

se opravičujem, ker smetim po teli temi, čeprav nimam CBF-jke :winkiss:

Znam kad ste bili u Kraljevu kod Darka a i kad je on bio kod vas u LJubljani, preneo mi je utiske sa tog putovanja.

On ima samo reci hvale o tom putovanju i naravno gostoprimstvo vase.Tako da sam ja resio da i ja iduce godine prodjem slicnu deonicu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znam kad ste bili u Kraljevu kod Darka a i kad je on bio kod vas u LJubljani, preneo mi je utiske sa tog putovanja.

On ima samo reci hvale o tom putovanju i naravno gostoprimstvo vase.Tako da sam ja resio da i ja iduce godine prodjem slicnu deonicu.

:OK:

tud nekateri ostali jih nimajo pa neč zato

To se da zrihtat :) Kar zrihtajte :):worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

To se da zrihtat :) Kar zrihtajte :):worship:

Da samo treba zima da prodje .Meni najbrze prolazi na Kopaoniku na skijanju ,to je jedini nacin za utehu .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem CBFkam,

je morda kaj interesa za eno poslovilno od letošnje sezone? Za štirimi stenami, na toplem, in ob strežbi prijazne natakarice :)...

Seveda! Razlogov je ogromno :OK:

Imamo vsaj dober mesec, da naredimo fajn plan in motivacijski program za drugo leto. Slikce smo tudi pridno zbirali...

Udeležba je namenjena bivšim, zdajšnjim in bodočim nenapisanim članom, prav tako vsem pobratenim...

...na koncu pa poklon vsem, ki ste lepo preživeli in ostali prijetno veseli :worship:

Evo, padla je odlocitev. Planirajte, rezervirajte...

Moto After Party pri Jarhu v Šentvidu v četrtek, 10.12.2009 ob 19:00.

Prinesite vse rekvizite, ki jih potrebujete za prijeten vecer.

Se vidimo! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da samo treba zima da prodje .Meni najbrze prolazi na Kopaoniku na skijanju ,to je jedini nacin za utehu .

danes sem naredil 100km ker ni snega za smučat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem naredil 100km ker ni snega za smučat

Vreme je idealno za kratku voznju , ali za mene je sezona zavrsena, ne sedam na motor do proleca.Iz vise razloga .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je idealno za kratku voznju , ali za mene je sezona zavrsena, ne sedam na motor do proleca.Iz vise razloga .

tud jest ga bom pospravu ko ga pošteno spucam dost je blo za letos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest ga bom pospravu ko ga pošteno spucam dost je blo za letos

Prosle zime sam radio veliki servis tako da ove godine ne moram ,nisam samo stelovao ventile jer kod nas u servisu

kazu da ne diram do 50000 nista .Ja sam presao 43000 pa me zanima da li i vasi serviseri to isto preporucuju.

Ako neko moze da mi odgovori bilo bi mi od koristi .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosle zime sam radio veliki servis tako da ove godine ne moram ,nisam samo stelovao ventile jer kod nas u servisu

kazu da ne diram do 50000 nista .Ja sam presao 43000 pa me zanima da li i vasi serviseri to isto preporucuju.

Ako neko moze da mi odgovori bilo bi mi od koristi .

servisi pri nas so za cbf na 6000km oziroma na 12000km ventile je treba nastavit pri 48000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servisi pri nas so za cbf na 6000km oziroma na 12000km ventile je treba nastavit pri 48000km

Zahvaljujem na odgovoru, ipak su nasi serviseri upuceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moram da se pohvalim prodao sam cbf-a i kupio V-stroma 1000 , tako da nisam vise clan kluba [naravno sala].Istina

prija mi citanje i komunikacija MOTOSVETA.Nadam se da vam ne smeta sto pisem na srpskom jeziku .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram da ......

....prija mi citanje i komunikacija MOTOSVETA. Nadam se da vam ne smeta sto pisem na srpskom jeziku .

Nič ne "smeta". Ti samo piši! :OK:

Motociklizem = boga(t)stvo!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram da se pohvalim prodao sam cbf-a i kupio V-stroma 1000 , tako da nisam vise clan kluba [naravno sala].Istina

prija mi citanje i komunikacija MOTOSVETA.Nadam se da vam ne smeta sto pisem na srpskom jeziku .

ako kome smeta, nek ne čita :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram da se pohvalim prodao sam cbf-a i kupio V-stroma 1000 , tako da nisam vise clan kluba [naravno sala].Istina

prija mi citanje i komunikacija MOTOSVETA.Nadam se da vam ne smeta sto pisem na srpskom jeziku .

dobra fora :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram da se pohvalim prodao sam cbf-a i kupio V-stroma 1000 , tako da nisam vise clan kluba [naravno sala].Istina

prija mi citanje i komunikacija MOTOSVETA.Nadam se da vam ne smeta sto pisem na srpskom jeziku .

ni panike piši kakor hočeš tud cirilica bi šla skoz¸

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!