Skoči na vsebino

NFS (novoletno forumsko srečanje) -- Kr. Gora 21.-22.12.02


Priporočene objave

1. prvo naj povem da mene nebo :evil: iz istega vzroka kot lani - imam ze eno pomembno novoletno zabavo kjer ne morem manjkat, :x predvidevam da bom moral odpovedati se vsaj dve zaradi istega termina.

2. OK za letos je ocitno ze prepozno za spremembo datuma, ampak ljudje a vi ne hodite v sluzbe in podobne stvari? v tem terminu so ravno vse novoletne zabave in sigurno bo se kdo imel podoben problem kot jaz. ta vikend je eden izmed najbolj "zasedenih" v celem letu, tako da res nebi bilo narobe ce bi glede na stevilnost motosveta drugic razmislili o kakem drugem datumu kjer se bi lahko VSI (no vsaj 90%) zbrali. takrat lahko najamemo kar hotel :lol: pa se lazje bo za rezervirat.

3. dajmo se kako FS naredit do takrat za tiste, ki nas takrat nebo, ker kolikor nas poznam bo naslednje FS po NFS tako ali tako sele spomladi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

datum je bil izbran glede na razprave v temi Predpriprave na NFS... ni pa še fiksen, ker rezervacija še ni potrjena.....bo pa konc mesca, če bo zadostno zanimanje

še zmerej se lahk premislimo in izberemo vikend v začetku decembra.. ampak mislm, da bi ratala zmešnjava, ker vsi nikol ne bi mel časa isti termin..... za naslednje leto pa lahko planiramo drugač..... (kdorbopačorganizirou)

glede službenih zabav..... v našem koncu se to v glavmen dogaja med tednom in ne v soboto....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede službenih zabav..... v našem koncu se to v glavmen dogaja med tednom in ne v soboto ...

... se pravi, da je december pri vas zelo neproduktiven ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. OK za letos je ocitno ze prepozno za spremembo datuma, ampak ljudje a vi ne hodite v sluzbe in podobne stvari? v tem terminu so ravno vse novoletne zabave in sigurno bo se kdo imel podoben problem kot jaz. ta vikend je eden izmed najbolj "zasedenih" v celem letu, tako da res nebi bilo narobe ce bi glede na stevilnost motosveta drugic razmislili o kakem drugem datumu kjer se bi lahko VSI (no vsaj 90%) zbrali. takrat lahko najamemo kar hotel :lol: pa se lazje bo za rezervirat.

Jaz osebno hodim v službo in kljub dobremu kolektivu z njimi prebijem na dan samo obveznih 8,5 ur. Ostalo pa je moj privatni čas in si ga razporedim med tiste, s katerimi prebijem bistveno manj časa kot s sodelavci (op.p. med družino, prijatelje, motosvetovce...) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. OK za letos je ocitno ze prepozno za spremembo datuma, ampak ljudje a vi ne hodite v sluzbe in podobne stvari? v tem terminu so ravno vse novoletne zabave in sigurno bo se kdo imel podoben problem kot jaz. ta vikend je eden izmed najbolj "zasedenih" v celem letu, tako da res nebi bilo narobe ce bi glede na stevilnost motosveta drugic razmislili o kakem drugem datumu kjer se bi lahko VSI (no vsaj 90%) zbrali. takrat lahko najamemo kar hotel :lol: pa se lazje bo za rezervirat.

Jaz osebno hodim v službo in kljub dobremu kolektivu z njimi prebijem na dan samo obveznih 8,5 ur. Ostalo pa je moj privatni čas in si ga razporedim med tiste, s katerimi prebijem bistveno manj časa kot s sodelavci (op.p. med družino, prijatelje, motosvetovce...) :lol:

pod sluzbeno seveda ne mislim samo "ful time" ampak sem stejejo se vsa zdruzenja, klubi, interese skupine oz kar koli drugega kjer z ljudmi nekaj pocnes in seveda ob koncu leta to primerno proslavis :wink:

PS: a danes se obstajajo sluzbe kjer samo 8,5 ur/dan delas?????? no razen drzavnih? :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede službenih zabav..... v našem koncu se to v glavmen dogaja med tednom in ne v soboto ...

... se pravi, da je december pri vas zelo neproduktiven ... :twisted:

službene zadeve na šihtu....... zabavni del pa popoldne, zvečer... :x in o tem se odloč vsak sam......

družbo si izbiram sama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkole:

glede na interes, bi si lahk prvošl tud drugo lokacijo, ker za 60 ljudi pa ni problem dobit tud u planinskem domu pod Vršičem.....

FS pri Ratniku je za nami/vami..... a bi se lahk bolj konkretno dogovorl..... predvsem bi rada tud odgovore in interes odgovornih...

približuje se skrajni čas za rezervacijo!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW .........ne bo nobenega FS vec pred NFS?  

Mogoče vsaj "tradicionalna" skupinska vožnja na zbor MK Gorenjc naslednji vikend? :?: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa tkole:

glede na interes, bi si lahk prvošl tud drugo lokacijo, ker za 60 ljudi pa ni problem dobit tud u planinskem domu pod Vršičem.....  

FS pri Ratniku je za nami/vami..... a bi se lahk bolj konkretno dogovorl..... predvsem bi rada tud odgovore in interes odgovornih...

približuje se skrajni čas za rezervacijo!!

lp

Trisha, zna biti, da se bo še precej ljudi prijjavilo na NFS potem bo pa Vršič premajhen ... al ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW .........ne bo nobenega FS vec pred NFS?  

glede odgovornosti.......... trisha,za NFS si trenutno odgovorna ti. :wink:

1. upam da bo še kakšen...... ampak tisto ni tko povezano s prostorom in pa aktualnim terminom...... dej no razum mojo skrb... nimam še tolk izkušenj z velikimi organizacijami :oops:

2. mislna sem odgovorne osebe motosveta........ naspljoh :lol: :roll:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... dej no razum mojo skrb... nimam še tolk izkušenj z velikimi organizacijami  :oops:

Trisha brez skrbi ... ti samo rezerviraš, ostalo naredimo mi ... pridemo, pijemo, plešemo, bruhcamo, obležimo, spimo,.. :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ziher zravn(pr hrani, pijači, brucanju, spanju,(hja pa kaj še) ) :wink:

Vsepovsot.

A se bomo šli kake igrce :shock: :?:

Pa se mormo kej naštimat :rainbowafro: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trisha, ne boš našla odgovornega na motorsvetu spljoh, z lučjo pri belem dnevu ne, smo sami neodgovorni tukaj zbrani 8)

Tudi tvoja odgovornost ima samo začasni zančaj. Po NFS boš zopet neodgovorna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ziher zravn(pr hrani, pijači, brucanju, spanju,(hja pa kaj še) ) :wink:

Vsepovsot.  

A se bomo šli kake igrce :shock:  :?:  

Pa se mormo kej naštimat :rainbowafro:   :?:

vsaka ideja za popestritev dogajanja je dobrodošla...... kdor kej zna pripravt .. nej se kr priprav..... cajta bo dost, da bomo vse skoz dal

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trisha, ne boš našla odgovornega na motorsvetu spljoh, z lučjo pri belem dnevu ne, smo sami neodgovorni tukaj zbrani 8)  

Tudi tvoja odgovornost ima samo začasni zančaj. Po NFS boš zopet neodgovorna :P

:? :? prosm za motosvetsko imuniteto (velik govorenja in akcij ampak ne bit odgovorna)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijavljam sebe in climberko na NFS za kompleten aranžma.

Pa še vprašanje: bo imel kdo otroke sabo in zakaj jih nebi imel :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Trisha, a dovoliš, da ti malo pomagam?

... torej ... moja pomoč bo temeljila na "osvežitvi" tvojega znanja o tem, za kaj si odgovorna ...

in to je:

1. prostor za zabavo

2. način animacije (glasba, zabavne igre, sankanje, ...)

3. hrana (... njami ... :P )

4. pijača (... luklukluki ... :P )

5. prenočitvene kapacitete (ne sme zebsti, ne sme biti pretrdo)

... in kot zadnje ampak ne najmanj pomembno ...

6. BLEJSKE KREMŠNITE

Bodi pridna in nas prijetno preseneti. :D

P.s.: ... upam, da ti bo moja pomoč prav prišla ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!