Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

post-13186-126226105893_thumb.jpg

Vsem domačim na tej strani želim SREČNO v L.10!(mojanovaljubicainjaz)

Nisem mogla verjet. Sem zelo vesela zate (beridalboszapelat). Naj ti dobro služi. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem CBF-ovcem še 1X V E L I K O S R E Č N I H K M še nadalje in hvala za lepe želje. Vsem Kozorogovcem pa tudi vse NAJBOLJŠE za osebni praznik! Se vidimo na suhi cesti pri 10st! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Dragi CBF-ovci!

Imam veliko prošnjo: ali sem še lahko član tegale zbora čeprav imam več CBF-ke?Mi lahko to odgovorno predsedstvo odgovori na vprašanje (bomdalzamokrotoobpozitivnemodgovoru)? Lp Vsem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

No, včeraj registriral, danes po planu v Izolo na sladoled....Žal, vreme kroji plane! Za1x metla za sneg po dvorišču, če pa misli tale belina pojačat pa lopata! Kje ste, CBF-ke in pridruženi? Jaz, (nažalost) 0(ničzbesedo)km od novembra 2009!!!! Halo!!! Delirium tremens še ni bil zadnjih nekaj let tako močan :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, uspelo! 200km + do Črnega kala pa nazaj! Mrzlica popustila malo, čeprav vseskupaj izpeljano v solo varianti! Ugotovil, da me nova ljubica tudi zna peljati :rolleyes::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem prebirala DIY članke, kako se menja olje, filtre, diske,... na CBF čuka. Pa sem se spomnila, da morda ne bi bilo tako slabo akumulator nazaj vtaknit... Samo, dokler ne bo toplo, se bova na miru stiskale.

Uživajte, se kmalu srečamo!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se vam bom poskusil tudi jaz pridružit.... .)

Če me boste sprejeli :whistle:

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

upam da še kdo spremlja to temo :boobies:

Če se napoved za naslednji vikend izboljša... mogoče kak krof, prosim? :surrender:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma, pa zopet zaradi vremena v dnevni sobi! Pa da človek znori! Kje je suh asfalt? :wallbash:

probej ga okol obrnt

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma, pa zopet zaradi vremena v dnevni sobi! Pa da človek znori! Kje je suh asfalt? :wallbash:

Pod streho!! Jaz sem naredila kar nekaj krogov - pol dneva s krpo in copicem v roki, vse smrdelo po antisilikonu... Se vedno mi ni jasno, zakaj je treba podreti pol motorja, da lahko spucas celo ketno, povsod.. A obstaja kak trik?

+ Zanima me, pri kok km ste menjali ketno?

Mogoce grem v cetrtek z motorjem v Rijeko. Ce se bom upala. Dolga zima je bila :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj: Kr-Kamnik-Vransko(poligon zaprt!)-Marija Reka(kar nekaj peska)-Trbovlje-Litija-Šmartno pod Šmarno goro(?)-Vodice pa domov. Za dušo lahno premalo, bo bo boljše čez mesec. Rubrika še obstaja, dragi CBF-ovci. Pa lepo pozdravljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Kr-Kamnik-Vransko(poligon zaprt!)-Marija Reka(kar nekaj peska)-Trbovlje-Litija-Šmartno pod Šmarno goro(?)-Vodice pa domov. Za dušo lahno premalo, bo bo boljše čez mesec. Rubrika še obstaja, dragi CBF-ovci. Pa lepo pozdravljeni!

Podobno furo sem jaz naredil v soboto samo, da sem šel čez Črnivec, Velenje, Polzela, ovinki Marija Reka, Trbovlje, Litija, Lj pa za ohlajanje še na Rakitno :naughty:

V nedeljo pa čez Horjul na Gorenjo vas, Hotavlje, čez smučišče Cerkno na Petrovo brdo (na čaj), Most na Soči, Anhovo, Gorica, Komen, Sežana, Kozina, Ankaran (na obisk v Valdoltro) potem pa po stari cesti proti Lj. Za nazaj me je pa še opralo... :doze:

Pa je bilo za vikend nekaj čez 600 km narejenih :yea2:

Danes pa dober namen it v Mirno Peč pa mi nekako ne ugaja samo 8°c pa napovedi dežja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod streho!! Jaz sem naredila kar nekaj krogov - pol dneva s krpo in copicem v roki, vse smrdelo po antisilikonu... Se vedno mi ni jasno, zakaj je treba podreti pol motorja, da lahko spucas celo ketno, povsod.. A obstaja kak trik?

+ Zanima me, pri kok km ste menjali ketno?

Mogoce grem v cetrtek z motorjem v Rijeko. Ce se bom upala. Dolga zima je bila surrender.gif

Jaz sem menjal ketno in zobnike pri 27.000 km. Menja se pa takrat, ko opaziš da je na različnih mestih različno napeta. (nekje je manj, nekje pa bolj napete).

Popravljeno . Popravil vodka8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem menjal ketno in zobnike pri 27.000 km. Menja se pa takrat, ko opaziš da je na različnih mestih različno napeta. (nekje je manj, nekje pa bolj napete).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!